![ντοβας1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2017/10/ντοβας1-678x381.jpg)
100% επιτυχία για την ομάδα του Α.Ο. ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ “ΕΥ ΖΗΝ” Αμπελώνα αφού οι αθλητές του κατέκτησαν, 2 Χρυσά και 4 Ασημένια μετάλλια στο “3rd Tirana Trophy 2017”.
Τα χρυσά κατέκτησαν οι: Γεώργιος Δαλαμήτρας και Γεώργιος Τσακνάκης και τα ασημένια οι: Μαρία Ταμπάκη, Γρηγόρης Κατίνας, Γιάννης Τσακνάκης και Νίκος Μπαρούτας.
Οι προπονητές και η διοίκηση του συλλόγου εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά για την παρουσία τους.!!!