ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ

Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου η κατάθεση των συνδυασμών από τους υποψήφιους προέδρους του Επιμελητηρίου Λάρισας ενόψει των εκλογών του Δεκεμβρίου. Κατατέθηκαν συνολικά 5 συνδυασμοί από τους υποψήφιους προέδρους

Δημήτρη Αδάμ, Σωτήρη Γιαννακόπουλο, Βασίλη Ζάρκο, Δημήτρη Παπαλέξη και Περιπλή Καζαντζίδη.

Η επίσημη ανακήρυξη των υποψηφίων θα γίνει από την εκλογική επιτροπή μέσα στις επόμενες ημέρες. Οι υποψήφιοι ανά συνδυασμό και τμήμα είναι:

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ Δ. ΑΔΑΜ

Η «Νέα Επιμελητηριακή Δράση» με επικεφαλής το Δημήτρη Αδάμ

Υποψήφιοι Εμπορικού τμήματος
1 ΑΛΜΥΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Εμπόριο καυσίμων Εμπορικό
2 ΒΑΒΙΤΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
3 ΒΑΣΙΑΡΔΑΝΗ- ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ Εμπόριο-Καπνικά Προϊόντα Εμπορικό
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βιβλιοπωλείο Εμπορικό
5 ΔΕΡΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εξοπλισμός καταστημάτων Εμπορικό
6 ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Εμπόριο Αλουμινίου Εμπορικό
7 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΩΗ του ΜΠΑΝΤΟΛΙΟΥ Εμπόριο Είδη Δώρων Εμπορικό
8 ΖΑΔΕΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Μεσίτης Αστικών Ακινήτων «REMAX» Εμπορικό
9 ΖΑΧΑΡΤΖΗ-ΤΣΙΡΣΙΩΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Ρολογιών & Κοσμημάτων Εμπορικό
10 ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εμπορία & Παραγωγή χημικών προϊόντων Εμπορικό
11 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Εμπόριο Ειδών Ζαχ/κής Εμπορικό
12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
13 ΚΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κρεοπωλείο Εμπορικό
14 ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Η/Υ Εμπορικό
15 ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Εμπόριο Ακατέργαστων Δερμάτων Εμπορικό
16 ΚΟΥΤΖΑΗΛΙΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Οπτικά Εμπορικό
17 ΜΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Φωτογραφείο Εμπορικό
18 ΜΠΡΕΖΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Τροφοδοτική Εταιρεία Εμπορικό
19 ΜΠΡΟΥΚΟΥΜΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Εκμ/ση Περιπτέρου Εμπορικό
20 ΝΙΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Έμπορος Βαπτιστικών Εμπορικό
21 ΝΤΟΥΓΚΟΣ ΘΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Οινοποιείο Εμπορικό
22 ΠΑΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ηλεκτρολόγος-Μηχανικός Εμπορικό
23 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Έμπορος τσαντών/αξεσουάρ Εμπορικό
24 ΠΑΠΠΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ Εμπόριο Γυναικείων Ενδυμάτων Εμπορικό
25 ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κρεοπωλείο Εμπορικό
26 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Έμπορος Αθλητικών Ειδών
COUGAR Εμπορικό
27 ΣΦΟΡΤΣΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο Ηλεκτρολογικού Υλικού Εμπορικό
28 ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εμπόριο ειδών διατροφής S/M Εμπορικό
29 ΦΩΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κινητή Τηλεφωνία Εμπορικό
30 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Έπιπλα SATO Εμπορικό

Υποψήφιοι τμήματος Μεταποίησης

1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ALFA WOOD ΑΕΒΕΕ Εταιρεία Επεξεργασίας Ξύλου Μεταποίησης

2 ΒΑΣΔΑΒΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Παραγωγή Οίνου Μεταποίησης
3 ΒΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού Μεταποίησης
4 ΒΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ ΒΕΛΛΗΣ ΑΒΕΕ – Παραγωγή Ειδών Καθαρισμού Μεταποίησης
5 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Εργολάβος
Ανακαινίσεις-
Διακοσμήσεις Μεταποίησης
6 ΖΗΓΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Τεχνική Εταιρεία Ανελκυστήρων Μεταποίησης
7 ΖΗΡΔΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΛΟΥ-ΤΕΧΝΗ ΕΠΕ
Κατασκευές Αλουμινίου Μεταποίησης
8 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Αρδευτικά Συστήματα Μεταποίησης
9 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Εκτυπώσεις – Επιγραφές CHROMAPRINT Μεταποίησης
10 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Έπιπλα Αναπαλαιώσεις Μεταποίησης
11 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ποτοποιός-Αποστάγματα Μεταποίησης
12 ΚΟΥΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Εταιρεία Δημοσίων Έργων
ΧΑΡΑΞΗ ΟΕ Μεταποίησης
13 ΚΟΥΡΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Εκτυπώσεις
ΦΩΤΟΤΥΠΕΙΟ Μεταποίησης
14 ΜΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Οινοποιείο Μεταποίησης
15 ΜΠΙΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Βιομηχανία Επεξεργασίας Γάλακτος ΜΠΙΖΙΟΣ Α.Ε. Μεταποίησης
16 ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ Μηχανήματα Καθαρισμού Μεταποίησης
17 ΝΑΧΑΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις Μεταποίησης
18 ΝΤΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ Κατασκευή Επίπλων Μεταποίησης
19 ΝΤΟΣΤΗ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ Κομμωτήριο Μεταποίησης
20 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ Βιοτεχνία Τζαμιών Μεταποίησης
21 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Αρτοποιείο Μεταποίησης
22 ΡΙΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Είδη Δώρων Γάμου-Βάπτισης Μεταποίησης
23 ΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ Στεγνοκαθαριστήριο
STEGNO PLUS Μεταποίησης
24 ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ Α.Ε. Παραγωγής Εμπορίας Επίπλων Κουζίνας Μεταποίησης
25 ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις Μεταποίησης
26 ΤΟΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΤΕΔΡΑ Α.Τ.Ε.
Κατασκευαστική εταιρεία Μεταποίησης
27 ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ Τυπογραφείο Μεταποίησης
28 ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ GEMINI
Κατασκευή Ηχητικών συστημάτων Μεταποίησης
29 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Εκδόσεις Εφημερίδα «Πρώτος Τύπος» Μεταποίησης
30 ΤΣΙΑΡΔΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κουρείο Μεταποίησης
31 ΤΣΙΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υδραυλικές εγκαταστάσεις Μεταποίησης
32 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις Μεταποίησης
33 ΦΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κουρείο Μεταποίησης
34 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΣΜΟΒΑΤ ΑΒΕΕ Μεταποίησης
35 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας TS ENERGY Μεταποίησης
36 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Αρχιτέκτων Μηχανικός Κατασκευές Κτιρίων Μεταποίησης
37 ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΜΟΣ ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΑΕ Κατασκευή τσιμεντένιων πλίνθων Μεταποίησης

Υποψήφιοι τμήματος Υπηρεσιών

1 ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Καθηγητής – Φροντιστής Μέσης Εκπαίδευσης Υπηρεσιών
2 ΓΕΡΟΓΙΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Κέντρο Ξένων Γλωσσών Υπηρεσιών
3 ΓΙΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ Οπωροεμπορική Εταιρεία Λαχανογαρά ΑΕ Υπηρεσιών
4 ΓΚΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ PUEBLO CAFE Υπηρεσιών
5 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Αγοροπωλησία Ακινήτων ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΕ Υπηρεσιών
6 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τουριστικό Κατάλυμα «ΚΑΛΥΨΩ» Υπηρεσιών
7 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Εμπορικός Αντιπρόσωπος Υπηρεσιών
8 ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ Πρακτορείο ΠΡΟΠΟ Υπηρεσιών
9 ΚΑΡΑΤΖΟΥ ΦΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών Υπηρεσιών
10 ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ Παγωμένο γιαούρτι – CHILL BOX Υπηρεσιών
11 ΚΑΦΑΝΕΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ Γραφίστας-Εκτυπώσεις Υπηρεσιών
12 ΚΟΕΝ ΡΑΣΕΛ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ Φαρμακείο-Κέντρο εναλλακτικών αγωγών Υπηρεσιών
13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Καφέ
«LAS RAMBLAS» Υπηρεσιών
14 ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ FARMACON – Υπηρεσίες παροχής συμβούλων Αγροτικής Εκμ/σης Υπηρεσιών
15 ΛΙΑΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ Αντιπρόσωπος Υπηρεσιών
16 ΜΑΝΟΥΑΧ ΜΩΥΣΗΣ του ΗΛΙΑ Συντονιστής Ασφαλιστικών Συμβούλων Υπηρεσιών
17 ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Εκπόνηση Τεχνικών Μελετών ΙΚΕ RENOVA Υπηρεσιών
18 ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ασφαλιστικός Σύμβουλος Υπηρεσιών
19 ΜΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αίθουσα δεξιώσεων
«Principal Hall» Υπηρεσιών
20 ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εστιατόριο «Il Fiore» Υπηρεσιών
21 ΜΠΛΑΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ασφαλιστής Υπηρεσιών
22 ΝΑΣΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τουριστικό Γραφείο Υπηρεσιών
23 ΝΤΟΥΦΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κέντρο Σωματικής Ψυχικής Ευεξίας & Ομορφιάς Υπηρεσιών
24 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Σχολή Οδηγών Υπηρεσιών
25 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μεσίτης Ασφαλίσεων Υπηρεσιών
26 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ EURO TAXI Υπηρεσιών
27 ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Αθλητικά Είδη
SAKORAFA Υπηρεσιών
28 ΣΟΥΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΟΑΟΥ Λογιστικές Φοροτεχνικές Υπηρεσίες Υπηρεσιών
29 ΣΟΥΡΙΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ Διαχείριση Πρατηρίων ΕΚΟ Υπηρεσιών
30 ΤΣΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ Συντονίστρια Ασφαλιστικών Συμβούλων Υπηρεσιών
31 ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υπηρεσίες Καθαρισμού
Kleenway Υπηρεσιών
32 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών
PERUGIA Υπηρεσιών
33 ΤΣΟΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υπηρεσίες κινητής τηλεφωνίας Υπηρεσιών
34 ΦΟΥΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ Ασφαλιστικός Σύμβουλος Υπηρεσιών

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΣΩΤΗΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Οι υποψήφιοι της «Ανεξάρτητης Επιμελητηριακής Κίνησης» με επικεφαλής το Σωτήρη Γιαννακόπουλο είναι οι εξής:

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΟΥ

1              ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

2              ΑΣΤΑΡΑ                ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΙΚΩΝ

3              ΒΑΡΣΑΝΟ            ΕΥΤΥΧΙΑ-ΣΑΡΡΑ                ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

4              ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

5              ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ         ΕΜΠΟΡΙΟ ΦΡΕΣΚΩΝ ΦΡΟΥΤΩΝ

6              ΙΑΤΡΙΔΗΣ             ΙΩΣΗΦ  ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΣΩΡΕΥΤΩΝ

7              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ            ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

8              ΚΑΣΣΑΡΟΣ          ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ

9              ΚΑΤΣΗΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ

10           ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ      ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΑ ΥΛΙΚΑ

11           ΚΟΥΛΑΞΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ

12           ΛΕΚΚΑΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚ     ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

13           ΛΙΑΚΟΥ                ΕΛΕΝΗ  ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΡΟΥΧΩΝ

14           ΜΑΚΑΤΟΣ           ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗ ΦΡΕΣΚΩΝ ΦΡΟΥΤΩΝ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ

15           ΜΑΝΗΣ                ΣΤΕΡΓΙΟΣ             ΛΟΓΙΣΤΗΣ

16           ΜΠΑΙΡΑΜΟΓΛΟΥ            ΜΙΧΑΗΛ               ΕΜΠΟΡΙΑ ΚΡΕΑΤΩΝ

17           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΔΗ-ΕΡΓΑΛΕΙΑ

18           ΠΑΝΑΓΟΣ            ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ ΚΗΠΟΥ

19           ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ              ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ

20           ΠΑΥΛΙΔΗΣ           ΠΑΥΛΟΣ               ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

21           ΠΕΤΜΕΖΑΣ          ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΕΜΠΟΡΙΟ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

22           ΠΙΤΣΑΒΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

23           ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ  ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ

24           ΡΙΖΟΥΛΗΣ            ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

25           ΣΑΜΟΛΑΔΟΥ    ΧΡΙΣΤΙΝΑ             ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΦΟΔΙΩΝ

26           ΣΜΟΥΛΙΩΤΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               ΕΙΔΗ ΓΑΜΟΥ -ΝΥΦΙΚΑ

27           ΣΟΥΦΛΕΡΗΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΞΥΛΙΝΩΝ ΔΑΠΕΔΩΝ

28           ΤΣΙΑΠΛΕΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΝΔΡΙΚΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

29           ΤΣΟΥΛΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ

30           ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ        ΣΤΑΥΡΟΣ              ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΤΡΩΜΑΤΩΝ

31           ΧΑΥΔΑΣ                ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

32           ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΟΥΡΤΙΝΩΝ ΚΑΙ ΥΦΑΣΜΑΤΩΝ

33           ΨΥΡΡΑΣ               ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ 

1              ΑΝΑΤΟΛΙΤΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ               ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛΕΤΑΣ

2              ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ      ΒΑΙΟΣ   ΦΑΝΟΠΟΙΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

3              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       ΛΑΖΑΡΟΣ            ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ

4              ΔΟΥΛΓΕΡΗ          ΞΑΝΘΗ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΚΑΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

5              ΕΞΑΡΧΟΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

6              ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ      ΕΥΘΥΜΙΟΣ          ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ

7              ΖΙΑΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ       ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ ΖΩΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

8              ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΕΙΣ-ΑΠΕΝΤΟΜΩΣΕΙΣ

9              ΚΑΚΑΖΙΑΝΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ            ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ

10           ΚΑΡΚΑΝΙΑΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ /ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΙ

11           ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΗΣ               ΑΓΓΕΛΟΣ              ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΑ ΦΑΡΜΑΚΑ

12           ΚΟΥΡΤΗΣ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΠΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΟΙΚΙΕΣ

13           ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΦΥΤΩΡΙΟ ΚΑΛΛΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΤΩΝ

14           ΛΕΚΚΑΣ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘ      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

15           ΜΑΛΙΧΩΒΑΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

16           ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ      ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ

17           ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

18           ΜΠΕΛΙΩΚΑΣ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ

19           ΜΠΕΡΣΙΑΝΗΣ    ΣΕΡΑΦΕΙΜ          ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΩΝ

20           ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ        ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ

21           ΝΤΟΛΑ ΑΡΕΤΗ   ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟ

22           ΠΑΛΑΚΑ              ΒΑΙΑ      ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ

23           ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

24           ΠΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ          ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

25           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

26           ΠΑΠΡΑΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ            ΑΠΟΣΤΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΟ

27           ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

28           ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ              ΓΕΩΤΡΗΣΕΙΣ

29           ΡΑΧΑΝΤΑΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

30           ΣΑΓΩΝΑΣ             ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΥΔΡΑΥΛΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

31           ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

32           ΤΑΝΑΓΙΑΣ            ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ    

1              ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ        ΖΩΗ       ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

2              ΑΝΔΡΕΟΥ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

3              ΓΑΒΑΛΑ               ΑΥΓΟΥΣΤΑ           ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

4              ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ             ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ -ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

5              ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΣ     ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΤΑΘΕΡΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ

6              ΔΑΝΙΛΟΥΛΗ       ΕΥΔΟΞΙΑ              ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

7              ΕΞΑΡΧΟΥ             ΑΓΛΑΙΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ

8              ΖΗΣΗΣ   ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ  ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

9              ΚΑΠΙΤΣΙΚΑΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

10           ΚΟΡΔΑΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΝΑΣ

11           ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΞΥΛΟΚΑΡΒΟΥΝΩΝ

12           ΚΥΡΙΑΖΗ               ΛΥΔΙΑ   ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ

13           ΚΥΡΙΑΖΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ

14           ΛΙΑΠΗΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ

15           ΜΑΚΡΥΝΙΚΑΣ    ΦΩΤΙΟΣ                ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

16           ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ     ΠΕΤΡΟΣ                ΣΧΟΛΕΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ

17           ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ      ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

18           ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ            ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

19           ΜΠΟΥΛΜΠΟΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

20           ΝΑΚΑΣ  ΑΣΤΕΡΙΟΣ            ΛΟΓΙΣΤΗΣ

21           ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ       ΕΥΓΕΝΙΑ               ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ

22           ΝΤΑΓΚΑΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ

23           ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΧΩΡΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

24           ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ    ΑΡΗΣ     ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

25           ΠΙΠΙΛΑΣ               ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ        ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ 2

26           ΡΕΒΗΣΙΟΥ            ΚΑΛΛΙΟΠΗ          ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

27           ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ

28           ΣΑΜΑΡΑ              ΦΑΝΗ   ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

29           ΣΑΜΑΡΑΣ           ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

30           ΤΖΗΚΑ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ          ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

31           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ

32           ΤΣΑΟΥΣΗΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΘΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ

33           ΤΣΕΛΙΟΥ               ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ     ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

34           ΧΑΛΑΤΣΗΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΙΔΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ

35           ΧΑΣΙΩΤΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΟΜΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ

36           ΧΡΙΣΤΩΝΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ             ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΖΑΡΚΟΥ

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Νέο Επιμελητήριο» του Βασίλη Ζάρκου έχει ως εξής:

Επικεφαλής του Συνδυασμού : ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΡΚΟΣ

Επιχειρηματίας – Δ/νων Σύμβουλος Εκπαιδευτικού Οργανισμού «ΔΗΜΗΤΡΑ»

Κλάδος Υπηρεσιών

α/α        Υποψήφιοι         Πατρώνυμο        Επάγγελμα – Δραστηριότητα    Πόλη

  1. Spaho Marjeta Thanas  Μοδίστρα           Λάρισα
  2. Αγορίτσα Αικατερίνη Δημήτριος          Αισθητικός «ΚΑΛΛΙΣΤΩ»              Λάρισα
  3. Βαλάση Στυλιανή Χρήστος               Διοργ. Εκδηλώσεων       Λάρισα
  4. Βουλγαράκη Γεωργία Σωτήριος             Λογίστρια           Λάρισα
  5. Βουλγαρης Ευάγγελος Πέτρος Διπλ. Ηλεκ. Μηχανολόγος (Αναδόμησεις Μηχανικοί Ο.Τ.Ε.)             Λάρισα
  1. Γαλάνης Κωνσταντίνος Γεώργιος Πρακτορείο ΟΠΑΠ (Αφοί Γαλάνη Ο.Ε.)         Λάρισα
  1. Γεννητσεφτσή Μαρία Μαρία  Ελ. Επαγγελματίας / Εστίαση     Λάρισα
  2. Γεροστάθη Ελένη Γεώργιος             Γυμνάστρια        Λάρισα
  3. Γιάννης Φίλιππος Γεώργιος             Ελ. Επαγγελματίας (Status Coffee Bar)         Λάρισα
  1. Γκαράτσας Γεώργιος Ιωάννης               Ηλεκτροτεχνίτης              Λάρισα
  2. Γκουντούλας Ιωάννης Στέφανος            Γραφικές Τέχνες / Εκτυπώσεις (Gspot. Graphic shop)   Φάρσαλα
  1. Γούλας Αντώνης Σωκράτης            Ελ. Επαγγελματίας «MICROFOOD»                Λάρισα
  1. Δημητρίου Ιωάννης Χαράλαμπος     Ελ. Επαγγελματίας          Λάρισα
  2. Διαμάντου Ζωή Θωμάς  Παιδικός Σταθμός «Τα διαμαντάκια»    Λάρισα
  3. Ευαγγελόπουλος Σωτήριος Γεώργιος             Ελ. Επαγγελματίας «GROUPIE»                Τύρναβος
  4. Ζάρκος Βασίλειος Αντώνιος             Εκπαιδευτικός / Μηχανικός «ΔΗΜΗΤΡΑ» Ε.Σ. Α.Ε.           Λάρισα
  5. Ζουμπουλίδης Αντώνιος Κυριάκος             Λογιστής «2-Analysis»   Λάρισα
  6. Καλεσοπούλου Σταυρούλα Χρήστος               Ταχυμεταφορές «ΓΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ»            Λάρισα
  1. Καλτσίδης Πέτρος Ιορδάνης             Eλ. Επαγγελματίας Εστίαση «ΝΟΟΚ CAFÉ»          Λάρισα
  2. Καραμαχαίρας Ιωάννης Αστέριος             Εστίαση               Φαλάνη
  3. Κατίνας Παναγιώτης Γρηγόριος           Ελ. Επαγγελματίας (Κιντερλαντ Νότες) Γιάννουλη
  4. Καφετζής Σεραφείμ Παύλος                Διαφημιστικές Υπηρεσίες            Λάρισα
  5. Κόκκοτα Μαρία Ιωάννης               Λογίστρια           Λάρισα
  6. Κολοβός Ιωάννης Δημήτριος          Οικονομολόγος / Σύμβουλος επιχειρήσεων        Λάρισα
  7. Κόρλος Δημήτριος Βασιλείου           Ελ. Επαγγελματίας / Εστίαση     Λάρισα
  8. Λουλούδη Θεοδώρα Αντώνιος             Αισθητικός (Mystic Beauty)        Λάρισα
  9. Μανούσιου Παρασκευή Αθανάσιος         Ασφαλιστής       Λάρισα
  10. Μαρίνκοβιτς Ναταλία – Παρασκευή Βλαστιμίρ           Σύμβουλος Ευεξίας «ΕΝΤΕΛΕΧΕΙΑ»         Λάρισα
  11. Ματζαφλάρας Θωμάς Βασίλειος            Ελ. Επαγγελματίας (WEGGE)             Μελισσοχώρι
  1. Μήλιος Ηλίας Αθανάσιος         Επιχειρηματίας «ΦΑΛΗΡΟ»        Λάρισα
  1. Μπαζάκης Κώστας Σπύρος Εμπορικός Αντιπρόσωπος            Λάρισα
  2. Μπανταβής Θεόδωρος Πέτρος Ασφαλιστικός Πράκτορας Λάρισα
  3. Μπεϊνάς Αντώνιος Κωνσταντίνος   Ξενοδοχειακές επιχειρήσεις       Αγιά / Κόκκινο νερό
  4. Μπζιώτα Ανδρομάχη Χριστόδουλος   Ελ. Επαγγελματίας «ΠΙΑΤΣΑ»            Φαλάνη
  1. Μπουζούκης Δημήτριος Παναγιώτης       Ζαχαροπλάστης «ΟΛΥΜΠΙΟΝ»   Λάρισα
  1. Ξανθόπουλος Χαράλαμπος Δημητρίου          Εκπαιδευτικός «ΕΝΩΜΕΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ»    Λάρισα
  1. Οικονόμου Ευμορφία Χρήστος               Γρ. Τουρισμού EFILIAL TRAVEL Λάρισα
  1. Παναγή Μαρία Παναγιώτης       Ελ. Επαγγελματίας Thessalia Security            Λάρισα
  1. Παπαλέξης Νικόλαος Ιωάννης               Διαφημιστής (GRAFIX)             Λάρισα
  1. Πατσιούρας Παναγιώτης Γεώργιος             Ελ. Επαγγελματίας Εστίαση «ΣΤΑΘΜΟΣ»      Λάρισα
  1. Περουλάκης Ιωάννης Κωνσταντίνος   Γεωπόνος (Γεωργικές Οικονομικές Μελέτες Ο.Ε.)             Λάρισα
  2. Πιτσίλκας Μανώλης Νικόλαος            Έμπορος (QIVO Υπηρεσίες Εστίασης)     Λάρισα
  3. Ποτούλα Γεωργία Δημήτριος          Κέντρο Ξένων Γλωσσών (Let’s Learn)      Αγιά
  4. Σάββα Ελένη – Κωνσταντίνα Λουκάς                Ποδολόγος (Bella Donna)             Λάρισα
  5. Τζαλαχάνη Ελένη Ιωάννης               Ελ. Επαγγελματίας Εστίαση        Λάρισα
  6. Τζερνιαδάκης Γεώργιος Μιχάλης              Ελ. Επαγγελματίας «RETRO»      Ελασσόνα
  7. Τζίκας Μιχαήλ Ιωάννης               Ασφαλιστικός Σύμβουλος            Λάρισα
  8. Τρίχας Κωνσταντίνος Γεώργιος             Ελ. Επαγγελματίας          Φαλάνη
  9. Τσιαντούλας Ιωάννης Χαρίλαος            Έμπορος              Ευαγγελισμός Ελασσόνας
  10. Τσιαπλής Ιωάννης Κωνσταντίνος   Ελ. Επαγγελματίας Λογιστής      Λάρισα
  11. Τσονούλη Αλεξάνδρα Χρήστος               Παιδότοπος Τσονούλη Χ. Αλεξάνδρα     Ελασσόνα
  12. Χαρίτος Θωμάς Δήμητριος          Μέσα Πυρόσβεσης «ΧΑΡΙΤΟΣ Θ.»           Λάρισα
  13. Χονδρονάσιος Ιωάννης Δημήτριος          Ξυλουργικές Εργασίες   Νίκαια

 Εμπορικός Κλάδος

  1. Αγναντή Ευδοκία Απόστολος         Έμπορος Βιβλιοχαρτοπωλείο «ΑΓΝΑΝΤΗ»           Λάρισα
  2. Αγραφιώτης Δημητριος Αριστοτέλης      Έμπορος              Λάρισα
  3. Αντωνίου Μαρία Ανδρέας              Εργαστήριο Δερματίνων              Λάρισα
  4. Ανυφαντή Γεωργία Χρήστος               Ελ. Επαγγελματίας          Λάρισα
  5. Αποστολοπούλου Αθανασία (Σάσα) Νικόλαος            Τηλεοπτική παραγωγός                Λάρισα
  6. Βολιώτης Θωμάς Κωνσταντίνος   Έμπορος «VOLIOTIS TOOLS»       Λάρισα
  7. Γελαδάρης Θεοφάνης Παναγιώτης       Έμπορος Χρωμάτων «ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΩΜΑΤΟΣ»       Λάρισα
  8. Γκούλιος Αλέξανδρος Ιωάννης               Αρτοποιός / Ζαχαροπλάστης     Λάρισα
  9. Ευθυμιάδης Δημήτριος Στυλιανός Έμπορος Ανταλλακτικών Αυτοκινήτων  Λάρισα
  10. Ζαφειρίου Σταύρος Σταύρος               Εμπόριο Τζαμιών             Λάρισα
  11. Ιακωβίδης Ιάκωβος Ιορδάνης             Εμπόριο Η/Υ – Service «DEBUG»              Λάρισα
  12. Ιωαννίδης Γιώργος Ευθύμιος             Υδραυλικός «ΥΔΡΑ».     Λάρισα
  13. Καλέση Ασπα Κωνσταντίνος   Έμπορος «ΜΠΑΡΟΚ»     Λάρισα
  14. Καρατέγος Δημήτρης Κωνσταντίνος   Έμπορος              Λάρισα
  15. Κοντογιάννης Γεώργιος Δημήτριος          Εμπόριο Κρεάτων            Λάρισα
  16. Κοτάκου Παρασκευή Αθανάσιος         Είδη τροφίμων  Λάρισα
  17. Κουτσούκη Βασιλική Χρήστος               Έμπορος              Φαλάνη
  18. Κυριώτη Μαρία Σωτήριος             Ανταλλακτικά αυτοκινήτων       Λάρισα
  19. Κωνσταντόπουλος Κωνσταντίνος Αντώνιος             Ελ. Επαγγελματίας Εστίαση               Ομορφοχώρι
  1. Μοσχοβίδη Γεωργία Απόστολος         Γεωπόνος «Τα Γεωπονικά»         Λάρισα
  2. Μπατρακούλης Αθανάσιος Σπυρίδων            Εμπορία, εισαγωγή αυτοκινήτων             Λάρισα
  3. Νταμπαλέτσιος Αστέριος Κωνσταντίνος   Ανταλλακτικά Αυτοκινήτων       Λάρισα
  4. Ντάλιος Θεόδωρος Εμμανουήλ         Εμπόριο Ακουστικών Βαρηκοϊας «ACOUSTIC PLUS»          Λάρισα
  1. Ξαντινίδης Αλέξανδρος Σταύρος               Εργασίες καθαριότητας «Xantis Protection»      Λάρισα
  2. Πάνος Βασίλειος Νικόλαος            Έμπορος              Λάρισα
  3. Παπαγγελής Κλεάνθης Δημήτριος Έμπορος              Αγιά
  4. Παπαδοπουλου Χρυσανθη Βάιος    Φαρμακοποιός (SMAKIE IKE)     Λάρισα
  5. Παπαπέτρου Ιωάννης Δημήτριος          Μηχ. Γραφείου (ERGON)             Λάρισα
  6. Πασχούδη Αναστασία Παρασκευάς     Έμπορος «ΦΙΟΓΚΟΣ»     Λάρισα
  7. Σαμολάδος Γιάννης Νικόλαος            Έμπορος              Φαλάνη
  8. Σταβάρας Χρήστος Κωνσταντίνος   Έμπορος «ΜΠΑΛΟΝΟΚΟΣΜΟΣ»              Λάρισα
  9. Τζιώρτζης Νικόλαος Γεώργιος             Συμ. Επιχειρήσεων          Λάρισα
  10. Τσιάμη Βασιλική Χρήστος               Έμπορος / Αισθητικός Τσιάμη Βασιλική Λάρισα
  11. Χατζημαργαρίτη Ευτυχία Ελευθέριος         Έμπορος «COSTA»          Λάρισα
  12. Χονδροδήμος Νικόλαος Απόστολος         Έμπορος              Αγιά

Κλάδος Μεταποίησης

  1. Argatzopoulos – Pabisch Angela Peter     Εκπαιδευτικός (Argatzopoulos – Pabisch Angela)              Τύρναβος
  2. Αβραμίδης Ιωσήφ Παύλος                Επιπλοποιός Βιοτέχνης «VEDI»  Λάρισα
  3. Αθανασίου Σωτήριος Κωνσταντίνος   Αλουμινοκατασκευές    Λάρισα
  4. Βαβακαλίνα Μαρία Ιωάννης               Κομμώτρια «Μαίρη»     Λάρισα
  5. Βαλιώτη Ελευθερία Κωνσταντίνος   Αρτοποιός          Μηλέα Ελλασόνας
  6. Γιάτσιου Χριστίνα Βασίλειος            Κομμώτρια «INSPIRATIONS»     Λάρισα
  7. Γκαραγκούνης Στυλιανός Άρης      Κομμωτής «IBOGA»       Λάρισα
  8. Γκόλτσιος Παναγιώτης Κωνσταντίνος   Στεγνοκαθαριστήριο «ΑΤΛΑΖΙ»                Φαλάνη
  9. Γκούντης Αθανάσιος Γεώργιος             Κατασκευές αλουμινίου Ομορφοχώρι
  10. Γκουσγκούνης Δημήτριος Θεοχάρης           Φωτογράφος    Λάρισα
  11. Γκρουμτσα Μαρία Γρηγόρης            Κομμώτρια «Touch hair saloon»               Λάρισα
  12. Γρηγοράκος Δημήτριος Χρήστος               Τεχνίτης Αυτοκινήτου    Λάρισα
  13. Δαρδούμπας Χρήστος Αθανάσιος         Βιντεοσκοπήσεις – Φωτογραφήσεις (STUDIO P.S.V.)                Λάρισα
  1. Ευθυμίου Χρυσοβαλάντης Ανδρέας              Κομμωτής (Hair studio Valentino)  Λάρισα
  1. Ζάνος Γεώργιος Νικόλαος            Αρτοποιός          Λάρισα
  2. Καλαφάτης Γεώργιος Χρήστος               Έμπορος Επίπλων            Ομορφοχώρι
  3. Καραμούτης Εμανουήλ Δημήτριος          Ηλεκτρολόγος   Ομορφοχώρι
  4. Κελεσίδης Πρόδρομος Αντώνης              Ζαχαροπλαστείο «Κελεσίδης»  Λάρισα
  5. Κολλύρας Νίκος Γεώργιος             Επιπλοποιός (Βιοτέχνης επίπλων)            Λάρισα
  6. Κυλίνδρη Ελένη Σόλων   Έμπορος              Λάρισα
  7. Λιάκος Ζήσης Κωνσταντίνος   Συνεργείο Αυτοκινήτου                Λάρισα
  8. Μόσχας Δημητριος Γεώργιος             Ηλεκτρολόγος   Λάρισα
  9. Μπάσιος Άλκης Θανάσης             Κομμωτής (Hair Idol)      Λάρισα
  10. Μπίτρας Βασίλειος Αντώνιος             Επιπλοποιός       Κιόσκι
  11. Μπούτλα Χρυσούλα Ευάγγελος          Κομμώτρια «ΣΟΥΛΑ»     Λάρισα
  12. Ναούμ Θεόδωρος Γεώργιος             Έμπορος              Λάρισα
  13. Παπαγεωργίου Ιωάννης Ρήγας   Ηλεκτρολόγος   Λάρισα
  14. Παπακωνσταντίνου Γεώργιος Αντώνιος             Αρτοποιός          Φαλάνη
  15. Ραγιάς Ευάγγελος Κωνσταντίνος   Μεταλλικές Κατασκευές              Λάρισα
  16. Σχούλης Νικόλαος Ιωάννης               Ζαχαροπλάστης «Σχούλης Ι. Νικόλαος»  Λάρισα
  1. Τοπάλης Κώστας Ιωάννης               Βιοτέχνης            Λάρισα
  2. Τρίχας Νικόλαος Χαράλαμπος     Μεταλλικές κατασκευές              Λάρισα
  3. Τσιπλικιάρης Νίκος Γεώργιος             Μηχανουργείο Λάρισα
  4. Τσουκαλάς Κωνσταντίνος Νικόλαος            Γεν. Καθαρισμοί (Κωνσταντίνος Τσουκαλάς & ΣΙΑ Ε.Ε.)    Λάρισα
  1. Τσούνης Κωνσταντίνος Δημήτριος Μηχανολόγος   Ελευθεραί Λάρισας
  2. Χρηστoκώστας Αντώνης Δημήτριος          Τεχνικές κατασκευές O-E CONSTRUCTION» Λάρισα

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ-ΓΕΝΙΤΣΕΦΤΣΗΣ

Η «Επανεκκίνηση» με επικεφαλής το Δ. Παπαλέξη και τη στήριξη του Χρ. Γενιτσεφτσή αποτελείται από τους εξής υποψηφίους:

ΕΜΠΟΡΙΚΟ

1              ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           ΕΜΠΟΡΙΟ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ

2              ΓΚΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ         ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΕΛΑΝΙΩΝ

3              ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ            ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΛ. ΕΙΔΩΝ – ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ

4              ΜΠΟΥΡΝΑΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ         ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ & ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ

5              ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

6              ΡΙΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ

7              ΣΑΡΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  ΕΜΠΟΡΙΟ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ

8              ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΕΜΠΟΡΙΟ ΕΙΔΩΝ ΨΥΞΗΣ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ

9              ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ

10           ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ          ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΙΚΥΚΛΩΝ

11           ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ        ΕΜΠΟΡΙΟ ΜΗΧΑΝΩΝ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

12           ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ – ΕΛΕΝΗ    ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

13           ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ         ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΩΡΩΝ – ΑΞΕΣΟΥΑΡ

ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

1              ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΤΩ                ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΩΝ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ

2              ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ

3              ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ    ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

4              ΓΚΡΙΜΠΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ      ΣΤΕΓΝΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ

5              ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ

6              ΖΗΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ

7              ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ      ΟΙΚΟΣ ΜΟΔΑΣ

8              ΜΙΓΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ – Φ/Β ΜΟΝΑΔΑ

9              ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ            ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ

10           ΜΠΑΝΤΑΒΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              METALCOM

11           ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ         ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ

12           ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ  ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΓΡΑΦΩΝ – ΤΕΝΤΩΝ

13           ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑ ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΩΝ

ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1              ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

2              ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΜΑΚΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ               STREET CAFÉ

3              ΓΕΝΙΤΣΕΦΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

4              ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ   ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ

5              ΖΗΤΟΥΝΗΣ ΒΑΙΟΣ            ΚΑΦE ΜΠΑΡ

6              ΚΑΛΙΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ             ΟΥΖΕΡΙ

7              ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

8              ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΑΦΕ

9              ΜΠΟΥΝΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                ΤΑΧΥΜΕΤΑΦΟΡΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

10           ΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ

11           ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ           ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ

12           ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ        ΚΑΦΕ

13           ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΕΛΕΤΩΝ

14           ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

15           ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΝΤΙΑΝΑ             ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

16           ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ     ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

17           ΤΖΗΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ

18           ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ         ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ – ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ

19           ΧΑΛΚΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΤΣΑΡΙΑ

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΠΕΡΙΚΛΗ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ

Οι υποψήφιοι της «Αγωνιστικής Αντιμονοπωλιακής Συσπείρωσης» για τις εκλογές στο Επιμελητήριο Λάρισας που έχει τη στήριξη της ΠΑΣΕΒΕ είναι οι εξής:

ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

  1. ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΙΑ
  2. ΒΡΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  4. ΓΙΤΣΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
  5. ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  6. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  7. ΔΗΜΕΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
  8. ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  9. ΖΙΩΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
  10. ΚΑΤΗΣ ΣΑΚΗΣ
  11. ΚΡΙΚΗ ΑΓΛΑΙΑ
  12. ΚΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
  13. ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  14. ΜΑΡΑΓΚΟΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  15. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  16. ΜΠΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
  17. ΝΟΒΡΑΤΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
  18. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
  19. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  20. ΠΑΣΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  21. ΤΟΠΟΥΖΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  22. ΤΟΣΙΟΥΔΗΣ ΘΕΜΗΣ
  23. ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΑΓΗΣ
  24. ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  25. ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*