ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΕΠΑΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

Ανακοινώθηκαν από το ΕΠΑΛ Τυρνάβου τα ονόματα των μαθητών του σχολείου με επαρκή φοίτηση που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στις ενδοσχολικές εξετάσεις. Οι μαθητές είναι:

Α’ ΤΑΞΗ

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΧΙΛΕ

ΚΑΡΑΓΟΥΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΕΜΑΛΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΕΚΡΕΜ

ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΕΓΤΕΣΙ ΦΛΑΒΙΟ ΝΤΕΛΙ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΟΚΑ ΜΠΡΙΣΙΛΝΤΑ ΜΑΡΤΙΝ

ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΕΛΕΜΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΕΡΡΙ ΙΩΑΝΝΗΣ LUSH

ΤΣΑΤΣΕΛΛΑΡΙ ΛΕΑΝΤΡΟ ΒΑΛΤΕΡ

ΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α2

ΑΡΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΥΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΓΙΑΝΤΣΕΣ ΜΑΤΕΟ NIKOS

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΪΟΣ

ΜΕΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΤΣΑ ΑΛΕΑΝΤΡΟ LULEZIM

ΤΖΑΡΤΖΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α3

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΚΕΓΚΑ ΜΑΡΤΙΡ ΖΙΜΠΕΡ

ΔΗΜΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΛΕ

ΕΣΙΑ ΣΤΑΡΑ ΝΤΟΥΡΙΜ

ΙΣΑΚΟΥ ΑΝΙΣΑ ΑΡΤΑΝ

ΚΑΪΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΚΑΪΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΕΚΑ ΣΙΛΒΙ LUAN

ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΕΛΧΕΜΑ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ ΓΚΕΖΗΜ

ΤΣΕΝΑ ΑΝΓΚΙΟΛ ΦΕΡΝΤΙ

Β’ ΤΑΞΗ

Τμήμα: Β ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΑΤΣΟΣ ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΖΕΛΑ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΦΑΤΟΣ

ΚΑΛΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΤΙΝ

ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΕΚΑ ΛΕΝΤΙΟΝ LUAN

ΛΕΣΑΙ ΓΚΕΓΚΕ ΑΝΤΩΝ

ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΑΝΤΡΕΑ ΜΠΙΛΜΠΙΛ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΜΑΡΣΕΛ ΜYΡΤΕΖΑN

ΠΡΟΚΟ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΟΤΙΡ

ΣΑΝΤΙΚΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΠΡΕΜΤΙΜ

ΣΚΕΜΠΙ ΑΡΣΕΝ SKENDER

ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΧΟΤΖΑ ΡΕΝΑΤΟ REFAΤ

Τμήμα:  Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΓΚΟΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΝΤΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΚΟΥ ΑΡΜΠΕΡ ΚΡΕΣΝΙΚ

ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΪΟΣ

ΜΠΡΑΧΕΛΙΚΑ ΚΕΒΙΝ ΙΣΜΕΤ

ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΣΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΛΚΗΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τμήμα:  Β’ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΙΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΑΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                ΓΙΟΒΑΝ

ΠΑΠΑΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Τμήμα:                 Β ΥΓΕΙΑΣ

ΔΟΥΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΚΑΪΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΚΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΣΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΙΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΙΛΛΑΤΙ ΕΛΕΝΗ SPIRO

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Τμήμα:                 Β ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑΣ               ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΖΗΣΙΟΥΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ

ΚΑΠΡΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Γ’ ΤΑΞΗ

Τμήμα:                 Γ ΖΩΙΚΗΣ

1 ΒΡΑΖΙΤΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

5 ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

6 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΠΙΚΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Τμήμα:                 Γ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΜΑΝΔΗΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 ΜΙΜΙΝΙ ΑΝΤΡΕΑ ΓΙΑΝΙ

5 ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6 ΜΠΑΚΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7 ΜΠΑΚΟΥ ΤΖΕΛΙΝΑ ΤΖΕΒΑΧΙΡ

8 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9 ΝΑΣΙ ΛΕΦΤΕΡΙΑ ΓΙΟΡΓΙ

10 ΝΤΑΣΙ ΕΝΓΚΛΑΝΤΙΝΑ               ΕΝΤΟΥΑΡΤ

11 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

12 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Τμήμα:                 Γ ΟΧΗΜΑΤΩΝ 1

1 ΑΞΟΥΓΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

4 ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

5 ΓΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6 ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7 ΕΛΕΖΙΕΡΝΤΙΤ ΓΙΑΝΝΗ

8 ΚΑΡΑΜΟΥΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

9 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10 ΜΑΓΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

11 ΜΕΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12 ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

13 ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΪΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

 

Τμήμα:                 Γ ΟΧΗΜΑΤΩΝ 2

1 ΚΑΝΑΠΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΜΠΑΪΡΑΧΤΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

3 ΜΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

5 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7 ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

8 ΣΑΜΠΑΝΛΛΑΡΙ ΦΑΤΙΟΝ ΜΠΑΡΙ

9 ΣΕΡΑ ΣΕΡΓΚΕΪ ΑΓΚΡΟΝ

10 ΣΙΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

11 ΤΑΨΑΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Τμήμα: Γ’ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

1 ΒΥΡΡΑ ΥΒΟΝΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

2 ΚΑΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ

3 ΚΟΛΝΕΚΟΥ ΚΛΟΝΤΙΑΝ ΛΟΥΑΝ

4 ΛΕΚΑ ΝΤΡΑΓΚΟΣ ΦΛΟΡΙΝ ΣΤΕΛΙΑΝ

5 ΜΗΤΡΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

6 ΜΟΥΤΣΑ ΓΚΡΙΣΕΛΝΤΑ ΦΙΚΙΡΙ

7 ΜΠΑΓΚΟΥΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

8 ΜΠΑΝΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΒΙΟΛΕΤΑ ΜΠΕΣΝΙΚ

9 ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΣΤΕΛΙΝΑ ΚΟΥΝΤΡΕΤ

10 ΠΕΡΛΕΚΑ ΑΛΜΠΙΟΝΑ ΑΓΚΟΥΣΤΙΝ

11 ΡΕΚΑ ΤΖΕΣΙΝΤΑ ΑΝΤΡΙΑΤΙΚ

12 ΣΑΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13 ΤΑΦΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΤΑΣΑΜΙΡ

 

Τμήμα:                 Γ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.

1 ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2 ΒΟΥΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

3 ΓΚΟΥΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4 ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

5 ΚΑΤΣΙΟΠΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

6 ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

8 ΠΑΠΑΣΑΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9 ΣΕΪΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

10 ΣΕΪΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11 ΤΣΙΑΛΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Τμήμα:  Γ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣ.

1 ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2 ΖΕΛΑ ΕΝΤΜΟΝΤ ΑΓΚΡΟΝ

3 ΝΤΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4 ΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

5 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6 ΠΡΟΝΤΑ ΑΛΚΗ ΦΩΤΑΚΗ

7 ΡΑΣΑ ΔΗΜΗΤΕΡ ΑΟΥΡΕΛ

8 ΤΣΑΤΣΕΛΛΑΡΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΠΑΝΑΓΙΟΤ