![ΑΔΕΔΥ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2016/12/ΑΔΕΔΥ-678x381.jpg)
H Ε.Γ του Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Λάρισας καλεί σε σύσκεψη τη Δευτέρα 30 Ιουλίου 2018 και ώρα 7:30 μ.μ τους εργαζόμενους του Δημόσιου Τομέα που μετακινούνται καθημερινά με το τρένο για τις περιοχές εργασίας τους, προκειμένου να συζητήσουμε για τους όρους ,που προτείνει η ΤΡAIΝΟΣΕ στο συμφωνητικό συνεργασίας. Η καταληκτική ημερομηνία είναι η Τετάρτη 1 Αυγούστου 2018.
Η σύσκεψη θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία του Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Λάρισας , Λαπιθών 6, 2ος όροφος (Πεζόδρομος Λαπιθών, πλησίον Ωδείου Λάρισας)