![ΠΟΚΕΛ - Βιβλ Χρύσα-Μαστοροδ - Αθήνα Αφίσα Φ-01](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/11/ΠΟΚΕΛ-Βιβλ-Χρύσα-Μαστοροδ-Αθήνα-Αφίσα-Φ-01-541x381.jpg)
Το Πολιτιστικό Κέντρο Εκπαιδευτικών ν. Λάρισας, σε συνεργασία με την Πανελλήνια Ένωση Λογοτεχνών και τις εκδόσεις «Οδός Πανός» παρουσιάζουν την ποιητική συλλογή της Χρύσας Μαστοροδήμου : «Κλειδιά στο τραπέζι», το Σάββατο, 8 Δεκεμβρίου 2018, στις 6 το απόγευμα, στο πατάρι του Καφέ «Κοραής»,
(Ιπποκράτους 35, τηλ.: 2103620488).
Για το έργο θα μιλήσουν ο ποιητής & εκδότης Γιώργος Χρονάς, η ποιήτρια & θεατρολόγος Ασημίνα Ξηρογιάννη και η ίδια η ποιήτρια, Χρύσα Μαστοροδήμου, ποιήματα θα απαγγείλουν η Εύα Χαλκιαδάκη, η Ευδοκία Ποιμενίδου κ.α., ενώ θα χαιρετήσουν την εκδήλωση η Γραμματέας της Πανελλήνιας Ένωσης Λογοτεχνών, Αγγελική Κωβαίου και ο πρόεδρος του Πολιτιστικού Κέντρου Εκπαιδευτικών ν. Λάρισας, Αργύρης Γιουρούκης.