ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε και φέτος στο αμφιθέατρο του 4ου Δημοτικού Σχολείου Λάρισας η καθιερωμένη εκδήλωση του Συλλόγου Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας «Κωνσταντίνος Κούμας», κατά τη διάρκεια της οποίας βραβεύτηκαν τα παιδιά των μελών του συλλόγου

που το περασμένο καλοκαίρι πέτυχαν την εισαγωγή τους σε ΑΕΙ και ΤΕΙ όλης της χώρας.

“Αν θέλουμε να έχουμε ως κοινωνία μέλλον, πρέπει να αλλάξουμε. Και σε αυτήν την αναγκαία αλλαγή, υπάρχουν πάντα οι πρωτοπόροι. Και οι πρωτοπόροι δεν άλλοι από τη νέα γενιά μας .

Από τα παιδιά που σήμερα βραβεύουμε και τα οποία αποτελούν την πρωτοπορία και το παράδειγμα, στο πρόσωπο των οποίων θέλουμε να δούμε την άλλη Ελλάδα που ονειρευόμαστε. Την Ελλάδα της έμπνευσης, της δημιουργίας και της υπερηφάνειας”, τόνισε σε σύντομο χαιρετισμό του ο πρόεδρος του συλλόγου δασκάλων Δ. Παπαποστόλου, ενώ την εκδήλωση πλαισίωσε η χορωδία του Συλλόγου Εκπ/κών Π.Ε. Λάρισας « ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΜΑΣ» υπό τη διεύθυνση της μουσικού Ευτυχίας Κασιάρη.

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ  ΣΕ  ΑΕΙ – ΤΕΙ 2018

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΠΑΤΡ/ΜΟ ΣΧΟΛΗ – ΤΜΗΜΑ

  1. ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΟΥ Α.Π.Θ.
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
  3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α.Π.Θ.
  4. ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΣΤΗΣ ΖΗΣΗΣ   ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
  5. ΒΑΝΑΚΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Δ.Π.Θ.
  6. ΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  7. ΒΑΡΔΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ                ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  8. ΒΛΑΝΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ      ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ &ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ Δ.Π.Θ.
  9. ΒΟΡΒΗΣ ΒΥΡΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  10. ΓΑΤΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  11. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Α.Π.Θ.
  12. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  13. ΓΚΑΜΠΕΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  14. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΕΒΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  15. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  16. ΓΚΑΡΑΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  17. ΓΚΑΡΓΚΙΝΟΥΔΗ ΧΑΙΔΩ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ.
  18. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ&ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ  ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  19. ΓΚΟΓΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Δ.Π.Θ
  20. ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓIΣΤ. ΠΑΝ.ΚΡΗΤ
  21. ΓΟΥΖΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
  22. ΓΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΚΠΑ
  23. ΓΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  24. ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Δ.Π.Θ
  25. ΔΕΣΥΝΙΩΤΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ.
  26. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΤΙΣ ΔΗΜΟΣ                ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ –ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ &ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΕΚΠΑ
  27. ΖΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΑΓΓΕΛΟΣ      ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  28. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ ΑΝΔΡΕΑΣ            ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  29. ΚΑΛΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  30. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  31. ΚΑΡΑΒΑΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  32. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  33. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝΗΣ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  34. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Α.Π.Θ.
  35. ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΘΩΜΑΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  36. ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  37. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ
  38. ΚΑΡΑΜΑΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ.
  39. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ  ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  40. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Δ.Π.Θ.
  41. ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
  42. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  43. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΧΗΜΕΙΑΣ Α.Π.Θ
  44. ΚΟΥΡΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ  ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  45. ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΜΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝ.
  46. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
  47. ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Α.Π.Θ.
  48. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΕΠΙΧΕΙΡ.ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
  49. ΚΥΡΙΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  50. ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ          ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
  51. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
  52. ΚΩΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Π.Θ.
  53. ΛΑΝΤΑΒΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ           ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  54. ΛΑΠΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  55. ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      ΤΜΗΜΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
  56. ΛΕΥΘΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ                ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  57. ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ               ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α.Π.Θ.
  58. ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
  59. ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ           ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  60. ΜΠΑΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΒΙΟΛΟΓΙΑ  ΠΑΤΡΑΣ
  61. ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)
  62. ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣ            ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  63. ΜΠΑΝΤΡΑΛΕΞΗ ΦΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  64. ΜΠΑΣΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  65. ΜΠΡΕΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝ.ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ
  66. ΝΕΒΡΑΝΤΖΑ ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΙΟΣ   ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ  ΠΑΝ.ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
  67. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Π.Θ.
  68. ΝΤΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
  69. ΝΤΑΝΤΑΛΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ&ΒΙΟΜΗΧΑΝ.ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ
  70. ΝΤΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  71. ΝΤΟΥΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  72. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Ε.Κ.Π.Α.
  73. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  74. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Δ.Π.Θ
  75. ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  76. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.
  77. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Α..Π.Θ.
  78. ΠΑΤΣΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Α.Π.Θ.
  79. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ          ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
  80. ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
  81. ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  82. ΣΕΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  83. ΣΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  84. ΣΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΦΥΣΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
  85. ΣΠΥΡΟΥ ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  86. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ              ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  87. ΤΑΜΒΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ &ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.
  88. ΤΑΜΠΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ.
  89. ΤΖΗΚΟΥΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α.Π.Θ.
  90. ΤΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  91. ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ -ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ      ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  92. ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Α.Π.Θ.
  93. ΤΣΙΛΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Δ.Π.Θ.
  94. ΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ             ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  95. ΤΣΙΡΟΥΚΗ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΕΚΠΑ
  96. ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ Η/Υ  Ε.Μ.Π.
  97. ΤΣΙΤΩΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ            ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ
  98. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ            ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  99. ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΙΣΜΗΝΗ ΡΙΖΟΣ    ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  100. ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ            ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ Α.Π.Θ.
  101. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ  ΑΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  102. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Α.Π.Θ.
  103. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  104. ΧΑΤΖΗΠΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΕΚΠΑ
  105. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.

Ε.Π.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com