![γηροκ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/03/γηροκ.jpg)
Ολοκληρωμένο βιοκαθαρισμό τριών σταδίων σε όλα τα στρώματα του Γηροκομείου Λάρισας, πραγματοποίησε η εταιρεία «Σβούρα», ως προσφορά στο Δημοτικό Γηροκομείο Λάρισας.
Ο δήμος Λαρισαίων και η διοίκηση του Γηροκομείου, εκφράζουν ευχαριστίες στην εταιρεία «Σβούρα» για την προσφορά. Παρόντες ήταν ο διευθυντής του Γηροκομείου Παύλος Τσούμας, ο δημοτικός σύμβουλος Μιχάλης Αναστασίου, ο διευθυντής της εταιρείας Τσακίρης Αθανάσιος και η υπεύθυνη επιστήμων Κατερίνα Ράπτη.