ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Ολοκληρώθηκε το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης Θεσσαλίας, που στηρίζεται από το ΚΚΕ και άλλους αγωνιστές, το οποίο έχει ως υποψήφιο Περιφερειάρχη, τον Τάσο Τσιαπλέ και διεκδικεί την ψήφο των εργαζομένων, των μικρομεσαίων αγροτών και επαγγελματιών, των επιστημόνων, της νεολαίας και των γυναικών των λαϊκών οικογενειών της Θεσσαλίας, στις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019,

για να δυναμώσει η εργατική-λαϊκή πάλη, μέσα και έξω από την περιφερειακό συμβούλιο, ενάντια στο εκμεταλλευτικό σύστημα, σε κάθε αντιλαϊκή πολιτική, στο αντιλαϊκό θεσμικό πλαίσιο της τοπικής διοίκησης, στους ιμπεριαλιστικούς σχεδιασμούς, για την υπεράσπιση των λαϊκών συμφερόντων, για να ανοίξει ο δρόμος για μια οικονομική και κοινωνική ανάπτυξη υπέρ του λαού.

Εκλογική Περιφέρεια Καρδίτσας

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
  3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  4. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ
  6. ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  8. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
  9. ΣΚΟΥΦΗ ΜΑΡΙΑ
  10. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  11. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 

Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  2. ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  3. ΒΑΛΩΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  4. ΓΚΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ
  5. ΓΡΑΜΟΥΣΤΙΑΝΟΥ – ΧΑΤΖΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  6. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ
  7. ΔΗΜΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΖΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  9. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ)
  10. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΛΑΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
  11. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
  12. ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  13. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  14. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ
  15. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  16. ΜΙΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  17. ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  18. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  19. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  20. ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  21. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
  22. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ)
  23. ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
  24. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  25. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  26. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  27. ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
  28. ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
  29. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
  30. ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Μαγνησίας

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ
  4. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
  6. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  7. ΚΟΥΤΣΙΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  8. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  9. ΜΑΜΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ
  10. ΜΟΛΟΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  11. ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  12. ΠΛΑΓΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
  13. ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ
  14. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  15. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  16. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  17. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  18. ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
  19. ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 

Εκλογική Περιφέρεια Σποράδων

  • ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΔΕΪΜΕΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 

Εκλογική Περιφέρεια Τρικάλων

  1. ΓΙΑΚΙΜΟΒΑ – ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΕΣΕΛΑ
  2. ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  4. ΚΑΠΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  6. ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  8. ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ
  9. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  10. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
  11. ΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  12. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  13. ΤΣΙΟΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  14. ΤΣΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.