ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

Τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων των διαμερισματικών συμβούλων και των συμβούλων των τοπικών κοινοιτήτων που θα είναι σε ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης, ανακοίνωσε σήμερα κατά τη διάρκεια μαζικής εκδήλωσης ο επικεφαλής της Λαϊκής Συσπείρωσης και υποψήφιος δήμαρχος Λαρισαίων Πέτρος Κρίκης, ζητώντας από το λαό της Λάρισας να στηρίξει το ψηφοδέλτιο.

Οι υποψήφιοι είναι:

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΓΕΛΛΑΛΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ελεύθερος επαγγελματίας

2             ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ     ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΤΟΜΥ)  Μεταλλεργάτης στην ΙΝΤΡΑΚΑΤ

3             ΖΟΥΚΑ   ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ      μουσικός/εκπαιδευτικός

4             ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ            νοσοκομειακός υπάλληλος ΠΠΓΝΛ

5             ΣΒΑΡΝΑ               ΦΩΤΕΙΝΗ            ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ ΔΕΥΑΛ

6             ΣΠΑΘΑΡΑ             ΒΑΣΩ     ΕΡΓΑΤΡΙΑ ΒΙΟΜ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΜΑΡΙΓΚΟΥΔΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ              Συνταξ/χος οικοδόμος

2             ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ      ΑΓΝΗ     ψυχολόγος/ Πρόεδρος ΕΣΥΝ Παράρτημα Λάρισας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΑΓΓΕΛΑΚΗ           ΑΘΑΝΑΣΙΑ           ιδ. Υπάλληλος / πρώην πρόεδρος σωματείου μηχανοξυλουργών

2             ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ         ιδιωτικός υπάλληλος / Β’ Αντιπρόεδρος του Εργατικού Κέντρου Λάρισας

3             ΒΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ             Ιδ. Υπάλληλος/Μέλος Δ.Σ ένωσης γυναικών Λάρισας (μέλος ΟΓΕ)

4             ΓΑΛΑΝΗΣ            ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ       Επιπλοποιός / Πρόεδρος Σωματείου επιπλοποιών Ν. Λάρισας

5             ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΗΣ         ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 5ο ΓΕΛ Λάρισας/ Πρώην μέλος Δ.Σ. ΕΛΜΕ

6             ΓΙΑΛΑΜΑ             ΝΑΤΑΣΑ               ΕΚΠ/ΚΟΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΑ

7             ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ     ΦΙΛΛΙΟ ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ ΟΤΑ/ πρώην μέλος Δ.Σ. Ενωσης Γυναικών Λάρισας

8             ΓΚΟΝΕΛΑ            ΙΩΑΝΝΑ               Εργαζόμενη σε οικογενειακή επιχείρηση

9             ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ       ΕΥΑ        μηχανικός

10           ΓΚΡΙΜΠΑ             ΚΑΤΕΡΙΝΑ            εικαστικός/ εκπαιδευτικός σε ΚΔΑΠ/ μέλος Δ.Σ. Πινακοθήκης Λάρισας

111        ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ         ΒΑΣΙΛΗΣ               ελεύθερος επαγγελματίας

12           ΖΗΣΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ         συνταξιούχος αγρότης

13           ΖΗΤΟΥΔΗΣ          ΣΤΕΛΙΟΣ               Υπάλληλος Περιφέρειας Θεσσαλίας (ΚΤΕΟ)

14           ΖΙΑΝΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            Δάσκαλος 33ο Δημ. Σχολείο

15           ΖΟΡΜΠΑΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Τοπογράφος μηχανικός / μέλος Ε.Π. Θεσσαλίας ΚΚΕ

16           ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ    ΠΕΡΙΚΛΗΣ            έμπορος/ Αντιπρόεδρος Εμπορικού Συλλόγου Λάρισας/ μέλος Διοίκησης Επιμελητηρίου Λάρισας

17           ΚΑΛΙΑΜΠΑΣ       ΚΛΕΑΝΘΗΣ          Πρόεδρος Συνδικάτου Τροφίμων Λάρισας/ μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου Λάρισας

18           ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ            Μέλος Δ.Σ. Συλ. Περιπτερούχων Ν. Λάρισας/ Μέλος Δ.Σ. Εμπορικού Συλ. Λάρισας

19           ΚΑΡΑΜΟΥΡΤΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ               “ΠΡΟΕΔΡΟΣ  σωματείου εργαζομένων παροχής υπηρεσιών ασφάλειας ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΗ Λάρισας

20           ΚΑΡΥΩΤΗΣ           ΑΛΕΞΗΣ ιατρικός επισκέπτης

21           ΚΑΡΜΙΡΗΣ          ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           ηθοποιός / ιδ. Υπάλληλος

22           ΚΟΚΟΥΒΑ            ΣΟΦΙΑ   ΥΠ/ΛΟΣ ΕΠΙΣ/ΜΟΥ

23           ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   Μαθηματικός/ Αναπληρωτής εκπαιδευτικόςΜέλος Δ.Σ. Συλ. Ιδιωτικών εκπαιδευτικών Θεσσαλίας

24           ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ       Ακτινολόγος / αυτοαπασχολούμενος Ιατρός

25           ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΩΣΤΑΡΙΓΚΑ      ΑΝΝΑ    συνταξιούχος εκπαιδευτικός/ ιστορικός τέχνης/ πρώην μέλος Δ.Σ. Πινακοθήκης

26           ΚΩΣΤΟΥΛΑ          ΜΑΡΙΑ   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ/ μέλος Δ.Σ. Μουσείου Ιστορίας 40-49 Αμπελακίων

27           ΛΟΥΤΡΙΩΤΗ        ΕΥΤΥΧΙΑ               Συνταξιούχος εργάτρια,

28           ΜΑΚΡΗ  ΕΛΕΝΗ  ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ/ μέλος Δ.Σ. Συλ. Ε/Υ. Ν. Λάρισας

29           ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ               ΧΡΗΣΤΟΣ              Συνταξιούχος Αγρότης

30           ΜΠΑΛΑΣΟΥΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ             ΄Δικηγόρος/ Πρώην πρόεδρος επιτροπής Ειρήνης Λάρισας/πρώην μέλος Δ.Σ. δικηγορικού Συλλόγου Λάρισας

31           ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ  ΒΑΓΓΕΛΗΣ            ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ Γ.Ν.Λ

32           ΜΠΑΡΜΠΑΣ       ΣΤΕΛΙΟΣ               υπάλληλος Φαρμακαποθήκης / πρόεδρος Συλ. Φαρμακουπαλλήλων Λάρισας

33           ΝΑΒΑΚΟΥΔΗ       ΜΑΡΙΑ   ιδιωτική ΕΚΠ/ΚΟΣ/ υπάλληλος φροντηστηρίου

34           ΝΙΑΒΗ   ΝΙΚΗ      ελεύθερος επαγγελματίας/ ΜΙΝΙ ΜΑΡΚΕΤ

35           ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ           Γιατρός/ αναισθησιολόγος – Πρόεδρος Συλ. Νοσοκομειακών Γιατρών Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας/ Μέλος Δ.Σ. Ιατρικού Συλ. Λάρισας

36           ΝΤΟΥΜΑ             ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΠΕΡΙΠΤΕΡΙΟΥΧΑ

37           ΠΑΖΙΑΝΑΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ            Συνταξιούχος εκπαιδευτικός/ Δημοτικός Σύμβουλος

38           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ     ΙΩΑΝΝΗΣ             Αρχιτέκτονας / Μέλος Δ.Ε. ΤΕΕ Κ.Δ. Θεσσαλίας/ μέλος Κεντ. Αντιπροσωπίας ΣΑΔΑΣ ΠΕΑ/ Αντιπρόεδρος Ένωσης Γονέων Λάρισας

39           ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ             Φυσικός/  υπάλληλος φροντιστηρίου/ μέλος Ε.Π. Θεσσαλίας ΚΚΕ

40           ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ      Αντ/δρος Συλ. Συνταξιούχων ΙΚΑ Λάρισας, πρώην πρόεδρος Συλ. Εργαζομένων ΟΤΑ Ν. Λάρισας

41           ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              ΧΡΗΣΤΟΣ              μάγειρας πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας/ δάσκαλος χορού / έφορος τμήμα Βόλεϊ  ΕΑΛ Πήγασος

42           ΠΑΣΧΟΥ               ΚΑΤΕΡΙΝΑ            εκπαιδευτικός / μέλος του Δ.Σ. Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδος ΟΓΕ

43           ΣΑΚΑΛΗΣ              ΔΗΜΗΤΡΗΣ         Πολιτικός μηχανικός

44           ΣΑΜΑΡΑΣ            ΓΙΑΝΝΗΣ              λογιστής / ΕΠ. Αγώνα επιτυχόντων ΑΣΕΠ για την πρόσληψη στα Νοσοκομεία ΓΝΛ και  ΠΠΝΛ,

45           ΣΑΜΠΑΝΗ           ΜΑΡΙΑ   αναπληρώτρια ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

46           ΣΒΑΡΝΑ               ΒΑΣΩ     Πολιτικός μηχανικός Απόφοιτη πολυτεχνείου  Ξάνθης/

47           ΣΕΡΔΕΝΗΣ           ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ       ΛΟΓΙΣΤΗΣ /Πρώην Αντιπρόεδρος Ένωσης Λογιστών Ν. Λάρισας

48           ΣΙΑΦΑΚΑΣ            ΓΙΩΡΓΟΣ               ΙΔ.ΕΚΠ/ΚΟΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

49           ΣΚΟΚΑΣ               ΓΙΑΝΝΗΣ              Ιδ. Υπάλληλος/ μέλος διοίκησης Εργατικού Κέντρου Λάρισας/ πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Δήμητρας Αγιάς

50           ΣΚΟΚΑ   ΜΑΡΙΑ   νοσοκομ/ακός υπάλληλος / ΠΠΓΝΛ

51           ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ               γιατρός-πλαστική χειρούργος

52           ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ         ΣΩΚΡΑΤΗΣ          Εκπαιδευτικός 2ο ΕΠΑΛ

53           ΤΑΧΑ      ΚΑΤΕΡΙΝΑ            ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ 2ο ΕΠΑΛ

54           ΤΕΡΖΟΥΔΗ          ΕΛΕΝΗ  ελ. Επαγγελματίας/ εμπορος ενδυματων

55           ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΥ        ΜΑΡΙΑ   ΕΡΓΑΤΡΙΑ / Γραμ. Συνδικάτο Κλωστ

56           ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        οικοδόμος / μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων Λάρισας

57           ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ             ΠΑΥΛΟΣ               ΕΜΠΟΡΟΣ

58           ΤΡΙΓΑΖΗΣ            ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ          ελ. Επαγγελματίας / μέλος Δ.Σ. Εμπορικού Συλλόγου Λάρισας/ μέλος Δ.Σ. ΕΣΕΕ

59           ΤΣΙΑΒΟΥ              ΜΑΡΙΑ   ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Σούπερ Μάρκετ

60           ΤΣΙΟΓΚΑΣ             ΒΑΣΙΛΗΣ               ειδικό επιστημονικό προσωπικό ΑΕΙ Κοζάνης

61           ΤΣΟΥΓΚΡΑΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ            Νοσηλευτής ιδιωτικής κλινικής/ μέλος Δ.Σ. Σωμ. Εργαζομένων Ιδ. Κλινικών

62           ΤΣΙΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ)         συνταξιούχος

63           ΦΩΤΙΑΔΗΣ          ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ       Τραπεζικός υπάλληλος/ ερμηνευτής

64           ΧΑΛΚΙΑ  ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ)               ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ δημοτική υπάλληλος

65           ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Ιδιωτικός υπάλληλος, μέλος του ΔΣ του Σύλλογου Υπαλλήλων –Εμποροϋπαλλήλων Ν.Λάρισας

66           ΧΤΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ οικοδόμος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 1ης ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΓΟΥΝΑΡΗ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           γυμνάστρια / χοροδιδάσκαλος

2             ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ συμβασιούχος ΔΕΗ/ πρόεδρος σωμ. Ηλεκτρολόγων

3             ΘΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ               συνταξιούχος μηχανικός, πολιτικό προσωπικό 303 ΠΕΒ/

4             ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ   ΙΩΑΝΝΗΣ             συνταξιούχος οικοδόμος

5             ΚΟΛΟΒΟΣ           ΜΑΡΚΟΣ              Συνταξιούχος ελεύθερος επαγγελματίας

6             ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ          ΓΙΑΝΝΗΣ              Συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος

7             ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ    ΕΛΕΝΗ  ΟΙΚΙΑΚΑ

8             ΠΛΙΤΣΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ           Πολτικός μηχανικός

9             ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ιδ. Υπάλληλος

10           ΣΤΑΜΟΣ               ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

11           ΦΩΤΙΑΔΟΥ          ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ          άνεργη εργάτρια

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 2ης ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ     ΑΝΝΑ    ιδ. Υπάλληλος

2             ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ         ΝΙΚΟΣ    Αρχιτέκτονας/ μηχανικός -υπάλληλος τεχνικού γραφείου

3             ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ        ΦΑΝΗ   ιδ. Υπάλληλος

4             ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ            Συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος/

5             ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ   ΜΑΡΙΑ   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΑ

6             ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Συνταξιούχος γεωπόνος

7             ΜΠΛΕΚΟΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ             ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΟΤΑ

8             ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΤΑΣΟΥΛΑ             ιδ. Υπάλληλος

9             ΤΖΑΒΕΛΑΣ            ΓΙΩΡΓΟΣ               ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ/ ταμίας Δ.Σ. συνδικάτου Οικοδόμων Ν. Λάρισας

10           ΤΣΙΑΚΑΣ               ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ

11           ΤΣΟΥΤΣΑΣ            ΣΠΥΡΟΣ ΕΜΠΟΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 3ης ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ       ΜΑΡΙΚΑ                ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ

2             ΓΚΟΥΖΙΩΚΑΣ        ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ

3             ΛΟΥΓΓΟΥ             ΜΑΡΙΑ   ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ/ ΑΝΘΩΠΟΛΕΙΟ

4             ΜΑΓΓΑΣ               ΓΙΩΡΓΟΣ               συμβασιούχος στην καθαριότητα Δ. Λάρισας

5             ΜΠΑΖΗΣ              ΣΤΕΦΑΝΟΣ          συμβασιούχος στην Περιφέρεια Θεσσαλίας – υπάλληλος ΚΤΕΟ

6             ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ  ΜΑΡΙΑ   ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7             ΠΑΝΤΑΖΗΣ          ΑΝΔΡΕΑΣ             ΙΔ. Υπάλληλος/  πρόεδρος Σωματείου(ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ) ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ

8             ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           ΑΝΕΡΓΗ / ΕΜΠΟΡΟΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

9             ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ               ΓΙΩΤΑ    ΟΙΚΙΑΚΑ

10           ΡΙΖΟΥΛΗΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ υπάλληλος ΟΣΕ/ Πρώην Αντιπρόεδρος Εργατικού Κέντρου Λάρισας/ μέλος Δ.Σ. Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Σιδηροδρομικών

11           ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ              ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ

12           ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ          ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ

13           ΤΣΟΛΑΚΗΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ             Συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος/

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ 4ης ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΓΑΛΛΟΥ               ΜΑΡΙΑ   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ/ΙΚΑ

2             ΓΙΑΤΣΟΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ            ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ ΙΚΑ

3             ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ             ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΑ τραπεζοϋπάλληλος

4             ΚΟΥΡΕΛΟΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ             ΠΡΩΗΝ ΑΥΤΟΑΠΑΣΧΟΛΟΥΜΕΝΟΣ

5             ΜΑΡΑΓΚΟΖΗΣ    ΣΤΕΡΓΙΟΣ             συνταξιούχος Αρτοποιός

6             ΜΠΑΚΟΥ             ΕΛΕΝΗ  ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΟΤΑ/ ΟΑΕΔ

7             ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ               ΣΤΥΛΙΑΝΗ            Συνταξιούχος Φαρμακοποιός

8             ΡΙΖΑΡΙΩΤΗ           ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ           ΙΔ. ΕΚΠ/ΚΟΣ

9             ΤΟΣΙΟΥΔΗΣ         ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ)     συνταξιούχος ΟΣΕ

10           ΤΣΟΓΙΑΣ               ΣΤΕΡΓΙΟΣ             Αγρότης/ ελ. επαγγελματίας

11           ΧΑΤΖΑΚΗΣ            ΝΙΚΟΣ    συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος

12           ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                ΔΗΜΗΤΡΗΣ         Υπάλληλος ΕΦΚΑ-ΙΚΑ μισθωτών / Μέλος Δ.Σ. Ένωσης Γονέων Ν. Λάρισας

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΒΛΑΝΔΟΥ-ΓΑΛΛΟΥ           ΔΗΜΗΤΡΑ           ΜΟΔΙΣΤΡΑ/ ΕΡΓΑΤ

2             ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ     ΒΑΓΓΕΛΗΣ           Ελ. Επαγγελματίας/ Βιοτέχνης μεταλλικών επίπλων

3             ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ        ΒΑΪΟΣ    ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

4             ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ              ΚΛΕΑΝΘΗΣ          Συνταξιούχος οικοδόμος

5             ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ           ΑΓΓΕΛΑ Αδιόριστη εκπαιδευτικός

6             ΤΣΙΓΙΑΝΝΗ          ΠΟΠΗ    ΣΥΝΤΑΞ/ΧΟΣ

7             ΤΣΙΠΛΑΚΗ -ΦΡΕΝΤΖΟΥ   ΕΛΕΝΗ  υπαλληλος καθαριότητας εργατικού κέντρου Λάρισας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 

ΑΡ          ΕΠΩΝΥΜΟ          ΟΝΟΜΑ              ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ / ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1             ΔΙΧΡΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ           ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

2             ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ – ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ      ΝΙΚΟΛΕΤΑ           ΟΙΚΙΑΚΑ

3             ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ   ΕΥΘΥΜΙΟΣ          ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ

4             ΛΙΟΛΙΟΣ              ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        ΙΔ. ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ

5             ΜΠΑΡΟΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ               ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΑ

6             ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ       ΕΛΕΝΗ  ΟΙΚΙΑΚΑ

7             ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ             ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΣ ΟΤΑ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com