ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΤΟΥ ΣΤ. ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗ

Τις υποψηφιότητες των δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων του Δήμου Τυρνάβου κατέθεσε χθες η Λαϊκή Συσπείρωση στο Πρωτοδικείο Λάρισας.

Ο υποψήφιος δήμαρχος Στέλιος Χατζηκράχτης δήλωσε:

“Στο ψηφοδέλτιο συμμετέχουν συμπολίτες μας που καθημερινά με προσωπικές θυσίες και ανιδιοτέλεια βρίσκονται στη πρώτη γραμμή του αγώνα.

Καλούμε τους συνδημότες και τις συνδημότισσες να στηρίξουν δυναμικά το ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης από την πρώτη Κυριακή, για να έχουν ένα στήριγμα στα καθημερινά τους προβλήματα.

Για να πάμε μαζί τον Δήμο μπροστά”.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αμπελώνος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΚΑΡΚΑΤΣΑ – ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ

ΜΑΥΡΟΥ – ΚΑΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τυρνάβου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

ΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΑΛΟΓΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΑΡΟΥ – ΚΑΤΣΗ  ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ – ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΙΑΚΑ – ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΙΑΚΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΣΙΑΪΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΧΑΤΖΗΤΣΟΛΙΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ – ΚΑΛΑΜΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΤΑΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΜΠΑΡΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
  8. ΝΤΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  9. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  10. ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  11. ΣΙΟΥΖΙΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  12. ΤΕΑ – ΠΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ
  14. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  15. ΤΣΑΠΑΝΙΚΑ – ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΛΑΣΚΟΥ
  16. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  17. ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΝΟΥΣΙΑ – ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  8. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  10. ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  11. ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΚΟΥΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΚΡΙΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
  5. ΝΤΙΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΕΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΤΣΙΟΥΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΥ – ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΜΟΥΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
  3. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΤΣΙΝΤΖΗΛΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΑΜΑΣΙΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΔΟΥΛΗ – ΖΟΡΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΖΟΡΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΖΑΡΑ ΡΩΞΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΛΕΡΙΩΝ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΖΗΣΗ
  3. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΘΕΟΚΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  4. ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  5. ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΕΝΔΡΩΝ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
  2. ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
  4. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ – ΚΟΥΒΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΤΣΙΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΩΝΤΑ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΙΑΣ

Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι

  1. ΓΚΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΜΠΟΥΡΣΙΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com