ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΠΡ.ΑΞΙ. ΤΟΥ ΠΑΝ. ΓΟΥΛΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

Το ψηφοδέλτιο της Παράταξης «Πρωτοβουλία Αξιών» με υποψήφιο δήμαρχο Λαρισαίων τον Παναγιώτη Γούλα, κατέθεσαν σήμερα ο υποψήφιος Δήμαρχος συνοδευόμενος από υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους. Αμέσως μετά ο κ. Γούλας έκανε την παρακάτω δήλωση:

«Καταθέσαμε το ψηφοδέλτιο της παράταξης για τις ερχόμενες δημοτικές εκλογές.

Ένα ψηφοδέλτιο ανθρώπων που αγκάλιασαν την προσπάθειά μας και ταυτίστηκαν με τον αγώνα μας για μια διαφορετική Λάρισα, που θα ενώνει και δεν θα διχάζει, που θα δημιουργεί και δεν θα επαναπαύεται, που θα αναπτύσσεται ισότιμα.

Μια Λάρισα ζωντανή, λειτουργική, δίκαια και συμμετοχική.

Ένα Δήμο χωρίς κομματικούς πατρόνες, χωρίς αυτάρεσκους σωτήρες, με διαφάνεια , έλεγχο και λογοδοσία.

Σε ότι αφορά τις Τοπικές Κοινότητες των χωριών αποφασίσαμε να αφήσουμε την πρωτοβουλία στις τοπικές κοινωνίες και να τις εμπιστευτούμε για τις επιλογές τους.

Μπαίνουμε στην τελική ευθεία με ενθουσιασμό από την ανταπόκριση των πολιτών στην προσπάθειά μας και με πίστη ότι θα είμαστε η μεγάλη έκπληξη αυτών των εκλογών.

Συνεχίζουμε…»

Οι υποψήφιοι

ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

Υποψήφιος Δήμαρχος Λαρισαίων

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΙΑΦΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ
  4. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κοιλάδας

  1. ΚΑΛΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λαρισαίων

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΒΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ﴾ΑΡΗΣ﴿ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΔΑΛΩΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
  7. ΔΑΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  9. ΔΕΜΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΕΡΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΕΡΒΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  14. ΚΑΛΙΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  15. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  17. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  19. ΚΟΥΤΖΕΚΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  20. ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΩΣΤΑΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  22. ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  23. ΛΥΣΣΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΜΑΝΩΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  25. ΜΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΜΠΟΥΤΖΙΩΡΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ﴾ΑΓΗΣ﴿ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  29. ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ﴾ΑΚΗΣ﴿ ΤΟΥ ΕΚΤΟΡΑ
  30. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  32. ΠΑΠΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ﴾ΜΑΚΗΣ﴿ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  33. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΞΑΝΘΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  34. ΠΑΤΡΩΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  35. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  36. ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  37. ΣΑΒΒΑΣ-ΓΚΑΝΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  38. ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  39. ΣΟΥΛΙ ΧΡΗΣΤΟ ΤΟΥ ΚΛΕΜΕΝΤ
  40. ΤΑΦΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  41. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΧΑΪΔΩ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  42. ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  43. ΤΣΙΤΩΤΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  44. ΤΣΙΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  45. ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
  46. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΔΑΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΝΑ
  3. ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΪΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ
  5. ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΠΙΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΣΚΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΣΟΥΛΙ ΚΩΤΣΟ ΤΟΥ ΚΛΕΜΕΝΤ
  11. ΧΑΜΤΖΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
  3. ΓΑΖΕΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΚΟΡΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  8. ΚΟΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΜΠΟΚΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  10. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  11. ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΙΑΝΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΝΑ
  3. ΔΡΙΣΤΕΛΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  4. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
  5. ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΑΤΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  7. ΜΠΟΚΟΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  8. ΝΟΥΝΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΑΡΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΤΣΙΑΒΑΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΤΣΟΥΠΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ
  2. ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  4. ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΛΙΛΗ
  5. ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  6. ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΜΑΝΟΥΛΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  11. ΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com