ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΣΥΝΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΑΡΧΩΣΗ

Κατατέθηκε το απόγευμα σήμερα στο Πρωτοδικείο της Λάρισας

Κατατέθηκε σήμερα το απόγευμα από το δήμαρχο Τυρνάβου και εκ νέου υποψήφιο Παναγιώτη Σαρχώση και από στελέχη του συνδυασμού Συν Πολιτεία, τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων. Με την αφορμή την κατάθεση του ψηφοδελτίου ο κ. Σαρχώσης σε δήλωσή του ανέφερε:

Καταθέσαμε το ψηφοδέλτιο νίκης και συνέχειας του συνδυασμού του συνδυασμού Συν Πολιτεία. Είναι ένα ψηφοδέλτιο από ισχυρά ποιοτικά στοιχεία ικανά να στηρίξουν το μέλλον του δήμου. Ισχυρά να αντιμετωπίσουν τις αλλαγές του μέλλοντος. Ικανά να στηρίξουν τις προσπάθειές μας προκειμένου να ολοκληρώσουμε την υλοποίηση του προγράμματός μας. Είναι και δίκαιο και ηθικό να συνεχίσουμε.

Το ψηφοδέλτιο διαμορφώνεται ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος Τυρνάβου

ΣΑΡΧΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Εκλογική Περιφέρεια Αμπελώνα

1        ΒΛΑΧΑΒΑ  ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

2        ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3        ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4        ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5        ΜΠΛΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6        ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

7        ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8        ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ

9        ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10        ΣΙΣΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11        ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12        ΤΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ

13        ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

14        ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τυρνάβου

1        ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2        ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3        ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4        ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5        ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

6        ΓΡΕΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

7        ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8        ΚΕΡΑΜΑ ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΥ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9        ΚΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

10        ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

11        ΛΑΓΚΙΟΛΗ ΜΠΙΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12        ΜΕΪΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

13        ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ

14        ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

15        ΝΑΟΥΜ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

16        ΝΤΑΛΛΑ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

17        ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

18        ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

19        ΝΤΙΜΟΥ ΖΙΑΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20        ΠΑΙΔΗ ΝΑΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21        ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

22        ΠΑΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

23        ΣΚΟΥΠΡΑ ΖΕΡΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

24        ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

25        ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ

26        ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

27        ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

Κοινότητα Αμπελώνα

1        ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2        ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3        ΚΑΦΦΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

4        ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΡΗΓΑ

5        ΟΥΛΑΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΣΥΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

6        ΠΑΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7        ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8        ΠΛΙΑΜΠΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9        ΣΙΑΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10        ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Αργυροπουλίου

1        ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2        ΒΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3        ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4        ΜΑΜΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5        ΜΠΡΟΥΖΑ ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Βρυοτόπου

1        ΔΟΞΑΡΙΩΤΗ ΚΑΛΕΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2        ΔΟΥΛΟΥ ΤΟΥΣΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3        ΖΑΚΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4        ΚΑΠΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5        ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Δαμασίου

1        ΒΙΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2        ΔΕΛΗΖΩΝΑ ΜΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3        ΔΕΛΗΧΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4        ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

5        ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Δελερίων

1        ΠΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2        ΠΟΤΟΥΛΑ ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

3        ΡΟΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

4        ΣΙΑΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5        ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Δένδρων

1        ΓΚΑΜΠΛΕΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2        ΜΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

3        ΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4        ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΓΕΝΗΤΣΕΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5        ΤΖΑΡΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Ροδιάς

1        ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2        ΓΚΟΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3        ΓΚΟΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4        ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5        ΝΙΤΣΙΚΑΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6        ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

Κοινότητα Τυρνάβου

1        ΓΑΝΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2        ΓΚΟΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3        ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4        ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

5        ΚΟΛΟΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

6        ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7        ΝΤΑΛΩΣΗ ΝΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8        ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9        ΠΑΪΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

10        ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

11        ΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

12        ΣΑΜΟΥΛΑΔΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

13        ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

14        ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

15        ΤΑΡΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16        ΦΑΣΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17        ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com