ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ “ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ – ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ” ΤΟΥ Ν. ΓΑΤΣΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο ο συνδυασμός “Ολύμπου Πολιτεία – Πύλη Ανάπτυξης” δήμου Ελασσόνας, από τον επικεφαλής και υποψήφιο δήμαρχο Νίκο Γάτσα. Ο συνδυασμός έχει ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΓΑΤΣΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ           Του Γεωργίου

Α.Α.        (Επώνυμο)          (Όνομα)               Πατρώνυμο ή Όνομα Συζύγου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΧΑΣΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ     ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           του Χαρισίου

2)                           ΖΑΦΕΙΡΗ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ   ΑΘΑΝΑΣΙΑ           του Ιωάννη

3)                           ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        του Κωνσταντίνου

4)                           ΚΑΤΣΑΒΟΣ           ΧΑΡΙΣΙΟΣ              του Γεωργίου

5)                           ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αστερίου

6)                           ΜΠΑΛΗΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ              του Δημητρίου

7)                           ΜΠΛΑΝΤΑ-ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ          ΡΕΝΑ     του Νικολάου

8)                           ΠΛΑΤΑΝΟΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            του Δημητρίου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΔΑΟΥΛΑ              ΑΣΠΑΣΙΑ               του Θωμά

2)                           ΔΗΜΚΟΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

3)                           ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ           του Γεωργίου

4)                           ΛΑΠΠΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ               του Γεωργίου

5)                           ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ – ΠΕΤΡΑΚΗ   ΕΛΕΝΗ  του Γεωργίου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΑΡΣΕΝΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      του Αποστόλου

2)                           ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ             του Δημητρίου

3)                           ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ              ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        του Γεωργίου

4)                           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        του Λαζάρου

5)                           ΕΞΑΡΧΟΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

6)                           ΖΙΩΓΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ        του Κωνσταντίνου

7)                           ΚΑΖΑΚΗΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ            του Θεοδώρου

8)                           ΚΑΡΑΛΗ               ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)        του Αντωνίου

9)                           ΚΑΡΚΑΒΑΝΙΔΟΥ-ΣΚΡΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)    του Κωνσταντίνου

10)                        ΚΕΧΑΓΙΑΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ             του Δημητρίου

11)                        ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ            του Φωτίου

12)                        ΜΟΥΣΙΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

13)                        ΝΙΚΟΥ   ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ)  του Ιωάννη

14)                        ΠΑΔΙΩΤΗ             ΙΩΑΝΝΑ               του Αντωνίου

15)                        ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ)          ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         του Δημητρίου

16)                        ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

17)                        ΠΡΟΒΙΔΑ – ΧΑΡΙΤΟΥ         ΧΡΥΣΟΥΛΑ           του Αθανασίου

18)                        ΣΜΟΥΛΙΩΤΗ       ΜΙΡΑΝΤΑ             του Αθανασίου

19)                        ΤΑΖΕ      ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Χρήστου

20)                        ΤΣΙΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗΣ              ΧΑΡΙΛΑΟΣ            του Ιωάννη

21)                        ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       του Νικολάου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ            του Ιωάννη

2)                           ΧΑΜΟΥ               ΦΑΝΗ   του Ιωάννη

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΚΑΡΑΝΙΚΑ            ΑΝΝΑ – ΠΟΛΥΞΕΝΗ          συζ. Δημητρίου

2)                           ΚΑΨΑΛΗΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       του Αλεξάνδρου

3)                           ΤΣΙΟΓΚΑΣ             ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ       του Ανδρέα

4)                           ΦΑΚΑΛΗ             ΜΑΡΙΑ   του Κωνσταντίνου

5)                           ΦΤΕΡΓΙΩΤΗ-ΔΑΜΑΛΗ      ΔΗΜΗΤΡΑ           του Ελευθερίου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΛΥΜΠΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΙΚΑΣ)        του Ηλία

2)                           ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ        ΚΑΙΤΗ   του Αστερίου

3)                           ΝΑΝΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            του Αστερίου

4)                           ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            του Βασιλείου

5)                           ΣΤΟΥΠΑΣ              ΘΩΜΑΣ               του Κωνσταντίνου

6)                           ΤΣΕΝΙΚΙΔΟΥ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ         του Κωνσταντίνου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ            του Πολύκαρπου

2)                           ΖΑΡΛΑΔΑΝΗΣ     ΦΩΤΗΣ του Θωμά

3)                           ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ       ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ       του Θωμά

4)                           ΞΕΦΤΕΡΗ – ΖΕΡΔΑΛΗ       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       του Παναγιώτη

5)                           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     ΕΙΡΗΝΗ               του Βασιλείου

6)                           ΠΑΠΑΡΑ              ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)        του Άρη

7)                           ΤΣΟΥΡΗΣ             ΚΙΜΩΝ  του Σπυρίδωνα

8)                           ΦΑΚΙΤΣΑΣ            ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ   του Αποστόλου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΓΚΑΤΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ             του Νικολάου

2)                           ΝΤΑΛΙΠΗΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ           του Σταύρου

3)                           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      του Νικολάου

4)                           ΤΖΙΟΚΑΣ              ΦΩΤΙΟΣ               του Γεωργίου

5)                           ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗΣ   ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ      του Δημητρίου

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1)                           ΒΑΡΣΑΜΗΣ          ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ        του Δημητρίου

2)                           ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ                ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ      του Διονυσίου

3)                           ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ         ΕΙΡΗΝΗ               του Νικολάου

4)                           ΠΛΗ       ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ          του Ιωάννη

5)                           ΠΟΛΙΤΗ                ΡΩΞΑΝΗ             του Αναστασίου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΕΜΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ “ΟΛΥΜΠΟΥ ΠΟΛΙΤΕΙΑ – ΠΥΛΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ” ΤΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΤΣΑ

ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ:

  1. Δημοτική Κοινότητα ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΙΓΓΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΑΤΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Θωμά
  3. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Παναγιώτη
  4. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
  6. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Θεοδώρου
  7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣ του Κωνσταντίνου
  8. ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του Ευθυμίου
  1. Δημοτική Κοινότητα ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου
  2. ΓΑΛΛΙΩΤΑ (ΤΣΑΜΑΤΣΟΥΛΗ) ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
  3. ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  4. ΛΕΠΙΝΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου
  5. ΜΑΤΟΥΛΗ-ΦΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αθανασίου
  6. ΜΙΓΚΟΥ-ΚΟΥΤΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΜΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του Χαραλάμπου
  8. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου
  9. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Ευθυμίου
  10. ΧΑΛΚΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  1. Δημοτική Κοινότητα ΚΡΑΝΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
  2. ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  3. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
  4. ΠΡΟΒΙΔΑ-ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  5. ΣΟΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΣΤΑΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
  7. ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευσταθίου
  8. ΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αριστοτέλη
  1. Δημοτική Κοινότητα ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλέξανδρου
  2. ΚΡΟΥΣΤΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του Αριστείδη
  3. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
  4. ΜΟΚΚΑ-ΑΦΕΝΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Αθανασίου
  5. ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Αλέξανδρου
  6. ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ του Νικολάου
  7. ΤΣΙΟΛΑΚΗ ΕΛΛΗ του Ζήση
  1. Τοπική Κοινότητα ΑΜΟΥΡΙΟΥ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1)            ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου

2)            ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Γεωργίου

3)            ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ανδρέα

4)            ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θεοδώρου

5)            ΤΣΙΑΤΣΙΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ συζ. Εμμανουήλ

  1. Τοπική Κοινότητα ΒΑΛΑΝΙΔΑΣ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι

1)            ΒΑΛΟΔΗΜΟΣ ΘΩΜΑΣ του Θεοδώρου

2)            ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΥΡΤΩ του Ευαγγέλου

3)            ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

4)            ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΚΟΣ του Αθανασίου

5)            ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του Ευάγγελου

  1. Τοπική Κοινότητα ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΜΠΑΡΑ – ΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Νεοκλή
  2. ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
  3. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  4. ΣΑΧΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
  1. Τοπική Κοινότητα ΔΡΥΜΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Κωνσταντίνου
  2. ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου
  3. ΖΙΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου
  4. ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  5. ΠΑΓΓΕΑ – ΦΩΤΑΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του Χρήστου
  6. ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη
  7. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
  1. Τοπική Κοινότητα ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
  2. ΛΙΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Θωμά
  3. ΝΤΟΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Θεοδώρου
  4. ΠΡΑΚΑΤΕ-ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ζήση
  5. ΧΑΝΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
  1. Τοπική Κοινότητα ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΡΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του Ιωάννη
  2. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Δημητρίου
  3. ΚΟΤΖΑΚΟΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του Ελευθερίου
  4. ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ του Γεωργίου
  5. ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
  6. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κοσμά
  1. Τοπική Κοινότητα ΚΑΡΥΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Δημητρίου
  2. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
  3. ΛΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
  4. ΜΑΝΟΥΣΙΟΥ-ΧΑΜΟΥ ΑΓΛΑΙΑ του Κωνσταντίνου
  5. ΡΟΚΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αθανασίου
  6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  1. Τοπική Κοινότητα ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΖΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
  2. ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
  3. ΝΑΝΟΥ-ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
  4. ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του Τηλέμαχου
  5. ΣΙΑΜΑΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  6. ΤΣΑΚΙΡΗ-ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου
  1. Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΖΑΡΛΑΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά
  2. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ιωάννη
  3. ΜΟΥΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του Δημητρίου
  4. ΣΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου
  5. ΣΤΑΘΑΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΩ (ΜΑΤΙΝΑ) του Δημητρίου
  6. ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
  7. ΦΡΑΝΤΖΑ ΖΑΦΕΙΡΩ του Παύλου
  8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παύλου
  1. Τοπική Κοινότητα ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Ιωάννη
  2. ΑΣΣΥΧΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Φιλίππου
  3. ΑΣΣΥΧΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ του Χρήστου
  4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου
  5. ΚΑΝΩΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Αλέκου
  6. ΠΟΥΡΟΥΤΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου
  7. ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  1. Τοπική Κοινότητα ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου
  2. ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
  3. ΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Σπύρου
  4. ΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Νικολάου
  5. ΧΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου
  1. Τοπική Κοινότητα ΠΥΘΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
  2. ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  3. ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του Θωμά
  4. ΜΠΑΓΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου
  5. ΠΑΛΙΓΙΑΝΝΗ – ΓΙΑΜΟΥΖΗ ΑΝΝΟΥΛΑ του Βασιλείου
  6. ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του Χρήστου

26.Τοπική Κοινότητα ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Αναστασίου
  2. ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεόφιλου
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του Σάββα
  4. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Γεωργίου
  5. ΠΑΤΣΗ – ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Χρήστου
  1. Τοπική Κοινότητα ΣΥΚΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

  1. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου
  3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Σπυρίδωνα
  4. ΠΕΤΣΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα
  5. ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
  6. ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του Ελευθερίου

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com