ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ “ΝΕΑΣ ΔΥΝΑΜΗΣ” ΤΟΥ Γ. ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΕΜΠΩΝ

Κατατέθηκε χθες στο Πρωτοδικείο της Λάρισας το ψηφοδέλτιο της παράταξης “Νέα Δύναμη” του Γιώργου Μανώλη στο δήμο Τεμπών, από τον υποψήφιο δήμαρχο και στελέχη του συνδυασμού. Το ψηφοδέλτιο διαμορφώθηκε ως εξής:

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια Αμπελακίων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΣΟΛΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γόννων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΓΟΥΓΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ (ΚΑΚΑΩΡΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΠΟΥΝΩΒΑ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΖΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Κάτω Ολύμπου

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΜΠΕΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ – ΔΑΛΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Μακρυχωρίου

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΑΒΕΛΛΑΣ ΜΧΑΗΛ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΡΟΤΣΙΟΥ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

ΚΟΥΡΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ

ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΥΚΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Νέσσωνος

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

ΑΛΗΦΑΚΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ)   ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΔΗΜΟΥ –  ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΗ – ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΡΩΝΗ -ΣΑΪΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΩΜΑ

ΤΣΟΥΜΑΡΗ – ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ  ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Αιγάνης

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΪΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αμπελακίων

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΖΙΩΓΑ – ΠΛΙΟΥΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

ΝΤΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΠΕΡΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΧΑΗΛ

Κοινότητα Γόννων

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ -ΚΑΡΑΔΟΥΚΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΕΡΑ – ΝΤΟΝΤΟΥ ΙΩΣΗΦΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΑΝΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΠΟΛΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Ελάτειας

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΖΑΡΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΥΡΤΑΪ – ΖΑΡΡΑ ΙΟΥΛΙΑΝΑ του ΦΑΤΜΙΡ

ΣΤΑΧΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΧΑΛΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Καλλιπεύκης

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Καλοχωρίου

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΚΡΙΜΠΑ – ΤΟΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Μακρυχωρίου

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΗΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ – ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΥ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΥ – ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΕΛΗΓΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Κοινότητα Πουρναρίου

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΑΪΤΑΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ  του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

ΣΟΥΡΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Πυργετού

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΑΪΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΧΕΛΙΔΩΝΑ ΓΛΥΚΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Ραψάνης

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΒΕΛΕΤΑΝΗ – ΚΛΑΨΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΖΗΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΟΥΡΤΑΡΑ – ΝΟΤΑ  ΣΤΑΜΟΥΛΩ του ΘΩΜΑ

ΜΑΡΓΚΑ – ΣΕΦΕΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΖΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Συκουρίου

(υποψήφιοι σύμβουλοι κοινότητας)

ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΑΡΔΑΡΑ (ΑΓΡΑΠΙΔΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ

ΛΙΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΦΑΣΟΥΛΑ – ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com