ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Πολλά παιχνίδια θα φιλοξενηθούν στο γήπεδο του Αμπελώνα

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομής της ΕΠΣ Λάρισας ανακοινώνεται ότι ξεκινάει το τουρνουά Ακαδημιών αυτό το Σάββατο 11 Μαΐου 2019. Ένα από τα γήπεδα που θα φιλοξενήσει παιχνίδια του τουρνουά είναι και το γήπεδο του Αμπελώνα.

Το τουρνουά που περιλαμβάνει τις κατηγορίες κ-10 (Junior), κ-8 (Projunior), κ-6 (Bambini) θα πραγματοποιηθεί σε δύο φάσεις, οι πρώτες αναμετρήσεις θα διεξαχθούν το Σάββατο 11 Μαΐου 2019 ενώ θα ολοκληρωθούν το επόμενο Σάββατο στις 18 Μαΐου 2019. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019

K- 10 (2009 – 2010)  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ

1η Αγωνιστική  11/5/2019

ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ                   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΩΡΑ 10:00           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1) – ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005

ΩΡΑ 10:30           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005 – ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ 11:00           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005

ΓΗΠ.ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ                   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (2)

ΩΡΑ 11:30           ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ

ΩΡΑ 12:00           ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ – ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ

ΩΡΑ 12:30           ΦΑΛΑΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔ.ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΣΑΣ

ΩΡΑ 12:30           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ (2) – ΔΟΞΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΙΟΥ

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ               3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ(1) – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΩΡΑ 10:00           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΑΕΛ (3)

ΩΡΑ 10:30           ΑΕΛ (3) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΒΕΡΩΦ (1) – ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ 11:00           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΒΕΡΩΦ (1) – ΑΕΛ (3)

ΓΗΠ. OLYMPIK           3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα) ΩΡΑ 10:00           ΟΛΥΜΠΙΚ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ(1)

ΩΡΑ 10:00           ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ

ΩΡΑ 10:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΟΛΥΜΠΙΚ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΟΛΥΜΠΙΚ (1) – ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΣ

ΩΡΑ 11:00           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΓΗΠ. OLYMPIK           3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΟΛΥΜΠΙΚ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ(2)

ΩΡΑ 11:30           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1)

ΩΡΑ 12:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1) – ΟΛΥΜΠΙΚ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΟΛΥΜΠΙΚ (2) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΓΗΠ. BARAZE              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ

ΩΡΑ 10:00           ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ – ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

ΩΡΑ 10:30           ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ

ΩΡΑ 11:00           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΟΝΝΩΝ

ΩΡΑ 11:00           ΔΩΤΙΕΑΣ ΑΓΙΑΣ – ΚΙΣΣΑΒΟΣ ΣΥΚΟΥΡΙΟΥ

ΓΗΠ. BARAZE              3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2) – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:30           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (4)

ΩΡΑ 12:00           ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΩΡΑ 12:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ(4) – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (4)

ΩΡΑ 12:30           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2) – ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ          3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1) – ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΩΡΑ 10:00           ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΟΛΥΜΠΙΚ (3)

ΩΡΑ 10:30           ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΟΛΥΜΠΙΚ (3) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1) – ΑΒΕΡΩΦ (2)

ΩΡΑ 11:00           ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΚ (3)

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ          3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2)

ΩΡΑ 11:30           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΩΡΑ 12:00           ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2) – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 12:30           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ (2) – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL     3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3)

ΩΡΑ 10:00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 10:30           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (3) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ- 6+1 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ-  (30X50) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4)

ΩΡΑ 11:30           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (3)

ΩΡΑ 12:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (3)

ΩΡΑ 12:00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (3) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (4) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (2)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019              

K- 8 (2011 – 2012)  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ             

1η Αγωνιστική  11/5/2019           

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ        3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ15΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΩΡΑ 11:30           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:50           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:50           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 12:10           ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΒΕΡΩΦ (1)

ΩΡΑ 12:10           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΓΗΠ. ΑΜΠΕΛΩΝΑ   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 13:00           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ  ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 13:30           ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 14:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΑΜΠΕΛΩΝΙΑΚΟΣ

ΓΗΠ. OLYMPIK   3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα) ΣΚΟΡ

ΩΡΑ 10:00           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2)

ΩΡΑ 11:00           ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (2) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΓΗΠ. BARAZE     3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα) ΩΡΑ 10:00         ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1) – ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΩΡΑ 10:30           ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΡΕΠΟ ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΣΤΗΡ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠ. BARAZE     3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2) – ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΡΕΠΟ ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ – ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΡΕΠΟ ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΒΕΡΩΦ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)- ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ (2)

ΡΕΠΟ ΣΜΟΛΙΚΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ  3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα) ΣΚΟΡ

ΩΡΑ 10:00           ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1) – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΩΡΑ 11:00           ΑΕΛ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (1)

ΡΕΠΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

ΓΗΠ.CLUB ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑ  3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα) ΣΚΟΡ

ΩΡΑ 11:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 12:00           ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2)

ΩΡΑ 12:30           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ (2) – ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΑΣΤΡΑΠΗ Ν.ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

ΓΗΠ.ATHLETIC HALL 3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ20΄λεπτα) 

ΩΡΑ 10:00           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:30           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΡΕΠΟ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 11:00           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ (1) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ (1)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2018-2019              

K- 6 (2013 )  ΚΑΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ

1η Αγωνιστική  11/5/2019

ΓΗΠ. OLYMPIK  3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (3χ10΄λεπτα)

ΩΡΑ 11:30           ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 11:30           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ

ΩΡΑ 11:50           ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2)

ΩΡΑ 11:50           ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 12:10           ΟΛΥΜΠΙΚ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΘΥΕΛΛΑ

ΩΡΑ 12:10           ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (2) – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΗΠ. ΑΛΑΝΑ      3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ15΄λεπτα)

ΩΡΑ 10:00           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 10:20           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΩΡΑ 10:40           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1)

ΡΕΠΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΓΗΠ. BARAZE     3χ2 ΕΣΤΙΕΣ-  5Χ 5 ΠΟΔ/ΣΤΕΣ- ΓΗΠ.(20X30) – ΧΩΡΙΣ ΟΦΣΑΙΤ (2χ15΄λεπτα) ΩΡΑ 13:00         ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ – ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΡΕΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ 13:20           ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ 13:50           ΛΑΡΙΣΑΙΚΟΣ –  ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ ΜΠΑΡΑΖ ΠΗΝΕΙΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com