ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (ΤΕΛΙΚΑ)

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των σταυρών σε όλα τα εκλογικά τμήματα του δήμου Τυρνάβου και πλέον η κατάσταση διαμορφώνεται ως εξής για όλους τους υποψηφίους όλων των συνδυασμών:

Α’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : “ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ” – ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α        Ονοματεπώνυμο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

1              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

40           112         152

2              ΑΡΧΟΝΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

57           53           110

3              ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26           80           106

4              ΓΚΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

70           60           130

5  ΚΑΡΚΑΤΣΑ-ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

106         110         216

6              ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

25           203         228

7  ΜΑΣΤΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

12           33           45

8      ΜΑΥΡΟΥ-ΚΑΨΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

69           40           109

9       ΜΠΑΣΜΠΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

150         224         374

10           ΠΑΛΗΤΖΗΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49           122         171

11      ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

68           76           144

12           ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

51           211         262

13           ΣΠΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

71           229         300

14           ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25           104         129

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ -ΣΥΝΟΛΟ

1              ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

150         9              159

2              ΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

129         13           142

3          ΒΑΡΔΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΕΥΗ)

194         45           239

4              ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

87           29           116

5         ΓΑΛΟΓΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

71           14           85

6              ΓΑΡΟΥ-ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

88           5              93

7          ΓΙΩΤΑΣ-ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

223         22           245

8              ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ-ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ)

80           17           97

9         ΔΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

112         6              118

10           ΔΙΠΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

91           3              94

11           ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΗ

109         11           120

12  ΖΙΑΚΑ-ΝΤΑΛΑΓΙΑΝΝΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ

83           13           96

13      ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

171         23           194

14           ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ

65           2              67

15      ΚΟΥΤΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

155         19           174

16           ΛΙΑΚΟΥ-ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

84           5              89

17           ΜΑΜΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

180         19           199

18       ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

119         8              127

19      ΜΠΑΝΤΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

240         92           332

20           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ

124         6              130

21           ΣΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ

157         24           181

22           ΣΙΑΪΝΗ ΕΛΕΝΗ

39           6              45

23           ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

145         13           158

24           ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

427         44           471

25           ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

172         32           204

26           ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

224         10           234

27           ΧΑΤΖΗΤΣΟΛΙΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

112         5              117

Β’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : “ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ” – ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΡΟΝΤΟΥΛΗ ΑΣΤΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α        Ονοματεπώνυμο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

1              ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

64           178         242

2   ΓΝΑΝΑΤΣΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ (ΒΟΥΛΑ)

44           143         187

3       ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

171         206         377

4       ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

36           87           123

5              ΖΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

103         117         220

6              ΚΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

15           39           54

7              ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

80           159         239

8              ΛΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

73           292         365

9              ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

163         178         341

10           ΜΠΙΖΙΩΤΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

37           127         164

11        ΜΠΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

39           130         169

12           ΡΙΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

90           123         213

13           ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ

38           92           130

14      ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΒΑΪΑ (ΒΑΝΑ)

108         263         371

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ -ΣΥΝΟΛΟ

1              ΒΟΥΓΙΑΤΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

217         34           251

2              ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ

236         18           254

3              ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

292         43           335

4              ΔΟΥΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

18           9              27

5           ΖΑΧΑΡΑΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

397         33           430

6              ΚΑΪΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

440         61           501

7              ΚΑΛΠΑΧΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

75           21           96

8              ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

75           11           86

9              ΚΟΚΚΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

35           4              39

10       ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

102         13           115

11        ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΤΑΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ

18           27           45

12           ΜΑΛΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

214         28           242

13           ΜΟΥΝΤΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

168         19           187

14           ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ)

198         60           258

15           ΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

83           71           154

16           ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

124         8              132

17           ΝΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

156         15           171

18           ΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

431         18           449

19       ΞΗΡΟΜΕΡΙΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

428         125         553

20  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΤΡΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

57           22           79

21           ΠΕΡΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

266         99           365

22           ΠΡΟΝΤΑ ΜΠΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

3              0              3

23           ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

339         39           378

24       ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

184         12           196

25           ΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

63           5              68

26           ΤΖΙΑΤΖΟΥ ΓΚΑΡΑΒΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

74           6              80

27           ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

46           10           56

Γ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : “ΣυνΠολιτεία ” – ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΣΑΡΧΩΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α        Ονοματεπώνυμο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

1              ΒΛΑΧΑΒΑ ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)

21           31           52

2          ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

124         287         411

3              ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

20           67           87

4          ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13           48           61

5              ΜΠΛΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

69           158         227

6   ιΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

56           95           151

7              ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

14           30           44

8         ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35           41           76

9              ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

16           38           54

10           ΣΙΣΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ)

90           115         205

11           ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ)

105         180         285

12           ΤΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

100         163         263

13           ΤΟΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14           110         124

14         ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

69           244         313

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ- ΣΥΝΟΛΟ

1              ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

69           3              72

2           ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

230         28           258

3              ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΖΩΗ

56           7              63

4              ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

182         20           202

5              ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

140         54           194

6              ΓΡΕΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

177         4              181

7              ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

254         19           273

8            ΚΕΡΑΜΑ ΔΕΛΗΝΑΣΙΟΥ ΖΩΗ

98           9              107

9              ΚΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

204         40           244

10           ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ)

59           6              65

11           ΛΑΓΚΙΟΛΗ ΜΠΙΛΙΟΥ ΘΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ)

306         25           331

12           ΜΕΪΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

119         6              125

13       ΜΙΝΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

37           2              39

14       ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

236         35           271

15           ΝΑΟΥΜ ΝΑΤΑΛΙΑ

124         5              129

16           ΝΤΑΛΛΑ ΚΑΣΙΑΝΗ

32           7              39

17           ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

50           4              54

18           ΝΤΑΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

81           6              87

19           ΝΤΙΜΟΥ ΖΙΑΚΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ)

35           4              39

20           ΠΑΙΔΗ ΝΑΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

242         30           272

21           ΠΑΠΑΒΑΓΓΕΛΗ ΠΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

42           6              48

22           ΠΑΠΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

121         5              126

23        ΣΚΟΥΠΡΑ ΖΕΡΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

51           9              60

24        ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

65           5              70

25           ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

343         69           412

26           ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

144         24           168

27           ΨΥΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

193         26           219

Δ’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : “ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ” – ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΚΟΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α        Ονοματεπώνυμο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

1    ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΖΑΦΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ

78           258         336

2           ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

363         326         689

3        ΖΙΩΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

54           187         241

4    ΘΑΝΟΥ-ΚΑΡΑΛΗ ΚΥΡΑΤΣΩ (ΣΙΣΣΥ)

40           88           128

5              ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

64           45           109

6          ΚΟΝΤΣΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

62           189         251

7              ΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΣΙΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ)

77           301         378

8              ΜΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

108         425         533

9              ΜΟΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

37           149         186

10           ΝΑΖΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

54           129         183

11           ΟΝΤΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

42           93           135

12        ΠΙΠΗ-ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

44           175         219

13           ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

88           240         328

14           ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

13           65           78

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

1         ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

117         12           129

2    ΓΕΡΑΣΗ-ΜΠΑΛΙΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

224         31           255

3              ΓΚΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

264         10           274

4              ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

239         62           301

5              ΓΚΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

367         74           441

6              ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

101         43           144

7         ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ

102         6              108

8              ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

126         7              133

9              ΚΑΛΑΚΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

198         22           220

10        ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

494         196         690

11           ΚΕΡΚΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

158         25           183

12           ΚΙΝΟΛΛΗ ΓΙΑΝΝΗ

32           2              34

13           ΚΟΚΚΙΝΟΥ-ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

143         6              149

14           ΚΥΠΑΡΙΣΗ-ΛΙΤΑΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

182         67           249

15           ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

95           16           111

16        ΛΟΥΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

213         4              217

17           ΜΑΛΙΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

222         19           241

18           ΜΑΝΔΗΛΑΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ (ΛΑΣΚΟΣ)

320         48           368

19       ΜΠΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

124         39           163

20         ΜΠΕΗ-ΤΑΜΠΟΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

38           24           62

21           ΜΠΕΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

95           15           110

22           ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

67           6              73

23           ΣΑΚΟΥΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

616         35           651

24           ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΙΚΑΣ)

178         35           213

25         ΤΟΠΑ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

71           16           87

26           ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

163         18           181

27           ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

108         12           120

Ε’ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : “Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ” – ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΑΜΑΡΙ ΣΑΜΕΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

Α/Α        Ονοματεπώνυμο

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

1           ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

27           55           82

2          ΓΚΑΝΑΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

50           59           109

3              ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

43           153         196

4       ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ

65           126         191

5              ΚΕΝΤΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

147         217         364

6          ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ)

86           227         313

7              ΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ

62           130         192

8         ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

54           137         191

9              ΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

67           121         188

10           ΜΕΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

25           72           97

11           ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

97           100         197

12      ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

267         261         528

13    ΝΤΟΥΛΑ-ΚΑΤΙΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ)

24           36           60

14      ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

37           194         231

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΤΥΡΝΑΒΟΣ-ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΣΥΝΟΛΟ

1              ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

296         51           347

2              ΑΓΡΙΜΑΝΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ

53           2              55

3              ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ (ΓΡΑΒΑΛΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

101         5              106

4              ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

162         15           177

5              ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

232         11           243

6              ΓΙΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ)

48           7              55

7              ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

621         124         745

8              ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

164         10           174

9              ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)

180         12           192

10           ΕΞΑΡΧΟΥ-ΚΟΝΤΣΑ ΑΓΛΑΪΑ

321         14           335

11           ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

490         38           528

12           ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

200         7              207

13           ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

186         81           267

14           ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

239         22           261

15           ΚΑΡΡΑ-ΜΗΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

162         20           182

16           ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

204         24           228

17           ΜΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

122         5              127

18           ΜΠΑΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ)

48           11           59

19           ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

151         49           200

20           ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

81           7              88

21           ΠΡΑΠΠΑ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

119         25           144

22           ΠΡΟΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

148         46           194

23           ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

115         92           207

24           ΤΑΡΛΑΗ-ΑΓΡΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

106         4              110

25           ΤΑΡΛΑΗ-ΤΣΙΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

103         9              112

26           ΤΣΑΤΣΑ-ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ

82           3              85

27           ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

324         6              330

Δείτε τα αποτελέσματα σε αρχείο excel ΕΔΩ

Δείτε τα αποτελέσματα ανα τμήμα στη Δ.Ε. Αμπελώνα ΕΔΩ

Δείτε τα αποτελέσματα ανα τμήμα στη Δ.Ε. Τυρνάβου ΕΔΩ

Τα αποτελέσματα δημοσιεύονται με κάθε επιφύλαξη με δεδομένο ότι τα τελικά και επίσημα θα οριστικοποιηθούν από το πρωτοδικείο της Λάρισας οπότε και δεν αποκλείεται να υπάρξουν αλλαγές.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com