Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Αγιάς  Νομού Λάρισας, στο δήμο Αγιάς προχώρησε το Πρωτοδικείο Λάρισας ως ακολούθως:

  Κατά τις εκλογές της 26ης Μαΐου 2019, για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων του Δήμου Αγιάς  Νομού Λάρισας, για την νέα δημοτική περίοδο από 1-9-2019 έως 31-12-2023, έλαβαν μέρος οι συνδυασμοί και οι μεμονωμένοι υποψήφιοι που ανακηρύχθηκαν με την με αριθμό 10/2019 απόφαση του Πολυμελούς Πρωτοδικείου Λάρισας και είναι :

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις  κοινότητες του Δήμου Αγιάς έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ  
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ2.630
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ1.795
ΑΚΥΡΑ50
ΛΕΥΚΑ54
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ104
ΕΓΚΥΡΑ1.691
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΜΑΣ»914
ΚΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ285
ΤΣΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ238
ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ185
ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ166
ΧΑΤΖΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ143
ΜΠΑΤΣΙΚΑ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ100
ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ97
ΒΑΛΑΡΗ ΔΑΝΙΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ85
ΜΠΙΜΠΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ81
ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ54
ΖΙΟΥΛΗ-ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ52
  
«ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΓΙΑ»640
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ263
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ250
ΔΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ178
ΘΕΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ177
ΓΑΖΕΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ65
ΤΣΟΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ27
ΦΟΥΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ25
ΦΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ15
  
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΑΣ»137
ΓΩΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ48
ΣΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ43
ΚΟΤΣΙΜΠΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ37
ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ35
ΑΣΓΟΥΔΑΚΗ -ΚΩΣΤΑΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ21
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8
ΜΑΝΩΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ6

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΛΟΦΟΥ  
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ364
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ265
ΑΚΥΡΑ4
ΛΕΥΚΑ3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ7
ΕΓΚΥΡΑ258
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
  
ΑΕΤΟΛΟΦΟΣ ΞΑΝΑ135
ΓΚΟΥΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ69
ΜΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΑΪΚΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ39
ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ35
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ33
ΧΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ25
ΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ20
ΠΑΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ20
ΓΚΟΥΜΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ συζ. ΣΤΑΥΡΟΥ3
  
ΝΕΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ123
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ62
ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ40
ΝΤΙΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ35
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ29
ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ22
ΚΑΡΑΠΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ9
ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ6
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΑΒΡΑΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ697
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ499
ΑΚΥΡΑ15
ΛΕΥΚΑ4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ19
ΕΓΚΥΡΑ480
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΔΟΓΑΝΗ»252
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ142
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ129
ΓΚΟΥΓΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ55
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ40
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ35
ΚΟΜΝΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΟΣ15
  
«ΑΝΑΒΡΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ»228
ΜΠΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ142
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ98
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ68
ΜΠΟΥΤΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ32
ΚΑΛΑΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ14
  
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ  
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ315
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ246
ΑΚΥΡΑ14
ΛΕΥΚΑ4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ18
ΕΓΚΥΡΑ228
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ228
ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ131
ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ97
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΑΦΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ284
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ208
ΑΚΥΡΑ5
ΛΕΥΚΑ4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ9
ΕΓΚΥΡΑ199
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ199
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ82
ΧΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ82
ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ19
ΤΣΟΓΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ15
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ482
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ345
ΑΚΥΡΑ13
ΛΕΥΚΑ3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ16
ΕΓΚΥΡΑ329
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ329
ΣΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ43
ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ120
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ166
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ591
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ389
ΑΚΥΡΑ15
ΛΕΥΚΑ1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ16
ΕΓΚΥΡΑ373
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
  
«ΡΕΤΣΙΑΝΗ»237
ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ123
ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ73
ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ64
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΟΥ63
ΧΑΣΤΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ51
ΝΑΝΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ19
ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ4
  
«Μεταξοχώρι ΜΑΣ»136
ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑ-ΝΤΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ97
ΧΑΤΖΗΚΟΜΝΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ77
ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ26
ΒΑΛΙΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ23
ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ12
ΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ3
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΟΜΥΛΩΝ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ339
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ259
ΑΚΥΡΑ6
ΛΕΥΚΑ0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ6
ΕΓΚΥΡΑ253
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
  
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ253
ΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ149
ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ104
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ297
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ236
ΑΚΥΡΑ6
ΛΕΥΚΑ0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ6
ΕΓΚΥΡΑ230
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
  
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ230
ΚΕΡΑΜΕΥΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ124
ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ106

 2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΙΤΣΗΣ  
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ853
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ408
ΑΚΥΡΑ16
ΛΕΥΚΑ6
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ22
ΕΓΚΥΡΑ386
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΚΑΡΙΤΣΑ ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»227
ΤΣΑΚΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ166
ΦΟΥΝΤΑΡΗ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ75
ΒΑΒΔΥΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ69
ΓΚΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ44
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ35
ΒΑΡΔΑΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ15
  
«ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΙΤΣΑ»159
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΑΝΑΞΑΓΟΡΑ78
ΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ63
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ52
ΤΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ48
ΨΑΡΡΑΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΙΩΑΝΝΗ14
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΔΟΥΛΗ9
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΟΛΙΟΥ  
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ903
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ514
ΑΚΥΡΑ9
ΛΕΥΚΑ1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ10
ΕΓΚΥΡΑ504
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΟΜΟΛΙΟ ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ»287
ΤΑΠΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ232
ΜΠΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ43
ΤΣΙΤΣΕΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ38
ΜΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ37
ΞΑΦΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ35
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ30
ΜΠΛΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ28
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ21
  
«Ομόλιον Δράσεις»217
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΡΟΣΟΥ93
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ87
ΠΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ75
ΤΣΙΤΣΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ46
ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ44
ΜΠΛΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ40
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ284
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ200
ΑΚΥΡΑ5
ΛΕΥΚΑ0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ5
ΕΓΚΥΡΑ195
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ195
ΜΠΕΡΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ120
ΤΑΚΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ75
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟΜΙΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ699
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ463
ΑΚΥΡΑ13
ΛΕΥΚΑ9
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ22
ΕΓΚΥΡΑ441
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΣΤΟΜΙΟ ΕΝ.Α.Σ.»288
ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ231
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΓΑΛΑΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) συζ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ111
ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ72
ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ35
ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΙΖΟΥ31
ΠΑΡΑΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ23
  
«ΣΤΟΜΙΟ- ΑΛΛΑΓΗ ΠΟΡΕΙΑΣ»153
ΤΣΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ106
ΠΑΛΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ73
ΤΣΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ52
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ του ΡΙΖΟΥ49
ΠΑΣΧΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ3
  

 3) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΕΡΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ506
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ349
ΑΚΥΡΑ14
ΛΕΥΚΑ5
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ19
ΕΓΚΥΡΑ330
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΑΜΥΓΔΑΛΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»183
ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ78
ΓΚΑΝΙΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ72
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ61
ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ43
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ32
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ26
ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ10
  
«ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΥΓΔΑΛΗ»147
ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ104
ΜΑΚΡΥΓΕΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ68
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ57
ΧΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ15
ΜΑΝΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ13
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ345
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ223
ΑΚΥΡΑ7
ΛΕΥΚΑ3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ10
ΕΓΚΥΡΑ213
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ213
ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ100
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ58
ΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ55
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ355
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ259
ΑΚΥΡΑ1
ΛΕΥΚΑ2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ3
ΕΓΚΥΡΑ256
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ  ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ»155
ΔΟΛΜΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ95
ΜΟΥΣΜΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ77
ΜΥΛΟΒΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ52
ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ24
ΣΚΑΡΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ23
ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ8
ΡΙΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ8
  
«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΗΤΡΑ»101
ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ54
ΧΑΪΝΤΑΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ48
ΚΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ38
ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ26
ΖΑΡΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ6
ΡΙΖΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ4
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΣΤΡΙΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ369
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ267
ΑΚΥΡΑ10
ΛΕΥΚΑ4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ14
ΕΓΚΥΡΑ253
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ253
ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ126
ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ64
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ63
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ386
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ302
ΑΚΥΡΑ7
ΛΕΥΚΑ1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ8
ΕΓΚΥΡΑ294
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ294  
ΝΑΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ131 
ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ77 
ΡΑΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ67 
ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ19 
   

 

4) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΒΟΙΑΣ  
   
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ2.059  
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ1.479  
ΑΚΥΡΑ50  
ΛΕΥΚΑ21  
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ71  
ΕΓΚΥΡΑ1.408  
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

  
«ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»758  
ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΟΣ510 
ΖΙΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ187 
ΜΠΕΛΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ172 
ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ104 
ΚΟΡΔΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ101 
ΒΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ72 
ΜΠΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ68 
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ39 
   
«ΚΙΝΗΜΑ ΝΕΩΝ»650  
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ279 
ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ248 
ΠΛΑΤΣΑΣ (ΦΑΚΑΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ161 
ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ (ΤΣΙΛΑΚΟΣ) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ106 
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ84 
ΛΙΓΚΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ81 
ΠΕΡΔΙΚΗΣ (ΣΦΑΙΡΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ52 
ΑΔΑΜΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ42 
   
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΗΤΗΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ649
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ442
ΑΚΥΡΑ12
ΛΕΥΚΑ4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ16
ΕΓΚΥΡΑ426
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»185  
ΖΙΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ85 
ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ82 
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ61 
ΤΖΗΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ35 
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΡΗΓΑ21 
ΤΣΙΜΠΟΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ8 
   
«ΣΚΗΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ»161  
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ80 
ΜΕΛΙΣΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ68 
ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ46 
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ45 
ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ36 
   
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΚΗΤΗΣ»80  
ΦΛΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ63 
ΓΡΙΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ28 
ΠΑΝΩΒΛΕΠΗΣ ΤΑΚΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ21 
ΓΚΑΛΑΦΑΓΚΑ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ12 
ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ7 
   
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΗΘΡΟΥ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ451
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ243
ΑΚΥΡΑ7
ΛΕΥΚΑ2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ9
ΕΓΚΥΡΑ234
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ234
ΤΖΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ84
ΧΟΥΤΖΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ60
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ48
ΚΑΤΣΙΜΑΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ42
  
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΤΣΑΣ 
  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ574
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ430
ΑΚΥΡΑ12
ΛΕΥΚΑ3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ15
ΕΓΚΥΡΑ415
 

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

 

 
«ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ»266  
ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ177 
ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ96 
ΔΗΜΗΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ90 
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ42 
ΧΑΔΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΪΟΥ38 
ΧΟΥΡΛΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ35 
   
«ΣΩΤΗΡΙΤΣΑ αλλάζουμε σελίδα»149  
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ83 
ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ48 
ΠΡΑΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ42 
ΡΙΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ42 
ΤΣΙΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ40 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com