Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Κιλελέρ προχώρησε το Πρωτοδικείο ως ακολούθως:
Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις ανωτέρω κοινότητες του Δήμου Κιλελέρ έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:
1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 833
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 638
ΑΚΥΡΑ 21
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 24
ΕΓΚΥΡΑ 614
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 384
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 194
ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 150
ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
ΤΖΙΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 91
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 69
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 230
ΦΟΥΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 103
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 84
ΤΡΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ 80
ΤΖΙΚΑ-ΔΗΜΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 43
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 34
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 613
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 446
ΑΚΥΡΑ 14
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 17
ΕΓΚΥΡΑ 429
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΟΜΟΝΟΙΑ» 234
ΒΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 150
ΚΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 105
ΚΑΜΗΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 43
ΓΚΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 39
ΣΚΡΙΜΠΑ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 5
«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ» 195
ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
ΓΚΑΒΛΙΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ 54
ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
ΖΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
ΚΑΛΤΣΟΥΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΙΔΕΡΗ 35
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
ΜΠΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 544
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 412
ΑΚΥΡΑ 12
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 16
ΕΓΚΥΡΑ 396
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 323
ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 160
ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
ΒΕΡΓΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 122
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 73
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 73
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 61
ΒΕΝΤΙΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1
ΜΠΙΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 0
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 316
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 244
ΑΚΥΡΑ 5
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 5
ΕΓΚΥΡΑ 239
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 239
ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 143
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 123
ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 80
ΚΑΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 34
ΤΣΙΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΕΡΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 297
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 233
ΑΚΥΡΑ 12
ΛΕΥΚΑ 9
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 21
ΕΓΚΥΡΑ 212
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 212
ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 212
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 579
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 413
ΑΚΥΡΑ 9
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 13
ΕΓΚΥΡΑ 400
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 242
ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 86
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΟΣ 82
ΧΟΥΤΖΟΥΜΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 73
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΑ 59
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 158
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 107
ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 62
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 52
ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 25
ΖΑΧΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 733
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 547
ΑΚΥΡΑ 17
ΛΕΥΚΑ 6
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 23
ΕΓΚΥΡΑ 524
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 329
ΖΙΟΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 192
ΦΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΑΤΖΕΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 95
ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 83
ΚΟΚΟΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 74
ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 70
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ 16
ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 195
ΜΠΑΝΤΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 98
ΓΚΕΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 95
ΜΟΥΧΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 53
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ 35
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 531
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 375
ΑΚΥΡΑ 11
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 11
ΕΓΚΥΡΑ 364
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 192
ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 103
ΝΑΧΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
ΧΑΣΙΩΤΗ-ΛΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 43
ΤΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 40
ΜΑΝΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 34
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 172
ΝΑΧΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89
ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 81
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 47
ΝΑΧΑΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 29
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
ΦΟΥΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 688
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 548
ΑΚΥΡΑ 6
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 9
ΕΓΚΥΡΑ 539
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 285
ΔΙΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 123
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 74
ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗ-ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΜΙΧΑΗΛ 60
ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 31
ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ 20
ΜΠΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 254
ΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 139
ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 90
ΣΑΪΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60
ΚΟΚΟΤΣΙΚΑ-ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
ΛΙΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 30
ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
3) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΑ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 295
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 187
ΑΚΥΡΑ 5
ΛΕΥΚΑ 5
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 10
ΕΓΚΥΡΑ 177
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 177
ΝΑΝΟΥΛΗ-ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΛΑΝΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154
ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 999
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 752
ΑΚΥΡΑ 25
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 726
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 386
ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 150
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 126
ΝΙΑΚΑ-ΜΑΤΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 104
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 96
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
ΑΛΑΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 52
ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 30
ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 22
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 306
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133
ΒΕΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
ΜΠΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 51
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΩΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
ΤΣΕΡΝΙΧ ΕΛΠΙΔΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 12
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ» 34
ΤΑΚΟΥΛΑ-ΤΖΑΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 22
ΜΠΑΛΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13
ΜΠΟΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
ΠΑΤΑΪ-ΔΗΜΑΚΗ ΚΛΑΥΔΙΑ του ΤΑΚΗ 6
ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 5
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΝΑΙΝΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 538
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 420
ΑΚΥΡΑ 10
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 11
ΕΓΚΥΡΑ 409
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 241
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΑΒΒΑ 169
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 69
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 32
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 12
ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 168
ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 94
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56
ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 24
ΔΗΜΗΝΙΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΞΑΡΑ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 410
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 302
ΑΚΥΡΑ 6
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 8
ΕΓΚΥΡΑ 294
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 294
ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 137
ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ 124
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 30
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 3
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 292
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 223
ΑΚΥΡΑ 3
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 4
ΕΓΚΥΡΑ 219
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 219
ΤΣΙΑΓΚΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 59
ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ 1
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 512
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 367
ΑΚΥΡΑ 9
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 10
ΕΓΚΥΡΑ 357
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 357
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 200
ΚΑΝΕΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 143
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 446
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 346
ΑΚΥΡΑ 4
ΛΕΥΚΑ 2
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 6
ΕΓΚΥΡΑ 446
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 340
ΜΠΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ 223
ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 117
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΒΟΥΝΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 335
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 242
ΑΚΥΡΑ 7
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 8
ΕΓΚΥΡΑ 234
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 234
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 270
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 199
ΑΚΥΡΑ 7
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 8
ΕΓΚΥΡΑ 191
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 191
ΓΚΑΜΠΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 118
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ 73
4) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 3.208
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 2.370
ΑΚΥΡΑ 60
ΛΕΥΚΑ 50
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 110
ΕΓΚΥΡΑ 2.260
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 1.058
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 386
ΠΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 320
ΜΙΧΑΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 278
ΜΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 207
ΧΑΣΙΩΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 180
ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 109
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
ΜΠΑΤΑΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 75
ΖΗΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 73
ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 72
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 1.031
ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 300
ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 234
ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 211
ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 193
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 167
ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 148
ΖΙΩΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 135
ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 129
ΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 97
ΤΣΙΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76
ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 60
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ» 171
ΒΕΛΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 72
ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 70
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 45
ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 25
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 16
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 15
ΓΚΕΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 12
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΛΟΦΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 341
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 265
ΑΚΥΡΑ 4
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 4
ΕΓΚΥΡΑ 261
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 261
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 115
ΜΠΑΚΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 69
ΚΟΥΛΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 38
ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 37
ΣΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΑΠΠΕΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 788
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 571
ΑΚΥΡΑ 22
ΛΕΥΚΑ 16
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 38
ΕΓΚΥΡΑ 533
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 533
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ 229
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 161
ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ 141
ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 123
ΝΤΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 91
ΚΡΙΓΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 60
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 14
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 7
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 502
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 383
ΑΚΥΡΑ 5
ΛΕΥΚΑ 9
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 14
ΕΓΚΥΡΑ 369
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 369
ΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 224
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 145
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.089
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 835
ΑΚΥΡΑ 19
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 22
ΕΓΚΥΡΑ 813
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ 315
ΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 182
ΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 117
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 87
ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 80
ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ 257
ΦΟΥΝΤΖΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 128
ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 119
ΖΑΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 79
ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ 32
ΤΣΙΤΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ 241
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 170
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 58
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΩΜΑ 35
ΡΑΪΔΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ 29
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΛΕΥΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 270
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 195
ΑΚΥΡΑ 19
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 22
ΕΓΚΥΡΑ 173
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 173
ΜΑΥΡΙΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 73
ΚΟΥΡΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 68
ΓΙΑΤΣΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΚΑΡΥΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 798
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 548
ΑΚΥΡΑ 15
ΛΕΥΚΑ 9
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 24
ΕΓΚΥΡΑ 524
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 295
ΜΟΥΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 165
ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 110
ΚΟΥΤΣΙΟΥ-ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 77
ΚΑΤΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ 60
ΚΑΛΗΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 56
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 44
«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» 229
ΣΟΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 106
ΓΚΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
ΝΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 59
ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 388
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 324
ΑΚΥΡΑ 9
ΛΕΥΚΑ 0
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 9
ΕΓΚΥΡΑ 315
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 315
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ 173
ΜΠΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 121
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ 21
5) ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΗΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 865
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 623
ΑΚΥΡΑ 20
ΛΕΥΚΑ 1
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 21
ΕΓΚΥΡΑ 602
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 371
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 324
ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 143
ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 82
ΣΒΑΡΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 52
ΜΑΚΡΗ-ΜΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΥΨΗΛΑΝΤΗ 31
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 172
ΚΑΛΑΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103
ΚΟΥΡΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59
ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59
ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 21
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΑΛΗΝΗΣ» 59
ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 46
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 25
ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 14
ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 6
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 3
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΑΥΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 851
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 602
ΑΚΥΡΑ 11
ΛΕΥΚΑ 4
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 15
ΕΓΚΥΡΑ 587
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 388
ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 225
ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 159
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 121
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ-ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 100
ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 23
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 168
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 76
ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΕΛΑ-ΦΑΣΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65
ΣΜΥΡΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 49
ΔΙΑΛΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 1
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΛΑΥΚΗΣ» 31
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23
ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 12
ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ 10
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΕΟΚΛΗ 0
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 410
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 310
ΑΚΥΡΑ 12
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 15
ΕΓΚΥΡΑ 295
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 165
ΑΡΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 89
ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 87
ΝΤΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ 38
ΔΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 21
ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 130
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
ΚΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 46
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 22
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΑΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 771
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 571
ΑΚΥΡΑ 22
ΛΕΥΚΑ 8
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 30
ΕΓΚΥΡΑ 541
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 343
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 214
ΑΜΔΙΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 145
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ 78
ΤΣΙΒΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 75
ΚΑΦΑΣΗ-ΓΚΑΣΔΡΑΝΗ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 69
«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ» 130
ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 68
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 55
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
ΓΙΒΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 18
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 14
ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 8
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 68
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 51
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 22
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
ΜΙΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 4
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 763
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 550
ΑΚΥΡΑ 14
ΛΕΥΚΑ 12
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 524
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 313
ΡΟΪΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 220
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 115
ΛΟΥΛΕ-ΧΑΡΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 94
ΧΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 44
ΦΙΛΙΠΠΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 12
«ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ» 211
ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΙΔΕΡΗ 138
ΠΛΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 91
ΝΤΙΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
ΧΑΛΕΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 34
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
ΚΛΕΙΣΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΜΑΤΩΝ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 196
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 128
ΑΚΥΡΑ 1
ΛΕΥΚΑ 3
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 4
ΕΓΚΥΡΑ 124
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ 124
ΣΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 833
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 614
ΑΚΥΡΑ 17
ΛΕΥΚΑ 9
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 26
ΕΓΚΥΡΑ 588
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 425
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 212
ΜΑΞΙΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 163
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 118
ΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 70
ΣΟΥΛΙΩΤΗ-ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 59
ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 52
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 110
ΡΩΣΣΙΟΥ-ΡΟΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 61
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ-ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 26
ΜΑΝΑΦΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ» 53
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΣΑΑΚ 33
ΣΠΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΛΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2
ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.673
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.080
ΑΚΥΡΑ 35
ΛΕΥΚΑ 18
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 53
ΕΓΚΥΡΑ 1.027
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 556
ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 223
ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 171
ΠΑΝΑΓΗ-ΛΙΖΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 164
ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 135
ΚΑΒΑΚΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 119
ΚΑΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ 76
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 406
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 158
ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 146
ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 134
ΒΛΑΧΟΓΚΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
ΓΩΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 63
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ» 65
ΤΕΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
ΚΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 20
ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 10
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ 10
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΛΚΗΣ
ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.681
ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ 1.262
ΑΚΥΡΑ 50
ΛΕΥΚΑ 17
ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ 67
ΕΓΚΥΡΑ 1.195
Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:
«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 626
ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 400
ΤΣΙΝΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 294
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 155
ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 137
ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 130
«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ» 482
ΚΟΡΔΟΚΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΤΖΟΜΠΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 166
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 133
ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 121
ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 99
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ-ΚΑΜΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 81
«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΛΚΗΣ» 87
ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 49
ΑΛΕΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ 29
ΓΟΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
ΜΑΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 9