ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΙΛΕΛΕΡ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Κιλελέρ  προχώρησε το Πρωτοδικείο ως ακολούθως:

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις ανωτέρω κοινότητες του Δήμου Κιλελέρ έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΕΝΙΟΥ              

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 833

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    638

ΑΚΥΡΑ  21

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           24

ΕΓΚΥΡΑ 614

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               384

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         194

ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          150

ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             119

ΤΖΙΑΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           91

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             69

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           38

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  230

ΦΟΥΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      103

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   84

ΤΡΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ              80

ΤΖΙΚΑ-ΔΗΜΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ     43

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                34

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΓ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ         

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 613

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    446

ΑΚΥΡΑ  14

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           17

ΕΓΚΥΡΑ 429

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΟΜΟΝΟΙΑ»     234

ΒΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          150

ΚΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   105

ΚΑΜΗΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               43

ΓΚΑΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ      39

ΣΚΡΙΜΠΑ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        31

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               27

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ               5

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ»         195

ΚΑΛΤΣΟΥΝΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                80

ΓΚΑΒΛΙΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ  54

ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           49

ΖΑΛΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       35

ΚΑΛΤΣΟΥΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΙΔΕΡΗ        35

ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            29

ΜΠΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    29

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    7

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΙΚΗΣ       

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 544

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    412

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  4

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           16

ΕΓΚΥΡΑ 396

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               323

ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            160

ΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     126

ΒΕΡΓΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                122

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ               73

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  73

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ               61

ΒΕΝΤΙΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          43

ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       1

ΜΠΙΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               1

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΚΕΡΑΤΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            0

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 316

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    244

ΑΚΥΡΑ  5

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           5

ΕΓΚΥΡΑ 239

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               239

ΤΣΙΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  143

ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      123

ΒΑΡΣΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            80

ΚΑΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     34

ΤΣΙΑΝΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     9

2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΕΡΗΣ         

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 297

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    233

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  9

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           21

ΕΓΚΥΡΑ 212

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  212

ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ       212

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ        

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 579

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    413

ΑΚΥΡΑ  9

ΛΕΥΚΑ  4

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           13

ΕΓΚΥΡΑ 400

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               242

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  114

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      86

ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΟΣ         82

ΧΟΥΤΖΟΥΜΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       73

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΑ        59

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  158

ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              107

ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           62

ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           52

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           25

ΖΑΧΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               0

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΕΛΕΡ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 733

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    547

ΑΚΥΡΑ  17

ΛΕΥΚΑ  6

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           23

ΕΓΚΥΡΑ 524

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               329

ΖΙΟΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    192

ΦΤΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΑΤΖΕΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      95

ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ         83

ΚΟΚΟΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    74

ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ         70

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            26

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ             16

ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    2

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  195

ΜΠΑΝΤΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ      98

ΓΚΕΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   95

ΜΟΥΧΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    55

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   53

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ   35

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΙΣΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 531

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    375

ΑΚΥΡΑ  11

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           11

ΕΓΚΥΡΑ 364

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               192

ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ       103

ΝΑΧΑΜΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            73

ΧΑΣΙΩΤΗ-ΛΑΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ        43

ΤΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ             40

ΜΑΝΙΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ    34

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  172

ΝΑΧΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           89

ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                81

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         47

ΝΑΧΑΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ         29

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ      15

ΦΟΥΝΤΖΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ     1

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν. ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ     

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 688

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    548

ΑΚΥΡΑ  6

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 539

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  285

ΔΙΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               159

ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                123

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            74

ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗ-ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΜΙΧΑΗΛ             60

ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               43

ΜΠΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  31

ΧΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ      20

ΜΠΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        13

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               254

ΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                139

ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ          90

ΣΑΪΤΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        60

ΚΟΚΟΤΣΙΚΑ-ΝΤΑΣΙΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             40

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  39

ΛΙΝΤΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           33

ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ            30

ΠΑΠΑΡΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

3) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΝΩΝΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 295

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    187

ΑΚΥΡΑ  5

ΛΕΥΚΑ  5

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           10

ΕΓΚΥΡΑ 177

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  177

ΝΑΝΟΥΛΗ-ΛΙΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΛΑΝΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 154

ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           23

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 999

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    752

ΑΚΥΡΑ  25

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           26

ΕΓΚΥΡΑ 726

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               386

ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ           150

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 126

ΝΙΑΚΑ-ΜΑΤΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 104

ΦΙΛΟΚΩΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           96

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         63

ΑΛΑΜΑΝΤΑΡΙΩΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ  52

ΚΙΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          30

ΜΠΑΡΟΥΤΑ-ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ       22

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  306

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     154

ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      133

ΒΕΡΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     116

ΜΠΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ        51

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΕΡΩΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             41

ΤΣΕΡΝΙΧ ΕΛΠΙΔΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ             12

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ»         34

ΤΑΚΟΥΛΑ-ΤΖΑΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         22

ΜΠΑΛΚΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

ΜΠΟΡΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

ΠΑΤΑΪ-ΔΗΜΑΚΗ ΚΛΑΥΔΙΑ του ΤΑΚΗ       6

ΓΚΟΛΕΜΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ               5

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΟΥΝΑΙΝΩΝ          

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 538

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    420

ΑΚΥΡΑ  10

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           11

ΕΓΚΥΡΑ 409

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  241

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΑΒΒΑ     169

ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  69

ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      63

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         49

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              32

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 12

ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             7

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               168

ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    94

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            76

ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            56

ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ      24

ΔΗΜΗΝΙΚΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           1

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΟΞΑΡΑ   

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 410

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    302

ΑΚΥΡΑ  6

ΛΕΥΚΑ  2

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           8

ΕΓΚΥΡΑ 294

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  294

ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                137

ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΩΜΑ      124

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΒΑΪΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ              30

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ       3

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΡΑΝΝΩΝΟΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 292

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    223

ΑΚΥΡΑ  3

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           4

ΕΓΚΥΡΑ 219

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  219

ΤΣΙΑΓΚΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     159

ΛΕΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        59

ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΪΟΥ    1

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥ          

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 512

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    367

ΑΚΥΡΑ  9

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           10

ΕΓΚΥΡΑ 357

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  357

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ           200

ΚΑΝΕΨΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 143

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        14

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 446

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    346

ΑΚΥΡΑ  4

ΛΕΥΚΑ  2

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           6

ΕΓΚΥΡΑ 446

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  340

ΜΠΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ            223

ΠΑΣΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 117

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΙΚΡΟΥ ΒΟΥΝΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 335

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    242

ΑΚΥΡΑ  7

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           8

ΕΓΚΥΡΑ 234

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  234

ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           153

ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               77

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  4

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΨΥΧΙΚΟΥ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 270

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    199

ΑΚΥΡΑ  7

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           8

ΕΓΚΥΡΑ 191

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  191

ΓΚΑΜΠΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 118

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ       73

4) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΙΚΑΙΑΣ   

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 3.208

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    2.370

ΑΚΥΡΑ  60

ΛΕΥΚΑ  50

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           110

ΕΓΚΥΡΑ 2.260

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  1.058

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  386

ΠΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ             320

ΜΙΧΑΛΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΣΙΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   278

ΜΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             207

ΧΑΣΙΩΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΑ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     180

ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      109

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        75

ΜΠΑΤΑΛΑ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           75

ΖΗΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     73

ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          72

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               1.031

ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   300

ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       234

ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ     211

ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         193

ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                167

ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ          148

ΖΙΩΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   135

ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   129

ΛΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ 97

ΤΣΙΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             76

ΚΑΡΑΦΕΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ                60

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ»    171

ΒΕΛΙΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          72

ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ             70

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ         45

ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ-ΣΩΤΗΡΟΥΛΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ              25

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ         16

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ      15

ΓΚΕΡΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ             12

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΙΛΟΦΟΥ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 341

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    265

ΑΚΥΡΑ  4

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           4

ΕΓΚΥΡΑ 261

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  261

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  (ΚΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     115

ΜΠΑΚΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ  69

ΚΟΥΛΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                38

ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           37

ΣΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    2

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΑΠΠΕΙΟΥ              

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 788

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    571

ΑΚΥΡΑ  22

ΛΕΥΚΑ  16

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           38

ΕΓΚΥΡΑ 533

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               533

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ            229

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ      161

ΚΟΥΤΣΙΑΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ     141

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ     123

ΝΤΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     91

ΚΡΙΓΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            60

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                14

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ         7

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 502

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    383

ΑΚΥΡΑ  5

ΛΕΥΚΑ  9

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 369

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  369

ΚΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ         224

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      145

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΡΩΝ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.089

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    835

ΑΚΥΡΑ  19

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           22

ΕΓΚΥΡΑ 813

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ     315

ΡΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     182

ΜΗΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           117

ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           87

ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ       80

ΒΑΣΔΕΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ            9

ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ       257

ΦΟΥΝΤΖΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ              128

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        119

ΖΑΧΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ     79

ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               51

ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ     32

ΤΣΙΤΣΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               19

ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ           241

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ         170

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            59

ΑΓΓΕΛΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               58

ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      39

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΩΜΑ               35

ΡΑΪΔΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΗΛΙΑ           29

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΑΣ ΛΕΥΚΗΣ        

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 270

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    195

ΑΚΥΡΑ  19

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           22

ΕΓΚΥΡΑ 173

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  173

ΜΑΥΡΙΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            73

ΚΟΥΡΕΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           68

ΓΙΑΤΣΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          32

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΩΝ ΚΑΡΥΩΝ     

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 798

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    548

ΑΚΥΡΑ  15

ΛΕΥΚΑ  9

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           24

ΕΓΚΥΡΑ 524

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               295

ΜΟΥΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     165

ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ               110

ΚΟΥΤΣΙΟΥ-ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      77

ΚΑΤΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ       60

ΚΑΛΗΤΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          56

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ               44

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»          229

ΣΟΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ          106

ΓΚΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ           70

ΝΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    63

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ  59

ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            49

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       38

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΡΑΣ      

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 388

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    324

ΑΚΥΡΑ  9

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 315

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  315

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ  173

ΜΠΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            121

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ       21

5) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΑΛΗΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 865

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    623

ΑΚΥΡΑ  20

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           21

ΕΓΚΥΡΑ 602

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               371

ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ     324

ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        143

ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    82

ΣΒΑΡΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              52

ΜΑΚΡΗ-ΜΑΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΥΨΗΛΑΝΤΗ         31

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  172

ΚΑΛΑΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                103

ΚΟΥΡΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ          59

ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           59

ΑΓΡΙΑΔΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              24

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  21

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    2

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΑΛΗΝΗΣ»             59

ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ            46

ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ             25

ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ         14

ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    6

ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ         3

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΛΑΥΚΗΣ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 851

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    602

ΑΚΥΡΑ  11

ΛΕΥΚΑ  4

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           15

ΕΓΚΥΡΑ 587

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               388

ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                225

ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   159

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ  121

ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΥ-ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       100

ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ       23

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  168

ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              84

ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ      76

ΚΟΥΤΣΙΑΜΠΕΛΑ-ΦΑΣΙΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 65

ΣΜΥΡΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ            49

ΔΙΑΛΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 1

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΛΑΥΚΗΣ»              31

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               23

ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ            12

ΚΟΥΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        10

ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ        10

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΕΟΚΛΗ  0

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ          

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 410

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    310

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           15

ΕΓΚΥΡΑ 295

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               165

ΑΡΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       89

ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ               87

ΝΤΕΛΗΘΑΝΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ      38

ΔΑΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ     21

ΜΠΟΥΚΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  5

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  130

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  105

ΚΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   46

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ               22

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      15

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           8

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΛΙΑΣ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 771

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    571

ΑΚΥΡΑ  22

ΛΕΥΚΑ  8

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           30

ΕΓΚΥΡΑ 541

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               343

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                214

ΑΜΔΙΤΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ      145

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ 78

ΤΣΙΒΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                75

ΚΑΦΑΣΗ-ΓΚΑΣΔΡΑΝΗ ΒΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            69

«ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΑΣ»         130

ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        68

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ              55

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    52

ΓΙΒΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          18

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ       14

ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ   8

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  68

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ   51

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     22

ΠΑΡΑΠΑΝΗΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ               22

ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          13

ΜΙΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                4

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 763

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    550

ΑΚΥΡΑ  14

ΛΕΥΚΑ  12

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           26

ΕΓΚΥΡΑ 524

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               313

ΡΟΪΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           220

ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                115

ΛΟΥΛΕ-ΧΑΡΟΥΛΗ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ    94

ΧΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ         44

ΦΙΛΙΠΠΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             32

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΗΛΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             12

«ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ»     211

ΜΠΟΥΡΝΤΕΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΙΔΕΡΗ 138

ΠΛΑΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               91

ΝΤΙΣΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          67

ΧΑΛΕΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             34

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         19

ΚΛΕΙΣΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         18

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΑΜΑΤΩΝ             

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 196

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    128

ΑΚΥΡΑ  1

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           4

ΕΓΚΥΡΑ 124

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  124

ΣΩΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 833

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    614

ΑΚΥΡΑ  17

ΛΕΥΚΑ  9

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           26

ΕΓΚΥΡΑ 588

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               425

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       212

ΜΑΞΙΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ            163

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  118

ΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           70

ΣΟΥΛΙΩΤΗ-ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ        59

ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      52

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  110

ΡΩΣΣΙΟΥ-ΡΟΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           61

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                42

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ-ΕΥΓΕΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    26

ΜΑΝΑΦΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            22

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           13

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΜΟΡΦΟΧΩΡΙΟΥ»            53

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΣΑΑΚ               33

ΣΠΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   28

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΛΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      7

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       2

ΒΑΛΑΣΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΧΡΗΣΤΟΥ      1

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ  

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.673

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    1.080

ΑΚΥΡΑ  35

ΛΕΥΚΑ  18

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           53

ΕΓΚΥΡΑ 1.027

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               556

ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             223

ΘΕΟΔΩΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  171

ΠΑΝΑΓΗ-ΛΙΖΕΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             164

ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 135

ΚΑΒΑΚΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ       119

ΚΑΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΙΩΑΝΝΗ                76

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  406

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ              158

ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ        146

ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ                134

ΒΛΑΧΟΓΚΟΥΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     97

ΓΩΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            63

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΚΑΜΠΟΥ»   65

ΤΕΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          47

ΚΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ       20

ΜΠΙΜΠΙΛΗΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      15

ΜΑΡΑΒΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ               10

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑ              10

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΛΚΗΣ   

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.681

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    1.262

ΑΚΥΡΑ  50

ΛΕΥΚΑ  17

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           67

ΕΓΚΥΡΑ 1.195

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΩΜΕΝΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»  626

ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ  400

ΤΣΙΝΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ        294

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ        155

ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              137

ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            130

«ΝΕΟ ΚΙΛΕΛΕΡ»               482

ΚΟΡΔΟΚΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               178

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΤΖΟΜΠΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ        166

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ     133

ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          121

ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      99

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ-ΚΑΜΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΪΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      81

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΧΑΛΚΗΣ»                87

ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ          49

ΑΛΕΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ                29

ΓΟΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       24

ΤΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              12

ΜΑΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         9

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com