ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου Λαρισαίων προχώρησε σήμερα το Πρωτοδικείο Λάρισας

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις ανωτέρω κοινότητες του Δήμου ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ  έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

1)ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 4.426

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    3.175

ΑΚΥΡΑ  123

ΛΕΥΚΑ  94

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           217

ΕΓΚΥΡΑ 2.958

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     1.408

ΔΑΒΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ           382

ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   349

ΚΟΦΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ                277

ΚΟΥΛΟΥΨΟΥΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 266

ΝΟΥΛΑ ΦΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                228

ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ  226

ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ  165

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ             165

ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ        97

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ    55

ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              50

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»  1.231

ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ      533

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ           268

ΒΡΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     190

ΣΟΥΡΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          184

ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         170

ΓΙΑΜΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ   130

ΠΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             93

ΧΥΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    83

ΘΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          81

ΘΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        37

ΠΙΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        29

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ»         319

ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                127

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          98

ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         88

ΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΗΛΙΑ               74

ΤΣΙΠΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ          42

ΒΛΑΝΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   28

ΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ   26

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΦΑΛΑΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 3.284

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    2.359

ΑΚΥΡΑ  81

ΛΕΥΚΑ  20

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           101

ΕΓΚΥΡΑ 2.258

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     1.690

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          976

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ      846

ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298

ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               247

ΜΑΛΑΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ   144

ΜΟΚΑ-ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ    122

ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    81

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΠΟΛΥΔΩΡΑ   75

ΝΤΕΛΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        59

ΜΠΛΑΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 36

ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»     406

ΝΤΟΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      147

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  99

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ      83

ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              54

ΚΟΥΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ         49

ΣΙΟΥΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       33

ΓΩΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     25

ΣΙΩΜΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ    25

ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΜΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     24

ΚΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  18

ΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            13

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΦΑΛΑΝΗΣ»           162

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΡΙ 48

ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ-ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ    43

ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        38

ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ   21

ΜΠΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             21

ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΚΟΥ            21

ΔΙΧΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         20

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            16

2)ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΑΣ 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 511

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    397

ΑΚΥΡΑ  9

ΛΕΥΚΑ  5

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 383

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     192

ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ     93

ΠΑΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      86

ΝΤΑΦΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ     42

ΤΕΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ              38

ΤΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ        33

«ΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ»     103

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         68

ΚΑΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ          64

ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ           32

ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       7

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       4

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ     88

ΡΟΔΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44

ΣΙΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      43

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 35

ΤΣΑΛΕΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     10

ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ           6

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 483

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    367

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  14

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           22

ΕΓΚΥΡΑ 345

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     345

ΝΤΑΓΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   192

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      131

ΤΟΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ    64

ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ               62

ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          56

ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  26

ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            9

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΙΛΑΔΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 782

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    564

ΑΚΥΡΑ  20

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           23

ΕΓΚΥΡΑ 541

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΟΙΛΑΔΑΣ»       541

ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        178

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΔΗΜΠΕΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             134

ΖΑΓΡΟΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ          134

ΜΗΛΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ      133

ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    112

ΜΙΧΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           101

ΔΕΛΗΔΗΜΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            81

ΤΡΟΥΠΚΟΥ ΡΟΥΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         5

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 306

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    231

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  6

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 217

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ»            177

ΦΟΝΙΑΣ ΒΑΪΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ  141

ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    50

ΚΡΙΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ              47

ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      22

ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            11

ΝΤΑΛΩΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ            0

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΟ»   40

ΣΟΥΦΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     20

ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ    13

ΞΥΣΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ              12

ΞΥΣΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ                3

ΜΠΟΥΣΟ ΕΡΜΙΡΑ του ΖΙΚΟ         1

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΟΥΤΡΟΥ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 361

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    274

ΑΚΥΡΑ  2

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           2

ΕΓΚΥΡΑ 272

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΟΥΤΡΟΥ»        148

ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΥΣ          80

ΔΟΒΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         48

ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          44

ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΩΜΑ              26

ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ              25

ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ              14

ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        11

ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ    8

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     124

ΜΠΕΛΑΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ   74

ΜΑΥΡΟΜΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ   40

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38

ΜΑΥΡΟΜΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ 21

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           13

ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ       11

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 749

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    579

ΑΚΥΡΑ  21

ΛΕΥΚΑ  7

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           28

ΕΓΚΥΡΑ 551

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΤΟΠΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»             551

ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   316

ΕΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ     180

ΔΑΣΤΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  109

ΚΥΡΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         102

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ         83

ΣΥΜΣΙΡΗ ΠΕΤΡΩΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             66

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       52

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΑ (ΜΥΡΤΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     25

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΡΑΧΟΥΛΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 681

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    515

ΑΚΥΡΑ  19

ΛΕΥΚΑ  8

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           27

ΕΓΚΥΡΑ 488

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     266

ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              126

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   107

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΖΩΗ συζ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ           68

ΓΕΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            53

ΦΙΛΙΝΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ              50

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       23

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΡΑΧΟΥΛΑΣ»      222

ΜΗΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                95

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       92

ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    58

ΓΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          54

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       43

ΚΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ    16

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ          8

ΠΡΑΝΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ      6

3)ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 

1η  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 21.264

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    13.761

ΑΚΥΡΑ  606

ΛΕΥΚΑ  657

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           1.263

ΕΓΚΥΡΑ 12.498

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»  5.409

ΑΠΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               757

ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   470

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΪΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         444

ΚΑΡΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ     417

ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     412

ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ             397

ΝΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ              390

ΚΟΥΡΟΥΜΑΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      345

ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       345

ΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 340

ΦΛΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  340

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ      331

ΓΚΙΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            323

ΜΟΥΣΙΑΝΤΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            298

ΡΟΥΜΠΙΕ ΛΑΓΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ   242

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΙΟΥΡΙΟΥ      194

ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    110

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     4.923

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ             986

ΝΤΕΟΥΔΗΣ ΑΡΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             774

ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ         660

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ     509

ΣΔΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      427

ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       400

ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ         369

ΤΖΗΚΑ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΪΑ (ΒΙΚΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ   334

ΜΗΤΡΑ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ             330

ΚΑΡΑΒΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  268

ΚΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         267

ΚΙΣΚΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ  265

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        220

ΛΙΛΙΑ-ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          209

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         189

ΝΙΚΟΥ ΟΛΓΑ του ΗΛΙΑ   132

ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΡΣΕΝΙΟΥ           100

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 1ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ»       1.292

ΒΑΓΕΝΑ ΞΕΝΙΑ του ΕΛΙΣΑΙΟΥ      274

ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ    218

ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         169

ΠΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ              161

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   108

ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        102

ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ              98

ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ      95

ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          95

ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   84

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ             79

ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               76

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΞΙΩΝ-ΠΡ.ΑΞΙ. ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ»              874

ΠΑΠΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               243

ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΧΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             196

ΠΙΚΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            150

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΪΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77

ΑΔΑΜΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ        62

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ      54

ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΑ              53

ΜΑΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ         53

ΧΑΜΤΖΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ               34

ΣΚΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          26

ΣΟΥΛΙ ΚΩΤΣΟ του ΚΛΕΜΕΝΤ       14

2η  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 30.133

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    19.038

ΑΚΥΡΑ  833

ΛΕΥΚΑ  1.106

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           1.939

ΕΓΚΥΡΑ 17.099

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»  7.832

ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         1.033

ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             875

ΓΚΑΛΕΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         660

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         638

ΜΕΡΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             563

ΒΑΡΒΑΡΕΣΣΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ             518

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΣΜΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        486

ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          459

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               456

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           451

ΜΑΝΤΖΑΝΗ ΜΠΟΥΡΟΤΖΙΚΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΙΩΑΝΝΗ             433

ΣΕΪΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  362

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ   336

ΠΑΖΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ       289

ΔΟΥΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              276

ΒΛΑΧΟΥΤΣΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               242

ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   187

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     6.963

ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ      1.466

ΝΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ        817

ΓΚΑΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΖΗΣΙΜΟΥ         703

ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ           631

ΖΑΓΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             597

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  572

ΓΙΟΒΑΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΒΑΝΕΣΣΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ              465

ΓΚΕΡΚΑ-ΚΥΛΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΕΟΠΤΟΛΕΜΟΥ    422

ΧΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            399

ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ         392

ΜΠΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ            340

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    330

ΠΑΝΑΓΑΚΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ         293

ΒΗΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ      271

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΙΩΣΗΦ      271

ΧΑΛΚΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        256

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΚΙΩΝ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ              216

 «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ»      1.490

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  269

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΦΑΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ         239

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ         206

ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   131

ΜΠΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ      130

ΤΖΑΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            121

ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        120

ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ       111

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            100

ΤΣΙΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ             99

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ             93

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΞΙΩΝ-ΠΡ.ΑΞΙ. ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ»              814

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ    190

ΚΟΥΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    92

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                88

ΜΠΟΚΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ     84

ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ      77

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ        62

ΓΑΖΕΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ            60

ΚΟΡΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                60

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     52

ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      52

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ       48

3η  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 23.986

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    14.525

ΑΚΥΡΑ  748

ΛΕΥΚΑ  690

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           1.438

ΕΓΚΥΡΑ 13.087

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»  6.082

ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          896

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ              669

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ              655

ΖΕΒΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ  646

ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          595

ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ           488

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ  444

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ  416

ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     381

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                357

ΚΙΒΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  330

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ          305

ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ         287

ΠΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            248

ΓΚΟΥΒΕΡΗ ΚΟΡΩΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ  202

ΣΤΑΜΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΕΤΡΟΥ           156

ΤΣΙΤΣΙΩΝΑ ΜΠΑΜΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           129

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     5.153

ΤΣΙΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ    838

ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           669

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   601

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ      574

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ    482

ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ           471

ΜΙΧΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 470

ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           416

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ       362

ΤΣΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΪΟΥ 350

ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ         288

ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 265

ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ   190

ΣΚΕΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ                170

ΠΑΤΡΙΚΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ        166

ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ      140

ΤΕΡΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           103

 «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 3ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ»      1.306

ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  279

ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΩΣ           211

ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ              128

ΛΟΥΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            122

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ        112

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ-ΓΚΟΥΖΙΩΚΑ ΜΑΡΙΚΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         111

ΜΑΓΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         108

ΛΙΑΡΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ             83

ΓΚΟΥΖΙΩΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  73

ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            70

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ          55

ΤΣΙΠΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ    53

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ    51

ΜΠΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    48

ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΞΙΩΝ-ΠΡ.ΑΞΙ. ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ» 546

ΣΑΡΡΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    109

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          99

ΔΡΙΣΤΕΛΛΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ      61

ΜΑΤΟΥ ΡΩΞΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ              56

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 55

ΜΠΟΚΟΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΗΛΙΑ  41

ΤΣΙΑΒΑΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 40

ΝΟΥΝΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  34

ΓΙΑΝΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΟΝΑ            33

ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     25

ΤΣΟΥΠΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           19

4η  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 25.957

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    15.592

ΑΚΥΡΑ  663

ΛΕΥΚΑ  723

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           1.386

ΕΓΚΥΡΑ 14.206

Εκλογική  Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων Συμβούλων Κοινοτήτων και Προέδρων Κοινοτήτων:

«ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ»  6.713

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ 779

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   703

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                673

ΚΙΣΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             557

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     546

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ                526

ΝΑΛΕΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ       507

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ              504

ΡΑΪΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  484

ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            408

ΦΩΤΑΚΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        383

ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      376

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΙΩΑΝΝΗ   354

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ       333

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                290

ΝΤΟΥΛΑΒΕΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       290

ΜΠΑΧΑΤΙΡΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΙΩΑΚΕΙΜ         285

«ΛΑΡΙΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»     5.686

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     866

ΖΙΩΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        766

ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ            576

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            542

ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ             520

ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ       469

ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ        438

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      408

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ       390

ΚΟΤΤΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ              364

ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            352

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ              314

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      272

ΛΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            266

ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ    257

ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ        247

ΑΡΒΥΘΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ             195

 «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ 4ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ»      1.166

ΤΣΟΓΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ    151

ΜΑΡΑΓΚΟΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     149

ΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  147

ΓΑΛΛΟΥ-ΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            139

ΚΟΥΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ              125

ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    123

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ     121

ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ     101

ΡΙΖΑΡΓΙΩΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΠΑΥΛΟΥ         76

ΤΟΣΙΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           64

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ-ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ             62

ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ       48

«ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΞΙΩΝ-ΠΡ.ΑΞΙ. ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΡΙΣΑ»              641

ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      118

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     80

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΑ             76

ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ  69

ΜΥΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            58

ΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               55

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ               46

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ           43

ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΛΙΛΗ            40

ΜΑΝΟΥΛΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     35

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ       35

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com