ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Στην εξαγωγή του αποτελέσματος της ψηφοφορίας για την ανάδειξη των Συμβούλων Κοινοτήτων με πληθυσμό άνω των τριακοσίων (300) κατοίκων, καθώς και των Προέδρων Κοινοτήτων για κοινότητες έως τριακοσίων (300) κατοίκων του Δήμου προχώρησε το Πρωτοδικείο ως ακολούθως:

Τα αποτελέσματα της εκλογής για τις  κοινότητες του Δήμου Φαρσάλων έχουν, σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα, ως ακολούθως:

1) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΝΙΠΠΕΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 260

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    182

ΑΚΥΡΑ  1

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           1

ΕΓΚΥΡΑ 181

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  181

ΓΡΙΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ            91

ΘΛΙΒΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ             53

ΖΑΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ  23

ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             14

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΣΙΛΙ      

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 374

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    279

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  2

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 265

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΟΜΟΝΟΙΑ»     165

ΜΠΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ      150

ΠΡΟΣΜΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              49

ΤΡΙΖΟΓΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        38

ΣΥΜΨΙΡΗ-ΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ             29

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     20

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»             100

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΪΑ(ΒΙΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        86

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      51

ΧΑΝΗ-ΤΖΑΛΑΜΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ    16

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ    15

ΝΤΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        9

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΩΧΩΡΙΟΥ         

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 528

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    388

ΑΚΥΡΑ  16

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           17

ΕΓΚΥΡΑ 371

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«Η νέα γενιά ΜΠΡΟΣΤΑ»            261

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ         141

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               69

ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ   66

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   45

ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             41

ΝΤΟΒΑ ΔΑΦΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              36

ΖΕΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΩΜΑ          33

ΜΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ              33

«ΑΝΑΠΤΥΞΗ»   110

ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             92

ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 37

ΚΑΛΟΠΗΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               18

ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          7

ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             4

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΡΗΝΗΣ  

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 638

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    420

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  6

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 406

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΚΡΗΝΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»   406

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                181

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ     174

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   109

ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   97

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ             53

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ              10

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΥΔΡΙΟΥ          

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 882

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    631

ΑΚΥΡΑ  20

ΛΕΥΚΑ  13

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           33

ΕΓΚΥΡΑ 598

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ» 221

ΓΟΥΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     121

ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ          88

ΖΗΤΟΥΝΗ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            51

ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         43

ΓΚΟΥΝΗ-ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ          22

«ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»              190

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΚΛΗΤΟΥ  140

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ           76

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   38

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         25

ΑΣΤΑΡΑ-ΓΚΙΚΑ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           16

«ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»             187

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΒΥΡΩΝΑ              118

ΑΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ    64

ΚΟΥΚΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ              35

ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ       24

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                24

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        23

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΟΛΥΝΕΡΙΟΥ        

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 414

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    287

ΑΚΥΡΑ  4

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           4

ΕΓΚΥΡΑ 283

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»             283

ΝΤΑΦΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            99

ΚΑΣΚΑΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        67

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          65

ΓΚΙΤΣΑΣ ΒΑΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ  52

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΤΑΥΡΟΥ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 766

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    506

ΑΚΥΡΑ  15

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           18

ΕΓΚΥΡΑ 488

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«Η ΠΡΟΟΔΟΣ» 488

ΣΤΑΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ             214

ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ-ΝΤΟΥΣΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ       148

ΤΑΣΤΕΜΕΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(ΝΑΤΑΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ    131

ΤΑΣΤΕΜΕΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ              128

ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ     123

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ          76

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΥΠΕΡΕΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 434

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    325

ΑΚΥΡΑ  5

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           6

ΕΓΚΥΡΑ 319

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»  209

ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   155

ΠΑΠΠΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ            73

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ  41

ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ          35

ΜΠΕΚΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     32

ΔΗΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ          18

ΕΝΙΠΕΑΣ              110

ΚΛΙΑΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        88

ΚΛΙΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ        50

ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ      31

ΝΤΑΡΑΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ              25

ΛΑΜΠΟΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           6

2) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΕΝΔΡΩΝ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 99

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    54

ΑΚΥΡΑ  0

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           0

ΕΓΚΥΡΑ 54

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  54

ΧΟΛΕΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             39

ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ               15

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΙΛΟΦΟΥ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 425

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    317

ΑΚΥΡΑ  7

ΛΕΥΚΑ  2

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 308

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  308

ΡΕΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ          137

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ        109

ΜΠΟΥΛΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 321

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    210

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           8

ΕΓΚΥΡΑ 202

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ»             202

ΣΤΑΦΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          119

ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     58

ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        25

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ           

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 649

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    472

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  1

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 463

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΑΡΘΑΚΙΟ ΜΠΡΟΣΤΑ»              325

ΛΕΛΕΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ            261

ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ    144

ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  99

ΣΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΑ           93

ΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ               8

ΚΟΚΚΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        3

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΡΘΑΚΙΟΥ»            138

ΤΡΑΚΑ-ΛΙΑΓΓΑ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ               96

ΤΣΙΑΛΑΦΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            75

ΛΙΑΓΓΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ            34

ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ                28

ΒΑΡΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             7

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΚΟΠΙΑΣ  

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 332

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    246

ΑΚΥΡΑ  10

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           13

ΕΓΚΥΡΑ 233

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  233

ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ              94

ΤΣΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    85

ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ              54

3) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΜΠΕΛΕΙΑΣ           

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 370

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    269

ΑΚΥΡΑ  7

ΛΕΥΚΑ  2

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 260

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  260

ΑΚΡΙΒΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    155

ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      105

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΜΒΑΚΟΥΣ         

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 1.004

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    718

ΑΚΥΡΑ  20

ΛΕΥΚΑ  15

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           35

ΕΓΚΥΡΑ 683

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ»          471

ΜΟΡΦΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        215

ΔΡΟΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             139

ΤΖΙΛΗΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ       126

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ         114

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   102

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΙΟΥ  81

«ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ»          212

ΞYNOΓAΛAΣ BAΣIΛEIOΣ του KΩNΣTANTINOY      155

KOKKINOΣ ΓEΩPΓIOΣ του ΔHMHTPIOY   55

ΔPOΣOY IΩANNA του KΩNΣTANTINOY  33

KAΛOΠHTA NIKHΔΩPA του KΩNΣTANTINOY       33

NTIKA ΓEΩPΓIA του IΩANNH       29

ΦOYTZOΠOYΛOΣ ΘΩMAΣ του ΓEΩPΓIOY               17

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΟΛΟΦΟΥ         

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 380

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    267

ΑΚΥΡΑ  6

ΛΕΥΚΑ  5

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           11

ΕΓΚΥΡΑ 256

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  256

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               166

ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΣ του ΒΑΡΣΑΜΗ            90

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΡΕΤΡΙΑΣ 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 793

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    549

ΑΚΥΡΑ  22

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           22

ΕΓΚΥΡΑ 527

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ»             300

ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ           176

ΚΑΛΟΠHΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ        121

ΡΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  89

ΜΠΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ       27

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ         18

ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   7

«ΕΝΩΜΕΝΗ ΕΡΕΤΡΙΑ»   227

ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ             166

ΘΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                66

ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ              63

ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            55

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ            20

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΖΩΟΔΟΧΟΥ ΠΗΓΗΣ             

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 269

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    200

ΑΚΥΡΑ  2

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           2

ΕΓΚΥΡΑ 198

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  198

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   134

ΜΠΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              64

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 370

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    263

ΑΚΥΡΑ  14

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           14

ΕΓΚΥΡΑ 249

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  249

ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          153

ΝΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               88

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             8

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΡΑΙΔΑΣ               

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 172

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    132

ΑΚΥΡΑ  0

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           0

ΕΓΚΥΡΑ 132

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  132

ΜΑΛΙΑΧΩΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ              67

ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          39

ΚΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       26

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΟΛΥΔΑΜΕΙΟΥ    

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 513

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    357

ΑΚΥΡΑ  0

ΛΕΥΚΑ  0

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           0

ΕΓΚΥΡΑ 357

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  357

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ  292

ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ           65

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΡΕΥΜΑΤΙΑΣ

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 249

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    173

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           15

ΕΓΚΥΡΑ 158

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  158

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ           88

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ       70

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΙΤΟΧΩΡΟΥ            

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 424

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    334

ΑΚΥΡΑ  6

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           9

ΕΓΚΥΡΑ 325

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (Α.ΔΗ.Κ)»        180

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ        126

ΜΠΟΛΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        68

ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΛΕΟΥΣΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ        34

ΟΡΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΙΟΥ  29

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ-ΜΑΛΙΑΧΟΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ       23

«Σιτόχωρο ξανά»            145

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ    129

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 38

ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               26

ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ      24

ΠΟΥΛΑΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               12

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΚΟΤΟΥΣΑΣ            

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 786

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    531

ΑΚΥΡΑ  12

ΛΕΥΚΑ  8

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           20

ΕΓΚΥΡΑ 511

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΑ»     407

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ      161

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ               129

ΤΟΥΡΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ    116

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ              115

ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ            58

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ   48

«ΠΟΛΥΔΑΜΑΝΤΑΣ»      104

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ      51

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               43

ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    34

ΜΑΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ             19

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ        8

ΜΑΝΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ    5

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ           

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 608

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    428

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  14

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           22

ΕΓΚΥΡΑ 406

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΧΑΛΚΙΑΔΩΝ»    406

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ           228

ΚΑΤΣΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ       114

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ      110

ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ            92

ΜΑΞΙΜΙΑΔΗ-ΤΣΙΟΥΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ   64

4) ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ           

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 7.248

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    4.816

ΑΚΥΡΑ  223

ΛΕΥΚΑ  247

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           470

ΕΓΚΥΡΑ 4.346

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΦΑΡΣΑΛΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ»             2.265

ΠΡΕΚΑΤΕ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ     939

ΒΑΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 770

ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          368

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             317

ΛΟΥΚΟΥΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ          282

ΚΑΤΣΩΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         192

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ             148

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    145

ΜΑΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   140

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 81

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ          786

ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          508

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ               117

ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (συζ. ΣΟΦΟΚΛΗ ΣΟΦΟΚΛΗ)  102

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ       77

ΓΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       74

ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      58

ΚΟΛΟΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ         45

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     36

«Φαρσάλων Όραμα»   1.295

ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          611

ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ                366

ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΒΑΪΟΥ     182

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ              177

ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ               168

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          105

ΛΕΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ         95

ΡΟΦΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      72

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ             

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 378

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    276

ΑΚΥΡΑ  9

ΛΕΥΚΑ  3

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           12

ΕΓΚΥΡΑ 264

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

ΕΝΙΑΙΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ  264

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ               103

ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          83

ΚΑΨΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ  78

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΡΥΣΙΩΝ  

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 461

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ    335

ΑΚΥΡΑ  8

ΛΕΥΚΑ  4

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ           12

ΕΓΚΥΡΑ 323

Εκλογική Δύναμη Συνδυασμών και υποψηφίων συμβούλων κοινοτήτων και προέδρων κοινοτήτων:

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΒΡΥΣΙΩΝ»       323

ΜΠΕΡΣΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                158

ΜΠΑΛΝΤΟΥΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΙΟΥ  150

ΜΠΥΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       89

ΛΑΜΠΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 85

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΙΟΥ        32

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com