ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟ: ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

Το επίσημο αποτέλεσμα της σταυροδοσίας των υποψηφίων στο τοπικό Αμπελώνα ανακοινώθηκε σήμερα από το Πρωτοδικείο της Λάρισας. Το επίσημο αποτέλεσμα διαμορφώνεται ως εξής:

ΓΡΑΜΜΕΝΟΙ ΕΚΛΟΓΕΙΣ 5.628

ΨΗΦΙΣΑΝΤΕΣ     3.658

ΑΚΥΡΑ  124

ΛΕΥΚΑ   89

ΑΚΥΡΑ ΚΑΙ ΛΕΥΚΑ            213

ΕΓΚΥΡΑ 3.445

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΟΣ                497

ΔΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ            81

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   48

ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  25

ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ – ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ        128

ΜΑΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ     49

ΝΟΥΣΙΑ – ΤΣΑΚΟΥΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                23

ΝΤΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ   19

ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΧΡΗΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        132

ΣΑΛΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ       28

ΤΖΟΥΡΓΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ           157

ΤΡΙΠΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ  75

ΔΡΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ             706

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     130

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ               55

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ           142

ΛΟΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ    38

ΜΕΓΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ               61

ΜΟΥΖΑ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ               112

ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         135

ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ         86

ΤΖΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ          138

ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ             116

ΧΙΟΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ               64

συνΠολιτεία      578

ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 88

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   82

ΚΑΦΦΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ             71

ΝΤΑΛΑΜΠΕΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΡΗΓΑ              201

ΟΥΛΑΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΣΥΛΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ       214

ΠΑΙΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ            26

ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 75

ΠΛΙΑΜΠΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ         29

ΣΙΑΜΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ       35

ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   39

ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΥΡΝΑΒΟΥ        816

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΝΤΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      107

ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ            232

ΚΟΥΤΟΥΚΑ – ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ       243

ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ          196

ΜΑΣΟΥΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΖΗΣΗ   285

ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΜΑΡΣΕΛ του ΜΥΡΤΕΖΑΝ         18

ΤΕΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ     100

ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΙΣΑΑΚ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ             47

Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ                848

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   81

ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ          227

ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ              297

ΔΟΛΓΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ        85

ΔΡΟΓΚΟΓΙΑ – ΜΠΟΥΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ  19

ΖΕΡΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 72

ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΟΛΩΡΟΥ 99

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ      66

ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ           313

ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        63

ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ           16

Υπογραμμισμένα είναι τα ονόματα των υποψηφίων που εκλέγονται.

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com