ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των σταυρών στο σύνολο των εκλογικών τμημάτων του δήμου Αγιάς και τα αποτελέσματα για τους υποψηφίους των κομμάτων που παίρνουν έδρα στο νομό Λάρισας. Χαρακτηριστικό του αποτελέσματος είναι η επικράτηση των ντόπιων υποψήφιων σε όλα τα κόμματα:

ΝΔ

1.ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα2.255

2.ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΘΗΝΑ του Παύλου2.003

3.ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή1.863

4.ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου1.091

5.ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου993

6.ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου746

7.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σωτηρίου432

8.ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη272

9.ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου247

10.ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Μάρκου165

11.ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Ιωάννη158

ΣΥΡΙΖΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου1.452

2.ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου1.041

3.ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου982

4.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου945

5.ΒΑΓΕΝΑ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ ΑΝΝΑ χήρα Λουκιανού772

6.ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα683

7.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά391

8.ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου357

9.ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κωνσταντίνου339

10.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ307

11.ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Χαράλαμπου194

ΚΙΝΑΛ

1.ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου580

2.ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη435

3.ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου334

4.ΓΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη298

5.ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεργίου227

6.ΤΣΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου198

7.ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Ιωάννη59

8.ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΑΝΗ του Θεόφιλου48

9.ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου39

10.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου29

11.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του Δημητρίου (Τάκη)19

ΚΚΕ

1.ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Αντωνίου866

2.ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή485

3.ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου258

4.ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θωμά237

5.ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη217

6.ΚΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου140

7.ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου122

8.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του Μιχαήλ61

9.ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου47

10.ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου38

11.ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αθανασίου29

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ

1.ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΑΣΟΥΛΙΑΣ του Γρηγορίου532

2.ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ409

3.ΖΩΚΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Γρηγορίου87

4.ΣΔΡΟΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεωργίου62

5.ΚΕΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Λαζάρου57

6.ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΦΑΝΗ του Ιωάννη51

7.ΦΟΥΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Νικολάου50

8.ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου49

9.ΚΟΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου43

10.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα34

11.ΜΠΑΛΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου15

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com