ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΙΛΕΛΕΡ

Ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των σταυρών στο σύνολο των εκλογικών τμημάτων του δήμου Κιλελέρ και τα αποτελέσματα για τους υποψηφίους των κομμάτων που παίρνουν έδρα στο νομό Λάρισας έχουν ως εξής:

ΝΔ

1.ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή3.198

2.ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα2.514

3.ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου1.981

4.ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου1.419

5.ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου1.273

6.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σωτηρίου1.062

7.ΑΔΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου1.050

8.ΚΑΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Μάρκου847

9.ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΘΗΝΑ του Παύλου657

10.ΚΑΡΑΒΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη650

11.ΑΞΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Ιωάννη294

ΣΥΡΙΖΑ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου1.626

2.ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου1.588

3.ΒΑΓΕΝΑ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ ΑΝΝΑ χήρα Λουκιανού1.127

4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αβραάμ733

5.ΓΕΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Λεωνίδα710

6.ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου522

7.ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου435

8.ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κωνσταντίνου406

9.ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Χαράλαμπου239

10.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θωμά212

11.ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Γεωργίου177

ΚΙΝΑΛ

1.ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη958

2.ΓΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη491

3.ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου488

4.ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου434

5.ΤΟΛΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεργίου208

6.ΜΑΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Ιωάννη189

7.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γρηγορίου118

8.ΤΣΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου116

9.ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΦΑΝΗ του Θεόφιλου82

10.ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του Δημητρίου (Τάκη)77

11.ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου46

ΚΚΕ

1.ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη382

2.ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΡΙΖΟΣ του Κυριαζή356

3.ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Θωμά169

4.ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑ του Μιχαήλ126

5.ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του Ρωσσέτου125

6.ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Αθανασίου113

7.ΤΣΙΚΡΙΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Αντωνίου62

8.ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου58

9.ΚΡΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου54

10.ΑΡΖΟΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου39

11.ΠΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ

1.ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ350

2.ΣΔΡΟΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Γεωργίου122

3.ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΑΣΟΥΛΙΑΣ του Γρηγορίου97

4.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα75

5.ΖΩΚΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του Γρηγορίου74

6.ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου64

7.ΚΕΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Λαζάρου62

8.ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΦΑΝΗ του Ιωάννη51

9.ΜΠΑΛΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αθανασίου47

10.ΚΟΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου38

11.ΦΟΥΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Νικολάου38

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com