![ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/09/ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ-678x381.jpg)
Το νέο Δήμαρχο Ελασσόνας επισκέφτηκε ο Σύλλογος Πολυτέκνων Ελασσόνας και Περιχώρων για να του ευχηθούν για την ανάληψη καθηκόντων του. Ο Σύλλογος ενημέρωσε τον Δήμαρχο για τον αριθμό των οικογενειών πολυτέκνων που υπάρχουν στην επαρχία Ελασσόνας.
Ο δήμαρχος κ. Νίκος Γάτσας τόνισε πως η δημοτική αρχή θα βρίσκεται σε συνεργασία με τον Σύλλογο και όπου μπορεί να παρέμβει θα το κάνει. Η πολύτεκνη οικογένεια έχει πολλές ανάγκες και χρειάζεται την στήριξη όλων Δήμου και Πολιτείας.