![ko](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/10/ko.jpg)
Μια υπέροχη βραδιά γεμάτη τραγούδι και χορό με μουσική για όλα τα γούστα υπόσχονται για σήμερα οι υπεύθυνοι του ΚΑΦΕ ΜΠΑΡ “ΚΟΖΙ” στην πλατεία του Αμπελώνα.
Γνωστοί καλλιτέχνες όπως ο Γιώργος Μπέτσιος στο κλαρίνο, ο Νίκος Βογιατζής στο μπουζούκι, ο Μπέτσιος Μηνάς στα πλήκτρα και η Ελενα Διογένους στο τραγούδι θα σας κρατήσουν συντροφιά με γνωστά και αγαπημένα ακούσματα.
Κυριακή βράδυ όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο ΚΟΖΙ στον Αμπελώνα.