ΣΤΙΣ ΚΑΛΠΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ – ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΤΕΕ

Ολα τα ονόματα των υποψηφίων και τα εκλογικά τμήματα στα οποία θα ψηφίσουν στην Κεντρική και Δυτική Θεσσαλία

Στις κάλπες προσέρχονται όλα τα τακτικά Μέλη του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδας την Κυριακή 3 Νοεμβρίου 2019 για να ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα από τις 8 το πρωί μέχρι τις 7 το βράδυ.

Αξίζει να σημειωθεί ότι αδικαιολόγητη παράλειψη της ασκήσεως του εκλογικού δικαιώματος που είναι και υποχρέωση, αποτελεί πειθαρχικό παράπτωμα. Οι προσερχόμενοι στα εκλογικά τμήματα, για να ψηφίσουν, πρέπει να έχουν μαζί τους την Αστυνομική Ταυτότητα ή το Δελτίο Μέλους του ΤΕΕ ή το Διαβατήριο ή την Άδεια Οδήγησης.

Η κατανομή των εκλογέων στα εκλογικά τμήματα, με αλφαβητική σειρά, σύμφωνα με το επώνυμο τους για το περιφερειακό τμήμα Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας είναι η ακόλουθη.

Α. Περιφερειακή Ενότητα ΛΑΡΙΣΑΣ

Τέσσερα (4) εκλογικά τμήματα, στην Έδρα του Περιφερειακού Τμήματος Κεντρικής και Δυτικής Θεσσαλίας του ΤΕΕ στη ΛΑΡΙΣΑ (Καλλιθέας 7 & Τζαβέλα, ΛΑΡΙΣΑ).

1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (3ος όροφος): ΑΑΡΩΝ μέχρι και ΗΛΟΥΣΗ και όσων το επώνυμο γράφεται με λατινικούς χαρακτήρες

2ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (3ος όροφος): ΗΛΩΡΙΔΟΥ μέχρι και ΜΑΡΒΑΚΗ

3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (3ος όροφος): ΜΑΡΓΑΖΑΣ μέχρι και ΠΡΙΤΤΑΣ

4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (ισόγειο): ΠΡΙΦΤΗ μέχρι και ΩΤΤΑ

Β. Περιφερειακή Ενότητα ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Δύο (2) εκλογικά τμήματα, στα Γραφεία της Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων Περιφερειακής Ενότητας Τρικάλων (Βασ. Τσιτσάνη 31, 2ος όροφος, ΤΡΙΚΑΛΑ).

1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ : ΑΑΡΩΝ μέχρι και ΜΑΡΒΑΚΗ και όσων το επώνυμο γράφεται με λατινικούς χαρακτήρες

2ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ: ΜΑΡΓΑΖΑΣ μέχρι και ΩΤΤΑ

Γ. Περιφερειακή Ενότητα ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Δύο (2) εκλογικά τμήματα, στα Γραφεία της Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων Περιφερειακής Ενότητας Καρδίτσας (Μπλατσούκα 24, ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (Κτίριο 2): ΑΑΡΩΝ μέχρι και ΜΑΡΒΑΚΗ και όσων το επώνυμο γράφεται με λατινικούς χαρακτήρες

2ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ (Ισόγειο Κτιρίου 3): ΜΑΡΓΑΖΑΣ μέχρι και ΩΤΤΑ

ΟΙ ΣΤΑΥΡΟΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

Αναλυτικά οι σταυροί προτίμησης που μπορεί να βάλει ένας ψηφοφόρος του περιφερειακού τμήματος Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας είναι:

α) Τρεις (3) σταυροί στο ψηφοδέλτιο Αντιπροσωπείας του ΤΕΕ

για υποψηφίους από το συνδυασμό της προτιμήσεώς του που αντιστοιχούν στο Περιφερειακό Τμήμα  & ακόμη

Τρεις (3) σταυροί σε υποψηφίους άλλων Περιφερειών του ιδίου συνδυασμού.

β) Είκοσι (20) σταυροί για την Αντιπροσωπεία του Περιφερειακού Τμήματος

γ) Δύο (2) σταυροί για το Ανώτατο Πειθαρχικό Συμβούλιο.

δ) Τρεις (3) σταυροί για τις Επιστημονικές Επιτροπές Ειδικοτήτων.

ε) Τρεις (3) σταυροί για το Πειθαρχικό Συμβούλιο του Περιφερειακού Τμήματος.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας

ΑΦΕΝΤΗΣ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                      Μλ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ      ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          Π

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ      ΖΩΗ                       Α

ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                       Α

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ                          Α

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ              ΣΠΥΡΙΔΩΝ                           Π

ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                        Π

ΠΑΛΛΗΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Π

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ                         Χ

ΣΙΟΥΛΑΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     Π

ΧΑΡΧΑΡΙΔΗ        ΒΑΣΙΛΙΚΗ                             Α

Νομός Τρικάλων

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             Α

Νομός Καρδίτσας

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ       ΙΩΑΝΝΑ                               Μλ

ΦΩΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ                                Π

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας

  1. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Η
  2. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          Ηλκ
  3. ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Α
  4. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ               Μ.Π.Δ
  5. ΓΚΑΝΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       Η
  6. ΓΚΕΡΛΙΩΤΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ               Π
  7. ΓΚΟΥΝΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Α
  8. ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  Π
  9. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΕΣΤΩΡ                Α
  10. ΚΑΤΣΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ          Η
  11. ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ            Π
  12. ΚΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ           Π
  13. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       Χ
  14. ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             Χ.Π.Α.
  15. ΛΑΪΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         Η
  16. ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Π
  17. ΛΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Π
  18. ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Π
  19. ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Π
  20. ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ                Μ
  21. ΜΠΑΓΚΟΥΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Π
  22. ΝΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ            Π
  23. ΝΤΑΓΙΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ              Περιβ.
  24. ΝΤΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Π
  25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Η
  26. ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ        Ηλκ
  27. ΠΛΑΚΕΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           Μ
  28. ΣΤΑΘΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ        Π
  29. ΤΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αγρ.Τ.
  30. ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Η
  31. ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ             Αγρ.Τ.
  32. ΤΣΙΑΒΕ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ       Α
  33. ΤΣΙΤΣΙΦΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        Χ
  34. ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Π

Νομός Τρικάλων

  1. ΚΑΚΚΑΒΑ ΣΟΦΙΑ  Α
  2. ΚΑΛΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Αγρ.Τ.
  3. ΚΑΤΑΒΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ  Α
  4. ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          Π
  5. ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Μ
  6. ΜΟΥΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Α
  7. ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ       Η
  8. ΜΠΑΤΑΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      Π
  9. ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Π
  10. ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          Π
  11. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ           Αγρ.Τ.
  12. ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΙΟΣ   Π
  13. ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          Π
  14. ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         Π
  15. ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ             Αγρ.Τ.

Νομός Καρδίτσας

  1. ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ                Αγρ.Τ.
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             Π
  3. ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               Π
  4. ΜΠΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       Αγρ.Τ.
  5. ΝΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          Π
  6. ΠΑΠΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ         Μ
  7. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Η
  8. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             Μ.Π.Δ
  9. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               Χ
  10. ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ  Μ.Π.Δ
  11. ΤΣΙΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          Αγρ.Τ.

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. Κ.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΒΑΡΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ      Π
  2. ΚΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        Π
  3. ΠΙΤΣΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Π
  4. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ             Α
  5. ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Π

ΑΝΤΙΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΕΕ

  1. ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΘΑ                Αγρ. Τ. Π
  2. ΜΑΡΚΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ            Π
  3. ΠΑΛΗΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             Π
  4. ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Π
  5. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             Π
  6. ΣΕΡΕΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ             Α
  7. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             Μ.Π.Δ
  8. ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Π
  9. ΤΖΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       Η

ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ

ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΚΑΚΑΡΔΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  Αγρ.Τ.

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  Η

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  Ηλκ.

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΜΠΑΓΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ  Μ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Μ.Π.Δ.

ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΠΑΡΗΣ Μ.Π.Δ.

ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ Χ.Π.Α .

ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Χ.Π.Α.

ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΦΥΤΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  Χ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας

ΓΑΤΣΙΟΣ               ΗΛΙΑΣ                   Η

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ         ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          Π

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ                           Χ.Π.Α.

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ    ΗΛΙΑΣ                   Η

ΖΙΩΓΑΣ  ΠΑΡΙΣ                    Π

ΖΟΡΜΠΑΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                    Αγρ.Τ.

ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Ηλκ

ΚΑΡΠΕΤΑΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             Η

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ          ΑΘΑΝΑΣΙΑ                          Π

ΚΟΝΤΟΣ               ΙΩΑΝΝΗΣ                            Π

ΚΩΤΣΑΝΤΗΣ       ΘΕΟΔΩΡΟΣ                        Η

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ        ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          Π

ΜΠΟΥΜΠΙΤΣΑ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ                             Η

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ     ΙΩΑΝΝΗΣ                            Α

ΠΑΠΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       Μ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          Η

ΠΛΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                           Π

ΣΠΗΛΙΟΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     Ηλκ

ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ                             Ηλκ

ΧΑΤΖΗ   ΕΛΕΝΗ                  Α

Νομός Τρικάλων

ΝΤΟΥΒΛΗ            ΚΛΕΟΝΗ                              Μ.Π.Δ.

ΝΤΟΥΒΛΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             Π

ΝΤΟΥΡΛΙΟΣ        ΛΑΜΠΡΟΣ                          Μ

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ            ΜΑΡΙΑ                  Π

ΠΕΤΡΑΚΗ             ΕΙΡΗΝΗ                                Α

ΤΡΑΝΤΟΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Π

ΤΣΕΡΓΑΣ               ΣΤΕΦΑΝΟΣ                         Αγρ.Τ.

ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΒΑΛΑΣ           ΑΓΓΕΛΟΣ                              Π

Νομός Καρδίτσας

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ       ΒΑΙΟΣ                   Αγρ.Τ.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ       ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                          Αγρ.Τ.

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       Αγρ.Τ.

ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ         ΧΡΥΣΟΥΛΑ                          Η

ΚΟΝΤΟΥ               ΜΑΡΙΑ                  Χ

ΜΑΚΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ             ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                       Π

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Αγρ.Τ.

ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Αγρ.Τ.

ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ     ΗΛΙΑΣ                   Αγρ.Τ.

ΤΖΟΚΑΣ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     Α

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ        ΠΑΝΤΕΛΗΣ                          Αγρ.Τ.

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. Κ.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΕΝΑ   ΕΥΤΥΧΙΑ                                Π

ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             Η

ΣΑΚΑΛΗΣ             ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Π

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας

ΔΡΟΣΟΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         Μ

ΗΛΙΑΔΗΣ             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         Π

ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ                            Αγρ.Τ.

ΚΡΑΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                            Μ.Π.Δ.

ΜΙΧΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          H

ΜΟΡΑΣ                ΑΝΤΩΝΙΟΣ                          Α

ΜΠΑΚΟΥΛΑ       ΕΛΕΝΗ                  Αγρ.Τ.

ΜΠΕΛΕΣΗΣ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                    Π

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Π

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ           ΒΑΣΙΛΙΚΗ                             Αγρ.Τ.

ΣΤΑΥΡΙΔΗ            ΕΛΕΝΗ                  Α

Νομός Καρδίτσας

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          Π

ΚΩΣΤΑΚΑΚΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Π

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΩΜΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   Π

ΦΑΛΑΓΓΑΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ                            Π

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. Κ.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ        ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         Η

ΤΣΑΛΑΠΟΡΤΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                            Π

ΕΝΕΡΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Τρικάλων

ΖΑΦΕΙΡΗΣ           ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                         Π

ΚΑΡΔΑΡΑΣ          ΙΩΑΝΝΗΣ                            Αγρ.Τ.

ΜΟΚΑΣ                ΑΓΓΕΛΟΣ                              Αγρ.Τ.

ΤΖΙΩΛΗ ΣΤΑΜΟΥΛΩ                        Π

ΤΡΙΓΩΝΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ                            Αγρ.Τ.

ΦΩΛΙΝΑ              ΣΤΑΜΑΤΙΑ                          Αγρ.Τ.

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΥΣΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ Π.Τ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ & ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Νομός Λάρισας

ΓΚΟΓΚΟΣ              ΓΕΩΡΓΙΟΣ                             Π

ΓΚΟΝΕΛΑΣ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Π

ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                            Χ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ    ΒΑΙΟΣ                   Α

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ        ΚΩΝ/ΝΟΣ                            Αγρ.Τ.

ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ                          Μ

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Αγρ.Τ.

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ        ΟΔΥΣΣΕΑΣ                           Π

ΚΑΤΟΥΝΑΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                             Αγρ.Τ.

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ         ΘΕΟΔΩΡΑ                           Η

ΛΑΧΑΝΑ              ΖΩΗ                       Π

ΜΑΚΑΡΙΑΔΗΣ    ΛΑΖΑΡΟΣ                            Α

ΜΙΧΑΗΛ               ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                      Α

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                       Μ

ΝΑΚΑ    ΜΑΡΙΑ                  Π

ΝΕΣΣΗ   ΠΑΥΛΙΝΑ                             Π

ΝΗΜΑ  ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  Π

ΠΑΛΛΑΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                     Αγρ.Τ.

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ                          Π

ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ         ΚΩΝ/ΝΟΣ                            Χ

ΠΕΚΑΣ   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                      Π

ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Η

ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                            Η

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ            ΑΝΕΣΤΗΣ                             Π

ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ           ΦΙΛΙΠΠΟΣ                           Α

ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ     ΘΕΟΦΑΝΗΣ                        Α

Νομός Τρικάλων

ΜΠΑΡΤΟΛΟΤΤΑ               ΡΟΖΑ                     Α

ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ – ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                      Π

Νομός Καρδίτσας

ΒΑΡΕΛΑ               ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΒΑΓΓΕΛΙΩ                  Α

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       ΣΤΑΥΡΟΣ                              Π

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ        ΧΡΙΣΤΙΝΑ                             Α

ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                       Αγρ.Τ.

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ Π.Τ. Κ.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ  ΚΛΕΑΝΘΗΣ                         Α

ΜΙΧΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                               Π

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com