![ογε](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/06/-e1434691836108.jpg)
Η Ένωση Γυναικών Λάρισας (μέλος της Ομοσπονδίας Γυναικών Ελλάδας, ΟΓΕ) θα πραγματοποιήσει Γενική Συνέλευση το Σάββατο 9 Νοεμβρίου, στις 5:30 το απόγευμα, στο ισόγειο του Εργατικού Κέντρου Λάρισας, στην αίθουσα ‘’Τάκη Τσίογκα’’.
Το Διοικητικό Συμβούλιο του συλλόγου καλεί όλα τα μέλη του να συμμετέχουν στη Γενική Συνέλευση με θέμα: «Προγραμματισμός δράσης του συλλόγου για την καμπάνια της ΟΓΕ για τις ευέλικτες εργασιακές σχέσεις»