![ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2019/12/ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ-678x381.jpg)
Στη Λάρισα θα βρεθεί σήμερα το απόγευμα ο Γιάννης Πρωτούλης, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ και υπεύθυνος του τμήματος για την Εργατική δουλειά, ως κεντρικός ομιλητής εκδήλωσης που διοργανώνεται από το τοπικό ΚΚΕ.
Ο κ. Πρωτούλης θα μιλήσει σε εκδήλωση αφιερωμένη στους εργαζόμενους με θέμα «Δυναμώνουμε τον αγώνα μας ενάντια στην εργασιακή ζούγκλα για τα σύγχρονα δικαιώματά μας», που θα πραγματοποιηθεί στις 7 το απόγευμα, στην αίθουσα του Εμπορικού επιμελητηρίου.