![επαλτυρ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/02/επαλτυρ1-600x381.jpg)
Η διευθύντρια, ο σύλλογος διδασκόντων και οι μαθητές /τριες του Σχολείου μας, ευχαριστούν θερμά τον Δήμο Τυρνάβου, για την άμεση ανταπόκριση και υλοποίηση, πρόσφατου αιτήματος της διεύθυνσης για την κατασκευή παρασκευαστηρίου -εγκατάσταση κουζίνας και αποκατάστασης του υδραυλικού συστήματος του εργαστηρίου Τεχνολογίας Τροφίμων του Τομέα Γεωπονίας ,
Τροφίμων και Περιβάλλοντος .
Η συνεργασία μας ήταν άψογη και το αποτέλεσμα άρτιο!!! Έτσι αποδείχθηκε για άλλη μια φορά ότι όταν υπάρχει θέληση βρίσκεται ο τρόπος, έστω και αν οι συνθήκες είναι αντίξοες.
Ευχαριστούμε πολύ!!!
Η Δ/ντρια