![KARNAVALI2020](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/02/KARNAVALI2020-419x381.jpg)
Αίσθηση προκαλεί η απουσία του λογότυπου του Οινοποιητικού Συνεταιρισμού Τυρνάβου από τις αφίσες του Τυρναβίτικου Καρναβαλιού, με δεδομένο ότι όλα τα προηγούμενα χρόνια ο συνεταιρισμός ήταν μέγας χορηγός των εκδηλώσεων προσφέροντας άφθονο κρασί στις διάφορες εκδηλώσεις.
Επειδή θεωρούμε αδιανόητο να μην είναι και φέτος μέγας χορηγός, ο συνεταιρισμός μάλλον “χτύπησε” ο “δαίμονας του τυπογραφείου” στην αφίσα…