![χριστοδ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/05/χριστοδ-600x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Γεωργίου στον Τύρναβο θα ψαλεί σήμερα Σάββατο 30 Μαΐου στις 5 μ.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Δημήτριο Χριστοδούλου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 91 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη σύζυγό του Αντιγόνη Χριστοδούλου, τα παιδιά τους Στέφανο – Ευρύκλεια Χριστοδούλου, Χρήστο – Αργυρώ Χριστοδούλου, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 4 μ.μ.