![εκλοθεσσαλια](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/01/1-e1422227121947.jpg)
Ο Σύνδεσμος Προπονητών Ποδοσφαίρου Νομού Λάρισας καλεί τα μέλη του στη Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση, που θα πραγματοποιηθεί την ερχόμενη Τρίτη 23/06/2020, στις 6 το απόγευμα, στο “Super Bowl Balantes”.
Μετά το τέλος της Γενικής Συνέλευσης και έως τις 9 το βράδυ θα διεξαχθούν οι εκλογές για το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου. Οι προπονητές-μέλη θα πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα προκειμένου να ψηφίσουν.