ΣΑΡΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΓΕΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ ΚΑΙ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

Σχεδόν το σύνολό τους εισάγονται σε πανεπιστήμια και στρατιωτικές – αστυνομικές σχολές

Εννέα στους δέκα μαθητές των ΓΕΛ Τυρνάβου και Αμπελώνα κατάφεραν φέτος παρά τις όποιες δυσκολίες λόγω πανδημίας να πετύχουν την εισαγωγή τους σε σημαντικές σχολές των ΑΕΙ όλης της χώρας αλλά και σε σχολές του στρατού και των σωμάτων ασφαλείας και μάλιστα πολλοί από αυτούς σε υψηλές θέσεις εισαγωγής.

Οι μαθητές βάσει πληροφοριών που συγκέντρωσε το paidis.com που περνούν στο πανεπιστήμια από τα 2 σχολεία αλλά και από τα ΓΕΛ Δομένικου και Βερδικούσιας είναι:

ΓΕΛ ΤΥΡΝΑΒΟΥ

ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑ

ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΖΟΡΜΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΦΑΙΔΡΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΝΤΑΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΤΑΟΥΣΑΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΒΟΛΟΣ

ΖΥΓΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΤΑΡΛΑΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.

ΡΟΣΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΣΙΑΪΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΧΑΤΖΗΜΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΣΙΑΪΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΜΟΥΣΙΑΡΗ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΜΑΛΙΟΓΚΑΣ ΓΕΔΕΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ/ΚΩΝ & ΦΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΥΤΕΡΠΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΛΑΜΙΑ)

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΧΑΤΖΗΤΣΟΛΙΔΗ ΑΝΘΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΟΙΝΟΥ, ΑΜΠΕΛΟΥ & ΠΟΤΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΛΕΤΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΔΙ.ΠΑ.Ε

ΣΟΥΒΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΡΑΣΑ ΣΟΦΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΧΑΤΖΗΦΟΡΟΥ ΤΡΑΪΑΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)

ΜΠΕΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)

ΤΣΙΟΛΕΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΥΑ – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΜΟΚΑ ΕΛΕΝΗ ΣΜΥΑ – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΛΕΛΕΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΠΕΡΠΕΡΑ ΑΝΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΜΕΪΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΜΥ ΟΠΛΑ

ΑΪΝΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΝΤΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΞΕΦΤΕΡΗ ΒΑΣΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

ΛΙΑΝΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΜΟΥΝΤΖΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΔΑΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)   – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΚΑΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΠΑΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΚΟΚΚΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΦΟΥΡΤΟΥΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ &ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ  ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΔΑΦΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

ΝΑΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ  ΣΜΥΑ   –   ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ (1Η )

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ  (ΛΑΡΙΣΑ) (3ΟΣ)

ΜΑΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ            ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ  (ΛΑΜΙΑ)

ΠΟΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΜΠΡΟΥΖΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ  (ΑΘΗΝΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΠΕΤΡΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ  (ΛΑΡΙΣΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) (ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ)

ΝΑΚΑ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΜΥΑ-ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΒΟΛΟΣ

ΝΤΑΜΠΑΛΕΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ (4Η)

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΟΥΤΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΡΕΒΗΣΙΟΣ ΆΚΗΣ – ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΤΣΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΑ

ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑ

ΔΗΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

 

ΤΡAΣΑΣ ΑΝΤΡEΑΣ  ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΟΛΟΣ

ΤΖΟΥΧΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΣ

ΤΣΟΥΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΠΑΠΑΣΑΝΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ  ΡΟΔΟΣ

ΓΕΛ ΑΜΠΕΛΩΝΑ

ΟΥΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΥΛΙΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΠΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΜΠΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΞΑΝΘΗ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΚΩΤΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

ΠΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (ΣΜΥ)

ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΚΟΓΚΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΚΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΟΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

ΠΑΠΠΗ ΕΛΛΗ ΣΜΥΑ – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΖΗΣΙΑΔΗ ΛΙΝΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΝΕΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΚΟΝΤΣΙΩΤΗΣ ΖΗΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΚΙΟΝΑ ΝΤΕΙΒΙ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΚΙΟΖΙ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΚΙΟΖΙ ΝΤΕΣΣΑΡΑ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)

ΓΚΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΓΚΑΜΠΕΤΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΕΦΑΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΝΤΙΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΦΛΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΖΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΤΖΑΡΑ ΣΤΕΛΛΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΒΟΛΟΣ

ΑΝΘΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ

ΚΟΝΤΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΡΙΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤ. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ

ΦΕΤΑΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΥΡΩΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΚΟΥΛΙ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com