![ΔΙΚΑΣΤΉΡΙΟ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2015/02/-e1423724037899.jpg)
Μια ιδιαιτέρως σημαντική υπόθεση φαίνεται ότι κερδίζει ο δήμος Τυρνάβου σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες του paidis.com. Πρόκειται για υπόθεση που αφορά τη διασφάλιση συμφερόντων του δήμου η οποία πρόκειται να καθαρογραφτεί μέσα στις επόμενες ημέρες.
Οπως μαθαίνουμε σημαντικό ρόλο στη θετική έκβαση της υπόθεσης αυτής έπαιξε και ο ειδικός συνεργάτης του δημάρχου αρμόδιος για νομικά θέματα Βασίλης Βράκας.