![παναγιωτου](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/07/παναγιωτου-600x381.jpg)
Στην εκκλησία του Αγίου Δημητρίου στα Δελέρια θα ψαλεί σήμερα Παρασκευή 9 Ιουλίου στις 7 μ.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Παναγιώτη Παναγιώτου που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 92 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη σύζυγό του Κωνσταντίνα Παναγιώτου, τα παιδιά τους Βάσω – Αργύρη Βαρσαμίδη, Τριανταφυλλιά – Γεώργιο Γκάτσο, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία στις 6.30 μ.μ.