![keri](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/10/keri.jpg)
Από τη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Λάρισας με ανείπωτη θλίψη πληροφορηθήκαμε την αιφνίδια απώλεια του δεκατριάχρονου Θωμά Μπουχλαριώτη, μαθητή Γυμνασίου και γιου της εξαίρετης συναδέλφου εκπαιδευτικού Ελένης Κωσταρέλλη – Μπουχλαριώτη. Παρότι τα λόγια υστερούν στην περίπτωση που χάνεται ένα παιδί, θα θέλαμε να ευχηθούμε ‘καλό Παράδεισο’ στο αγγελούδι και να εκφράσουμε τα ειλικρινή και θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του.