![ΚΕΡΙ-ΠΕΝΘΟΣ-1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/04/ΚΕΡΙ-ΠΕΝΘΟΣ-1-678x381.jpg)
Η συλλυπητήρια ανακοίνωση της διοίκησης
Η αποδημία του Μιχάλη Καρέλια αποτελεί δίχως άλλο ένα ακόμη γεγονός που συνθλίβει τις καρδιές όλων μας. Σύσσωμη η οικογένεια της ΠΑΕ ΑΕΛ, κλίνει ευλαβικά το γόνυ στη μνήμη του και θεωρεί δεδομένο ότι και στο βυσσινί club του Παραδείσου, ο θρυλικός “Νίνος” θα φορά πάλι το περιβραχιόνιο του πρώτου αρχηγού της ΑΕΛ, όπως το 1964 με την ίδρυσή της.
Καλό ταξίδι Μιχάλη μας και είθε ο Μεγαλοδύναμος να απαλύνει τον πόνο των αγαπημένων σου προσώπων. Θα σε θυμόμαστε πάντα!