1ο ΕΠΑΛ ΛΑΡΙΣΑΣ: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ (ΟΝΟΜΑΤΑ)

Η διοίκηση και ο σύλλογος διδασκόντων του 1ου ΕΠΑΛ Λάρισας συγχαίρει  τους μαθητές και τις μαθήτριες που πέτυχαν την εισαγωγή τους στα ανώτερα και ανώτατα εκπαιδευτικά ιδρύματα της χώρας. Οι φετινές εξετάσει είχαν μεγαλύτερη σημασία γιατί οι προκλήσεις που κλήθηκαν να αντιμετωπίσουν οι μαθητές αλλά και η αβεβαιότητα που επέφερε η υγειονομική κρίση του COVID 19 ήταν ένα επιπρόσθετο φορτίο.

Ευχόμαστε ολόψυχα  σε όλους και όλες καλές σπουδές και καλή σταδιοδρομία σε όποιον επιστημονικό τομέα επέλεξαν.

Συγχαρητήρια φυσικά και στους εκπαιδευτικούς αλλά και στις οικογένειες των επιτυχόντων, που στήριξαν τις προσπάθειες των παιδιών.

Στους μαθητές εκείνους, που δεν πέτυχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις θα  υπενθυμίσουμε  ότι πάντα υπάρχει μια δεύτερη ευκαιρία, αλλά και εναλλακτικές επιλογές που οδηγούν σε μελλοντικές επιτυχίες.

Επιτυχόντες μαθητές του 1ου ΕΠΑΛ Λάρισας

1.       Αντωνίου Σταύρος-Αντώνιος του Δημητρίου, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ).

2.       Δεληβελή Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ),

3.       Καναράς Ευστάθιος του βασιλείου, ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ,

4.       Κίτσιου Αντωνία του Δημητρίου, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ,

5.       Κόυρτη Βασιλική του Αποστόλου, ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ),

6.       Κουτσοσταύρος Δημήτριος του Ευαγγέλου, (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2020), ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ),

7.       Μακαντάσης Δημήτριος του χρήστου, ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ),

8.       Μέριανου Αναστασία του Αλεξάνδρου, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ),

9.       Μπάγιος Ιωάννης του Γεωργίου, ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ),

10.   Μπαρμπούτη Ιωάννα του Σωτηρίου, ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ),

11.   Νικολακούλης Εμμανουήλ του Ευριπήδη, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ),

12.   Νταμπαλέτσιος Ιωάννης του Αποστόλου, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ),

13.   Παππάς Κωνσταντίνος του Βασιλείου, ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΑΠΘ,

14.   Πιστόλης Παναγιώτης του Γεωργίου, ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ),

15.   Ραϊδου Ελένη του Δημητρίου, (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2019),  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΑΛΥΣΙΔΑΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

16.   Ραχμάνης Νικόλαος  του Χρήστου, ΣΧΟΛΗ ΔΟΚΙΜΩΝ ΛΙΜΕΝΟΦΥΛΑΚΩΝ,

17.   Σούρλας  Δημήτριος του Αθανασίου, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ),

18.   Σταυράκης Γεώργιος του Τριαντάφυλλου, (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2019), ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

19.   Τζήκος Αντώνιος του Κωνσταντίνου, ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ),

20.   Τσακούλης Ανδρέας του Ηρακλή, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)

21.   Τσαρκβιάνι Μιχείλι του Κονσταντινε, ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

22.   Τσαγαλιώτης Γεώργιος-Μάριος του Αθανασίου, ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

23.   Τσιγερά Αγγελική  του Βασιλείου, ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

24.   Χατζής Κωνσταντίνος του Γεωργίου, ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

25.   Χρυσικός Δημήτριος-Χρήστος του Χρήστου, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com