![κερι](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/04/κερι-600x381.jpg)
Την τελευταία του πνοή άφησε σήμερα στη ΜΕΘ του ΓΝ Λάρισας έ4νας 54χρονος πατέρας 2 ανήλικων παιδιών που πάλευε εδώ και πολλές μέρες με τις επιπλοκές του κορωνοϊού σκορπίζοντας θλίψη στην κοινωνία των Γόννων από όπου καταγόταν.
Ο 54χρονος σύμφωνα με πληροφορίες ήταν ανεμβολίαστος και νόσησε βαριά από τον κορωνοϊό, με αποτέλεσμα να χρειαστεί η εισαγωγή του στο νοσοκομείο όπου και διασωληνώθηκε. Παρά την πολυήμερη μάχη των γιατρών έχασε σήμερα τη μάχη με την ασθένεια.