![1οδημ1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2021/12/1οδημ1-600x381.jpg)
Στο πλαίσιο των δραστηριοτήτων του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του 1ου δημοτικού σχολείου Τυρνάβου, σήμερα το σχολείο επισκέφτηκε ο Άγιος Βασίλης μοιράζοντας γλυκίσματα και πολύ αγάπη στα παιδιά.
Ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και οι εκπαιδευτικοί ευχαριστούν θερμά τη μητέρα μαθητή του σχολείου κ. Χριστίνα Πατσίκα – Σαλτζίδου που ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα του συλλόγου και σκόρπισε χαρά στους μαθητές και εύχονται Καλές Γιορτές και Καλή Χρονιά σε όλους!