![ΡΗΓΑΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/03/ΡΗΓΑΣ-600x381.jpg)
Την Πέμπτη -10 Μαρτίου 2022 -στις 7 το απόγευμα- θα βρίσκεται στη Λάρισα ο σ.Πάνος Ρήγας, μέλος της Κεντρικής Οργανωτικής Επιτροπής Συνεδρίου ,στην Αίθουσα του Χατζηγιάνειου Πνευματικού Κέντρου ,στην παρουσίαση των προσυνεδριακών κειμένων για το 3ο Συνέδριο του κόμματος.
Το 3ο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ έχει προγραμματιστεί να ξεκινήσει στις 14 Απριλίου 2022 στο κλειστό γυμναστήριο του taekwondo στην Αθήνα και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 17/04/2022.
Καλούμε τα μέλη και τους φίλους του κόμματος να συμμετάσχουν.