![ΜΑΝΩΛ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/04/ΜΑΝΩΛ-678x381.jpg)
Ευχές και χαμόγελα για την ονομαστική του εορτή εισέπραξε σήμερα στο Δημαρχείο Μακρυχωρίου ο δήμαρχος Τεμπών Γιώργος Μανώλης. Σε εορταστικό κλίμα, στον Δήμαρχο ευχήθηκαν εκπρόσωποι φορέων, αντιδήμαρχοι, τοπικοί πρόεδροι, εργαζόμενοι, πολίτες και συνεργάτες. Εκατοντάδες ήταν και τα ευχετήρια τηλεφωνήματα και μηνύματα που δέχθηκε ο δήμαρχος για την ονομαστική του εορτή.
Ο κ. Μανώλης ευχαρίστησε όλους όσοι τον τίμησαν με την παρουσία τους, καθώς και για την εκτίμηση και εμπιστοσύνη που δείχνουν στο πρόσωπό του.