ΟΙ ΝΕΕΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΕΔΡΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΑΓΙΑΣ – ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΚΙΛΕΛΕΡ – ΤΕΜΠΩΝ – ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ

Από την εκλογική διαδικασία της Κυριακής 8 Μαΐου για τις συντονιστικές Γραμματείες των Τ.Ο των Δημων και τους αντιπροσώπους που θα τους εκπροσωπήσουν στο 3ο Συνέδριο που θα γίνει 20 με 22 Μαίου, εκλέγονται οι εξής.
Για όλα τα όργανα θα υπάρξει ταυτοποίηση από κεντρικά του Κινήματος.

Τ.Ο. ΑΓΙΑΣ

Για την Συντονιστική Γραμματεία εκλέγονται σύμφωνα με την κατανομή των ψήφων οι εξής:

1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2. ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΤΣΙΩΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
4. ΒΑΒΔΥΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5. ΚΑΡΑΦΕΡΕΙΑΣ ΑΧΛΛΕΑΣ

Αντιπρόσωποι

1. ΒΑΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΒΑΒΔΥΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
5. ΠΛΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΚΟΥΔΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

Τ.Ο. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

Για την Συντονιστική Γραμματεία εκλέγονται σύμφωνα με την κατανομή των ψήφων οι εξής:

1. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
5. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Αντιπρόσωποι:

1. ΓΑΛΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ
2. ΜΠΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3. ΜΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
5. ΜΠΑΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
11 ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12 ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
13 ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΑΟΣ
14 ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
15 ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Τ.Ο.ΚΙΛΕΛΕΡ

Για την Συντονιστική Γραμματεία εκλέγονται σύμφωνα με την κατανομή των ψήφων οι εξής:

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΖΩΗ
2. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3. ΦΑΣΦΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
4. ΝΤΡΟΓΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
5. ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Αντιπρόσωποι

1. ΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΜΠΛΙΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΑΝΥΦΑΝΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΖΩΗ
5. ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
6. ΤΣΙΓΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
7. ΣΑΡΑΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8. ΝΤΡΟΓΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9. ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Τ.Ο.ΤΕΜΠΩΝ

Για την Συντονιστική Γραμματεία εκλέγονται σύμφωνα με την κατανομή των ψήφων οι εξής:

1. ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
3. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΔΕΡΒΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
5. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Αντιπρόσωποι

1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ
2. ΚΟΛΟΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3. ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΡΗΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τ.Ο. ΤΥΡΝΑΒΟΥ

Για την Συντονιστική Γραμματεία εκλέγονται σύμφωνα με την κατανομή των ψήφων οι εξής:

1 ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4 ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
5 ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Αντιπρόσωποι.
1. ΜΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΚΑΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
5. ΚΕΝΤΡΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
6. ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
7. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

Τ.Ο.ΦΑΡΣΑΛΩΝ

Αντιπρόσωποι

1. ΓΚΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
3. ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΤΣΙΑΚΑΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
5. ΓΙΑΧΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
6. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com