ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Α/ΒΑΘΜΙΑΣ

Στις κάλπες προσέρχονται την Πέμπτη 16 Ιουνίου και από ώρα 11:30 π.μ έως 7:00 μ.μ στο 25ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας οι εκπαιδευτικοί α/βαθμιας εκπαίδευσης Λάρισας, μέλη του συλλόγου “Κων/νος Κούμας”.  Την ψήφο των εκπαιδευτικών διεκδικούν 5 παρατάξεις που θέλουν να εκλέξουν μέλη στο δ.σ. και αντιπροσώπους στο Ν.Τ. της ΑΔΕΔΥ και στη ΔΟΥ.

Σε ενημερωτικό σημείωμα οτυ συλλόγου για τις εκλογές αναφέρονται τα εξής:

“Συμμετέχουμε μαζικά στις αρχαιρεσίες του Συλλόγου μας για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου και Ε.Ε., για την ανάδειξη αντιπροσώπων για τη ΔΟΕ, καθώς και για την ανάδειξη αντιπροσώπων για το Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Λάρισας.

Τα ψηφοδέλτια θα τυπωθούν σε ενιαίο σχήμα με ευθύνη του Δ.Σ. (λευκό χρώμα για το Δ.Σ. και την Ε.Ε , πράσινο χρώμα για τη ΔΟΕ και μπλε χρώμα για το Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ)

Ο κάθε συνάδελφος – ψηφοφόρος μπορεί να βάλει μέχρι εννέα(9) σταυρούς για Δ.Σ., για αντιπροσώπους στη ΔΟΕ και για αντιπροσώπους για το Ν.Τ.ΑΔΕΔΥ Λάρισας, ΕΝΩ μέχρι τρεις (3) σταυρούς για την Ε.Ε.

Δικαίωμα να εκλέξουν και να εκλεγούν έχουν οι συνάδελφοι – μέλη του Συλλόγου μας-, οι οποίοι ανήκουν οργανικά στη Δ/νση Π.Ε. και όσοι είναι στη διάθεση ή υπηρετούν ως αναπληρωτές, ως ωρομίσθιοι ή είναι αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ .

Οι αποσπασμένοι από άλλα ΠΥΣΠΕ και οι αναπληρωτές πλήρους ωραρίου είναι αυτοδίκαια μέλη του Συλλόγου μας και μπορούν να πάρουν μέρος στις διαδικασίες εφόσον καταβάλλουν συνδρομή 22 ευρώ οι αποσπασμένοι και 15 ευρώ οι αναπληρωτές πλήρους ωραρίου αντίστοιχα.

Οι αναπληρωτές μειωμένου ωραρίου και οι ωρομίσθιοι είναι αυτοδίκαια μέλη του Συλλόγου μας και θα καταβάλλουν συνδρομή 7 ευρώ, ενώ οι αναπληρωτές με τρίμηνη σύμβαση ,συμβολικά, στα 2 ευρώ.

Οι ωρομίσθιοι για να λάβουν μέρος στην εκλογική διαδικασία πρέπει επιπλέον να υποβάλουν υπεύθυνη δήλωση στην οποία να αναφέρεται ότι υπηρετούν στην περιοχή του Συλλόγου και είναι μέλη ενός μόνο Πρωτοβάθμιου Σωματείου (άρθρο 39 παρ.6 καταστατικού ΔΟΕ).

Η ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί στο 25ο Δημ. Σχολείο Λάρισας – (Πρώτης Μεραρχίας 2, Νεάπολη)- και οι συνάδελφοι πρέπει να έχουν μαζί τους ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ την αστυνομική ταυτότητα.

Τα εκλογικά τμήματα θα είναι ΔΕΚΑ (10). Τις αρχαιρεσίες θα διενεργήσουν εφορευτικές επιτροπές με επικεφαλής δικαστικό και η ώρα έναρξης της ψηφοφορίας θα ανακοινωθεί από τον πρόεδρο της Γενικής Συνέλευσης και θα είναι από 11:30 έως και 7:00 μ.μ.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

Οι υποψήφιοι ανά παράταξη είναι:

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ TO N.T. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ Γ

ΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΚΙΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΙΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

MAN Ο Π ΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΣΕΡΕΤΗ ΦΑΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΖΑΦΕΡΗ ΒΑΣΩ

ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΚΙΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΙΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΣΕΡΕΤΗ ΦΑΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΖΑΦΕΡΗ ΒΑΣΩ

ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΓΙΩΤΑΣ – ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΓΚΑΖΓΚΑΝΗ ΟΛΓΑ

ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΚΙΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΖΙΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗΣ ΘΥΜΙΟΣ

ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΥΣΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΣΕΡΕΤΗ ΦΑΝΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΤΖΑΦΕΡΗ ΒΑΣΩ

ΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑΤΗΝΕ.Ε

ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΥΤΟΝΟΜΟ ΔΙΚΤΥΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ TO N.T. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ

ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ

ΚΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΤΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ

ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ

ΚΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΙΘΟΞΟΠΟΥΑΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΤΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ

ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΟΛΓΑ

ΚΩΣΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΝΙΔΕΛΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΦΤΑΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑΤΗΝΕ.Ε

ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΔΑΚΕ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ TO N.T. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΚΑΣΙΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΒΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

ΓΚΑΣΙΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΑΓΑΝ ΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΒΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

NTΑΦΟ Π ΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΓΚΑΣΙΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΛΑΒΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΤΣΙΤΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑΤΗΝ Ε.Ε.

ΓΚΟΥΤΖΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΟΥΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΑΓΑΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΠΟΥΡΝΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Γιώτα)

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ(Τζωρτζίνα)

ΔΗ.ΣΥ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ TO N.T. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

KAPPA ΕΥΤΥΧΙΑ

ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

KAPPA ΕΥΤΥΧΙΑ

ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ

ΔΕΛΗΖΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

KAPPA ΕΥΤΥΧΙΑ

ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΕΣΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΑΣΔΡΑΒΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΒΛΑΣΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ TO N.T. Α.Δ.Ε.Δ.Υ. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΩΡΑ

ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΠΑΘΑΡΑ ΝΙΚΗ

ΣΥΝΝΕΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΕ

ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΩΡΑ

ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΠΑΘΑΡΑ ΝΙΚΗ

ΣΥΝΝΕΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.

ΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΑΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΕΛΕΝΗ

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΔΩΡΑ

ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΟΥΚΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΜΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΣΤΑΘΟΥΛΑ

ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΠΑΘΑΡΑ ΝΙΚΗ

ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΦΩΤΙΟΥ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Ε.Ε.

ΣΥΝΝΕΦΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ Paidis.com