![ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΖΩΗΣ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2020/10/ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ-ΖΩΗΣ-678x381.jpg)
Το Εργαστήρι Ζωής του Κέντρου Πρόληψης Π.Ε. Λάρισας – ΟΚΑΝΑ ετοιμάζεται για την νέα εκπαιδευτική χρονιά. Οι εγγραφές έχουν ξεκινήσει από τον Ιούνιο και συνεχίζονται.
Όπως συμβαίνει τα τελευταία χρόνια έτσι και φέτος οι εγγραφές πραγματοποιούνται μόνο ηλεκτρονικά.
Η συμμετοχή σε όλα τα εργαστήρια είναι δωρεάν και απευθύνεται σε παιδιά από 6 ετών, σε εφήβους και σε ενήλικες.
Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο τηλέφωνο του Κέντρου Πρόληψης Π.Ε. Λάρισας 2410 555935 ώρες 09.00 – 14.00 ή να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.kplarisa.gr