![ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/10/ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ-600x381.jpg)
Με ομόφωνη απόφασή του το δημοτικό συμβούλιο του δήμου Τυρνάβου προχώρησε χθες στον ορισμό νέας προέδρου στην Κοινωφελή Δημοτική Επιχείρηση του δήμου Τυρνάβου μετά την παραίτηση που υπέβαλε ο μέχρι πρότινος πρόεδρος και αντιδήμαρχος Ανδρέας Γιαννόπουλος.
Βάση της χθεσινοβραδινής απόφασης νέα πρόεδρος ορίζεται η κ. Ιωάννα Ανδρεοπούλου η οποία μέχρι τώρα ήταν μέλος της διοίκησης της επιχείρησης ενώ στο παρελθόν είχε διατελέσει δημοτική σύμβουλος και αντιδήμαρχος του τότε δήμου Αμπελώνα.