![σκοδρας1](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/11/σκοδρας1-678x381.jpg)
Στην εκκλησία Κοίμησης της Θεοτόκου των Γ.Ο.Χ. στον Τύρναβο θα ψαλεί αύριο Πέμπτη 24 Νοεμβρίου στις 11.00 π.μ. η νεκρώσιμη ακολουθία για τον Αθανάσιο Σκόδρα που έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 64 ετών.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τη συζυγό του Ευθυμία, τα παιδιά τους Ελένη – Δημήτρη Γκίμα, μοναχό π. Γρηγόριο, Μαρία – Χαρίλαο Παλάγκα, τη μητέρα Ελένη Τσιάλτα, εγγόνια, αδέλφια και ανίψια.
Η σορός του θα βρίσκεται στην εκκλησία από τις 10.50 π.μ.