![βιτρι](https://paidis.com/wp-content/uploads/2022/11/βιτρι-678x381.jpg)
Ο Εμπορικός Σύλλογος Τυρνάβου ανακοινώνει ότι και φέτος θα πραγματοποιηθεί «Διαγωνισμός χριστουγεννιάτικης βιτρίνας». Η δημιουργικότητα και η φαντασία των τριών καλύτερων θα επιβραβευθεί από μια ειδική κριτική επιτροπή που θα επιλέξει πια θα είναι η καλύτερη βιτρίνα ως το τέλος του χρόνου.
Δηλώσεις συμμετοχής για τον διαγωνισμό θα γίνονται στο γραφείο του Συλλόγου Αγ. Παρασκευής 21 στο τηλέφωνο 2492025289, έως τις 15 Δεκεμβρίου το αργότερο.