![απορρ-640x381](https://paidis.com/wp-content/uploads/2018/06/απορρ-640x381-640x381.jpg)
Από το Τμήμα Καθαριότητας & Περιβάλλοντος του Δήμου Τυρνάβου ανακοινώνεται ότι τα προγράμματα αποκομιδής ανακυκλώσιμων υλικών δεν πραγματοποιούνται την Πέμπτη 24 και την Παρασκευή 25 Νοεμβρίου 2022 λόγω τεχνικών προβλημάτων.
Η αποκομιδή θα πραγματοποιηθεί κανονικά σύμφωνα με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα από Δευτέρα 28/11/2022.
Παρακαλούνται όλοι οι δημότες να μην εναποθέτουν τα απορρίμματα στους κάδους ανακύκλωσης στις 24 – 27/11/2022.