![ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ](https://paidis.com/wp-content/uploads/2023/02/ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ-678x381.jpg)
Παρουσία του αντιδημάρχου Πολιτισμού Αν. Γιαννόπουλου, του μαέστρου Θ. Σαμαντζή και του συνόλου των μουσικών – εκτελεστών έγινε πρόσφατα η εκδήλωση κοπής της Πρωτοχρονιάτικης πίτας για τη Φιλαρμονική του δήμου Τυρνάβου.
Κόβοντας την πίτα ο κ. Γιαννόπουλος ευχήθηκε καλή χρονιά σε όλους με πολλές εκδηλώσεις και επιτυχίες για τη φιλαρμονική, ενώ στο ίδιο μήκος κύματος κινήθηκαν τόσο ο μαέστρος κ. Σαμαντζής όσο και ο εκπρόσωπος των μουσικών Ν. Ζαχαρακούλης.